Kolory Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3200
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 186 83,4%
  • Tak, ale tylko dla premium

    Głosy: 22 9,9%
  • Nie

    Głosy: 15 6,7%

  • W sumie głosujących
    223
Status
Zamknięty.

DeletedUser85079

Guest
Oni są właścicielami tej gry. Dopóki nie napiszą, że gracze to Niemcy, populacja to żydzi a wioski to obozy koncentracyjne to mi to aż tak nie przeszkadza.
---
Mój pierwszy pomysł, który został w miarę dobrze przyjęty przez publikę :)

No w sumie tak ale Polacy nie gęsi i swój język mają. I mogli by mieć też "swoje plemiona" :)
A tak po 2 to nasunąłeś mi pomysł ale to w innym temacie :p
 

DeletedUser99834

Guest
Ten pomysł mi się podoba:cool::cool::cool:ale nie wiem czy tu chodzi o plamę czy zaznaczenie kolorem tego małego kółeczka
 

DeletedUser98085

Guest
500 % na tak tak tak ale nie dla premium ponieważ nie było by jak pogodzić jeden gracz by miał premium i wszyscy by widzieli bądź tylko osoby z premium jestem za tym tylko w normalnej funkcjonalności ;P i jeszcze jedno pytanie nie nas temat czy kiedyś jakieś pomysły z tond zostały zrealizowane
 

DeletedUser

Guest
Ktos tu chyba pomyslał :)

Ktos tu chyba pomyslał :). Pomysł dobry aczkolwiek admini uważaja że TYLKO PREMIUM!!!
 

DeletedUser

Guest
mi również się pomysł podoba trudno czasem odróznić sojuszników
głos na TAK
 

DeletedUser3200

Guest
Mi to w sumie bez różnicy, bo KP i tak kupuję, ale tym powinna się już zająć administracja, jeśli zdecyduje się to wprowadzić.
 

DeletedUser103732

Guest
jestem na TAk bo to ciekawe i ulatwia rozpoznanie na mapie. powinno to byc takze dla wszystkich w danym plemieniu i na mapie dla nich
ale ma swoja takze jedna wade. niektorzy to daltonisci :D
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł, jestem na tak.
Przyda się to szczególnie do planowania wspólnych akcji np. między sojusznikami bo wtedy wiadomo przejrzyście kto gdzie jest umiejscowiony na mapie. :)
 

DeletedUser103729

Guest
Witam
Moja propozycja jest taka, by plemionom można było nadać kolory. Gdy plemię ma 2 sojuszników, nie można po mapie rozróżnić który jest który i dlatego chciałbym, by w menu dyplomacji administrator mógł zmienić kolor plemienia. Wyglądałoby to tak:
beztytuuih4.png

Po kliknięciu na kolor wyskakiwałoby menu z kilkoma kolorami, z których możnaby wybierać.
Oczywiscie jestem za no ale nie takim kolorami :) Moze NIEBIESKI CZERWONY I ZIELONY
 

DeletedUser3200

Guest
Z tymi kolorami powinno być tak, jak jest do zaznaczania graczy z premium-kilkanaście kolorów i możliwość edytowania.
 

DeletedUser46369

Guest
Bardzo dobry pomysł i powinien być wprowadzony w plemionach od dawna, moim zdaniem to jedna z podstaw, których brakuje. Czy z premium, czy bez nie ma znaczenia. Ilość kolorów maksymalna. Kolory powinny być dowolne, tak jak w oznaczaniu graczy na mapie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser102578

Guest
dobry pomysł czasem jak wiem ktory z sojusznikow mi pomoze to musze szukac kilkanascie min.:D:D
 

DeletedUser

Guest
TAK

jestem na tak :D Czasami rzeczywiście nie można rozróżnić plemion. Pomys wart uwagi :)
 

DeletedUser

Guest
Jak narazie jedyny pomysł godzien uwagi z tych które widziałem :)

Choc ma jeden mankament :( Mając KP sam możesz zaznaczac wybranych graczy lub grupy graczy na inny kolor i po pewnym czasie może się zdarzyc tak że się kolory pomieszają albo jak komuś "odbije" może zaznaczyc każde plemię na inny kolor i wtedy zonk bo po co KP skoro kolory twoje i dyplomacji się zlewają i zamazują. Nie wiem czy ktoś już to poruszył wcześniej więc sorki jak się powtarzam. Ale mimo wszystko jestem na tak tylko żeby te kolorki się trochę różniły od używanych w zaznaczaniu graczy.
 

DeletedUser73475

Guest
jak najbardziej za ,i jak ktos wpsomniał mozliwość edycji do tego
 

DeletedUser3200

Guest
Liczba kolorów, ich odcień itd. to już sprawa dla administracji bardziej.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł. Jestem na TAK.
Jednak gracze bez premium, również mogliby mieć taką opcję.
 

DeletedUser

Guest
Ja adminem nie jestem ale jeśli chodzi o kolory to powinno się otwierać okienko gdzie by się wpisywało kod koloru jak #ffffff czyli biały (może ich być za mało albo za dużo). Tak by było najłatwiej :) bo można mieć więcej sojuszników itp. niż by było kolorów tak by było tyle kombinacji ile plemion pewnie :D
 

DeletedUser105260

Guest
Oczywiście ze tak:p
ale nie bedziemy jeszcze dopłacać za kolory bo kazdy członek powinien to widzieć ps.
juz sa takie kolory:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry