Kolory Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3200
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 186 83,4%
  • Tak, ale tylko dla premium

    Głosy: 22 9,9%
  • Nie

    Głosy: 15 6,7%

  • W sumie głosujących
    223
Status
Zamknięty.

DeletedUser3200

Guest
Witam
Moja propozycja jest taka, by plemionom można było nadać kolory. Gdy plemię ma 2 sojuszników, nie można po mapie rozróżnić który jest który i dlatego chciałbym, by w menu dyplomacji administrator mógł zmienić kolor plemienia. Wyglądałoby to tak:
beztytuuih4.png

Po kliknięciu na kolor wyskakiwałoby menu z kilkoma kolorami, z których możnaby wybierać.
 

DeletedUser95328

Guest
Wreszcie coś mądrego.

Mi się pomysł podoba.Czasem faktycznie nie można rozrużnić które plemie jest które.Jestem w 100% na TAK.
 

DeletedUser

Guest
jestem na "tak" tylko żeby były to odcienie głównych kolorów a nie jakieś z kosmosu np. zielony jako wróg. i żeby było max. 2-3 kolory dla każdej grupy i tyle

śmieszy mnie opcja w ankiecie "Tak, ale tylko dla premium " co gracze którzy są w plemieniu i mają KP widzą różne kolorki a Ci co nie tylko podstawowe:eek: temat niezły ale możliwości w ankiecie to żal.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3200

Guest
Z premium chodziło mi o to, że administrator może to ustawić tylko mając premium.
 

DeletedUser

Guest
Z premium chodziło mi o to, że administrator może to ustawić tylko mając premium.

tak jak z godłem;/ zawsze w plemieniu znajdzie się osoba z KP, daje jej się w tedy admina i ustawia godło w tym przypadku trzeba będzie jej dać tylko dyplomatę i jest ustawione czyli to będzie tak jakby w ogóle nie trzeba byłoby mieć konta premium
 

DeletedUser3200

Guest
Aby kolory działały i były wyświetlane, jeden z administratorów lub założycieli musi mieć premium. Premium wygasa, kolorki przepadają. Gracz przestaje być adminem, kolorki przepadają.
 

DeletedUser79756

Guest
dobry pomysł, też mam problemy z tym gdzie się jeden sojusznik zaczyna a gdzie kończy;)
 

DeletedUser91121

Guest
pomysł niczego sobie lecz admin, mógłby ustawić kolorki bez KP
 

DeletedUser

Guest
TAK

Mi ten też się ten pomysł podoba ale tak jak mój przedmówca sądzę, że tylko dla konta premium to zły pomysł.

Ale poczekajmy na odpowiedź Admina albo Moda :)
 

DeletedUser3200

Guest
Hehe chyba się nie doczekamy ;) propozycje są chyba przyjmowane od iljuśtamset głosów i 70% co najmniej na tak.
 

DeletedUser93933

Guest
Ja głosuję na tak, ponieważ też mam ten problem.
Tylko zmieniłbym jedno, a mianowicie, że tylko Założyciel może ustawiać te kolory. No i oczywiście, żeby było bez KP. Może się tego doczekamy w wersji Plemion 6.0 (o ile taka będzie).
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł.
Przyda się to nie tylko dla sojuszników, ale także wrogów-na przykład gdy 2 wrogie plemiona są ze sobą zmieszane.

Głos na tak.
 

DeletedUser3200

Guest
Tamten temat mówi o zaznaczaniu plemion przez graczy, a mi chodzi o możliwość zmiany koloru plemionom, z którymi mamy stosunki dyplomatyczne.
 

DeletedUser99486

Guest
Mysle ze to bardzo dobry pomysl :) Znacznie lepiej bedzie manewrowalo sie wojskami jesli bedziemy znali dokladne polorzenia wiosek danego plemienia .
Jestem za wprowadzeniem pomyslu do gry w jak najszybszym czasie . :p
 

DeletedUser3200

Guest
Mam nadzieję, że ten temat nie spadnie na następne strony, bo z głosów w ankiecie wynika, że jest wart wprowadzenia.
 

DeletedUser97810

Guest
zagłosowałem jak najbardziej na tak ;] Ale myślę, że nie ma co się kłócić o szczegóły typu KP, ilość kolorów itp. bo to w razie wejścia pomysłu w życie będzie całkowicie zależne od nimców ;D
 

DeletedUser85079

Guest
Uważam pomysł za bardzo dobry. :)
A do poprzednika wypowiedzi: niemożemy pozwolić Niemcom na kolejną "germanizację"!
 

DeletedUser3200

Guest
Oni są właścicielami tej gry. Dopóki nie napiszą, że gracze to Niemcy, populacja to żydzi a wioski to obozy koncentracyjne to mi to aż tak nie przeszkadza.
---
Mój pierwszy pomysł, który został w miarę dobrze przyjęty przez publikę :)
 

DeletedUser

Guest
B Dobry pomysł. Na TAK. Tylko to premium mi nie pasuje. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry