Kolejowe Imperium [Gra MMO] - własna twórczość

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137434
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser137434

Guest
Witam Czytelników Forum.

Tworzę grę przeglądarkową. Opartą w głównej mierze na ekonomii, rozbudowy własnego miasta, nawiązywania partnerstwa handlowego z innymi graczami.
W grze znajdziemy jednostki od początku rozwoju kolejnictwa -czyli od konnych dyliżansów ; aż do samych nowości , takich jak kolej magnetyczna oraz kolej przyszłości - FutureTrain itp. itd.

Niestety, jak każdy początkujący twórca borykam się z paroma problemami.
Pierwszym z nich jest brak umiejętności tworzenia dobrej jakości grafik do gry.
Wiadomo, gra musi być dobra pod względem technicznym, ale również musi cieszyć oko grafiką a nie straszyć :)

Drugim niestety problemem jest bardzo nikła znajomość JavaScriptu. Ubolewam nad faktem, iż go jeszcze nie potrafię w dostatecznym stopniu.

Serwer gry już jest (Dedyk), gra obecnie znajduje się w fazie zamkniętych testów oraz dalszych poprawek kodu oraz modyfikacjom technicznym, jak również dodawania kolejnych dodatków.

Jeśli udałoby mi się z wszystkim, to gra byłaby od lutego tego roku dostępna dla naszych forumowiczów.

Mam nadzieję, że administracja Polskich plemion doceni twórczość.
I nie skasuje mi posta ;)

Osoby zainteresowane współpracą, byłbym wdzięczy o kontakt.

Pozdrawiam
Pirotechnic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
http://img148.imageshack.us/img148/3866/aulayl3.jpg

Firma Advanced Operations również powstaje i boryka się z własnymi problemami, głownie jeśli chodzi o sprawy papierkowe. Jednakże na chwile obecną grafik naczelny projektu, czyli skromnie rzecz ujmując <:D> Ja jest zainteresowany współpracą. Oferuję design na najwyższym poziomie i jeżeli znajdą się odpowiednie środki pieniężne, do współpracy mogę zatrudnić mojego programistę, który w sprawach skryptów itp służy pomocą ;]

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser157739

Guest
jakbyście coś zrobili to dajcie znać na pewno zobaczę tą grę bo fajnie gra się w gry od samego początku jej powstania gdy nie ma kilkaset tysięcy graczy piszcie do mnie na gg 9008311

powodzenia i POZDRO GeK0n
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
piro ty to jeszcze robis ;D? myslalem, ze dales sobie spokoj, a tu... mile zaskoczeie :D
 

DeletedUser137434

Guest
Nadal robię, mam poważny błąd dotyczący po rejestracji nowego usera.
Czasami niektóre osoby nie zaczynają samouczka bo im nie startuje oraz nie daje początkowych surowców :(

Ma tak jedna osoba w skali 32% błędu z tego co widzę. Losowo ;/
 
Do góry