KOLEJNA reforma tym razem na placu

  • Rozpoczynający wątek The Glorian
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • 10

    Głosy: 11 23,9%
  • 9

    Głosy: 6 13,0%
  • 8

    Głosy: 3 6,5%
  • 7

    Głosy: 5 10,9%
  • 6

    Głosy: 2 4,3%
  • 5

    Głosy: 5 10,9%
  • 4

    Głosy: 2 4,3%
  • 3

    Głosy: 2 4,3%
  • 2

    Głosy: 3 6,5%
  • 1

    Głosy: 7 15,2%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo jestem niezadowolony ze słabej możliwości placu.

Często atakujemy takimi samymi liczbami wojsk tą samą wioskę(np. przejęcie wioski - szlachcice). Musimy wytężać mózg żeby zapamiętać ile wojsk wysłaliśmy i jakie współrzędne mamy wpisać. Proponuję małe ułatwienie. Jak zwykle, przedstawię to na obrazku. Ten temat jest dość krótki, ale konkretny.

1 pomysł: Wprowadzić możliwość szybszego wprowadzenia (kliknięcie) koordynatów z ostatnich 10 napadów, i szybszego wprowadzenia (też kliknięcie) ilości wojsk z ostatniego napadu.

2 pomysł: Wprowadzić możliwość puszczenia kilku ataków na raz (wiem, teraz pewnie myślicie "Jednoczesne ataki przecież nie są możliwe." dlatego np. kiedy wprowadzimy w pole wyboru 3, to efekt byłby taki sam jak po puszczeniu 3 ataków po kolei na ten sam cel, dochodziły by wojska w różnicy 2 sekudnowej.)

Tradycyjnie przygotowałem dla was wszystko w paincie :D

03aa3c897d63ccb4.jpg






Zalety:

- szybsze i wygodniejsze zarządzanie wojskami do kilku napadów ze szlachicami
- wygodniejsze/szybsze wprowadzanie koordynatów do tego samego celu


Wady:

- Obciążenie serwera
- Zamęt w placu




Czekam na opinie :) i te dobre, i te złe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10055

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

Szczerze mówiąc to mi to jest obojętne. Jak puszczam kilka ataków z jednej wioski na jeden cel to, klikam na poprzedni rozkaz, następnie na tą wioskę na którą ślę atak i daje wyślij wojsko. Wiem, że to 5-10 sekund zajmuje, ale dla mnie to nie jest aż tak dużo.
Ale pomysł może być;).
 

DeletedUser6145

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

Reforma nie potrzebna:)
Co do kord ostatnich ataków są w przebiegu:)
 

DeletedUser18676

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

Drugi pomysl bez sensu, wystarczy sobie (ja tak robie) otworzyc 4x 'wyslij wojska' ustawic wszystko dojsc do momentu kiedy trzeba nacisnac 'ok' i jak ktos ma sprawna reke to miedzy 1 a ostatnim(jak puszczamy 4 ataki) atakiem jest roznica 4 sekund :) 1 opjca jestem ZA :)
 

DeletedUser13571

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

takie cos jest bodajze w KP:)wiec pomysl zbedny...

a co do 2. pomyslu to otworz sobie 4 okna, wybierz cel i jednostki i po kolei naciskaj "Atak" i po problemie...ataki dochodza co sekudę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3424

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

Na nie ponieważ w premium jest coś takiego, może jeszcze chcielibyście żeby ustawiać prędkość podróży wojsk? Jak by takie coś weszło przestał bym grać.
Nie ma to jak samemu wszystko po obliczać!
 

DeletedUser15895

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

2 pomysł: Wprowadzić możliwość puszczenia kilku ataków na raz (wiem, teraz pewnie myślicie "Jednoczesne ataki przecież nie są możliwe." dlatego np. kiedy wprowadzimy w pole wyboru 3, to efekt byłby taki sam jak po puszczeniu 3 ataków po kolei na ten sam cel, dochodziły by wojska w różnicy 2 sekudnowej.)

zdecydowane nie!! Wtedy gubia sie taktyki zaawansowanych graczy w obronie. I taki uklad zdecydowanie ulatwia zycie agresorom. I kolejna sprawa to co odroznia n0obow od graczy ktorzy wiedza o co chodzi. Umiejetnosc szybkiego klikania i myslenia. Ile razy wysylajac na jakiegos gracza 50 atakow musiales myslec co do sekundy?? A tak to wszystko za Ciebie zrobi gra!! Sorki ale wg mnie wtedy gra stracila by wiele ze swojego uroku, gdyz nie bylo by tej adrenaliny. (ile razy zdarzylo sie wam sciskac zeby bo przerwa miedzy 3 a 4 grubasem wynosila np 5 sekund?? To jest szansa dla obroncy a taki pomysl tego nie daje)
 

DeletedUser

Guest
Odp: KOLEJNA reforma tym razem na placu

niestety ale to jest dostępne dla konta premium pod raportem z ataku jest opcja ponów atak tym samymi wojskami i dla kp też jest spis ataków
 
Status
Zamknięty.
Do góry