kmic (ten zły)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
W ramach przedświątecznych porządków... skrócone podsumowanie najnowszych pytań bez odpowiedzi (czyli od stycznia 2011 roku) :)


Czy bycie opiekunem projektu jest fajniejsze od bycia zwykłym moderatorem forum ?
Co sądzisz o Anime ?

1. Oczywiście. Jako znany tyran i despota mam więcej ludzi "pod sobą" i więcej okazji do wrzeszczenia i wyżywania się na innych. Czego więcej chcieć od życia?
2. Nic. Nie moje klimaty. Jedyne co pamiętam z dzieciństwa to taka tasiemcowa bajka o grupie chłopców grających w piłkę... ale nie jestem specjalistą i nie wiem czy to można nazwać 'anime' czy po prostu była to japońska kreskówka. :)

Klub piłkarski któremu kibicujesz ??

Żaden. Generalnie kibicuję polskiej reprezentacji, tudzież polskim klubom w europejskich rozgrywkach... tudzież tudzież zagranicznym klubom, w których grają Polacy. :)

Ile miałeś już spraw sądowych?

A kto by to policzył? Ostatnio sprzątaczka mnie zapytała czy przyszła już pensja, bo była przekonana, że ja tam pracuję skoro mnie tak często widzi...

Jak Ty to Ty to napisz do mnie na pw (już dobrze wiesz gdzie oczywiście jak to Ty)

Nie, ja to nie ja. Ufff...

czy:
wolisz dawać czy dostawać prezenty?
kot czy pies?
zmywasz czasem naczynia?
najszczęśliwsza dotychczas dla Ciebie chwila?
co uznajesz za swój największy dotychczasowy sukces?

1. Tak jak pewnie każdy odpiszę, że dawać... Ale taka jest prawda, zwłaszcza lubię dawać niespodzianki "bez okazji", bo dawanie prezentów wtedy gdy ktoś tego oczekuje (bo np. przychodzi się do niego na urodziny) to już mniejsza frajda...
2. cisza i spokój :)
3. generalnie preferuję używanie zmywarki :) ale jeśli trzeba coś pozmywać to oczywiście nie mam z tym problemu :)
4-5. tu nie ma wątpliwości: narodziny dziecka + każda chwila spędzona na obserwowaniu jak rośnie <3

czemu tak rzadko się wypowiadasz na FO nie lubisz nas
Suma postów 4.349
Postów na dzień 1,35
Bo ja wiem czy tak rzadko? :)

to najlepszy tekst kmica xd

Pyt. Muj wójek pracuje w
sondzie i was zamknie!!!
Odp. Dziękuję za uprzedzenie,
postaram się nie wchodzić do
żadnej sondy. Pozdrowienia dla
całej rodziny.

I co zastosowałeś się do ostrzeżenia i nie wszedłeś ?

Zgadza się, od tej pory skrupulatnie przestrzegam zasadę niewchodzenia do żadnych sond. Czasem ciężko się powstrzymać, ale jakoś się udaje...

1. Chce ci się jeszcze grać w plemiona?
2. Czemu nie grasz na jakimś świecie?

1. Chcieć to by się chciało, ale zdecydowanie nie mam na to czasu.
2. Posiadam prawa administratora na wszystkich światach PL, więc siłą rzeczy nie mogę tu grać aktywnie. A poza tym p.1.

popłakałeś się kiedyś ze śmiechu jak czytałeś jakiś sprzeciw czy napiszesz jak on brzmiał ?

Już się w życiu naśmiałem, teraz częstszą reakcją jest kiwanie głową z niedowierzaniem i bezradne wzruszenie ramionami...

Na jakim Św jestem adminem
Co ci się najbardziej podoba w sprawowanej funkcji

1. Niestety na wszystkich możliwych.
2. Nic, ale niestety zmusili mnie do niej :(

Gdzie "Ten Dobry " kmic ?? ;)

A kto to?

Jakie jest Twoje podejście do pracy w IG? Bardziej zalezy Ci na opinii przełozonych czy na opinii graczy?

Parafrazując stare przysłowie: "opinia graczy na pstrym koniu jeździ". :) Oczywiście jako przedstawicielowi firmy zależy mi na tym, aby gracze (czyli jej klienci) byli jak najbardziej zadowoleni zarówno z otrzymywanego produktu (na co mam akurat średni wpływ) jak i jakości obsługi w supporcie (co już w jakiś sposób mogę kreować). Ale nie miejmy złudzeń: dla sporego odsetka graczy support jest "dobry" gdy odpowiada na pytania (czyli pomaga) i gdy banuje wrogów. Ale gdy zbanuje mnie albo mojego kolegę z plemienia (a skoro jest moim kolegą to przecież oczywiste że jest niewinny), to jasno dowodzi, że support jest zły, niesprawiedliwy i nadaje się tylko do wymiany...

Przełożony ma przynajmniej czytelne kryteria rozliczania mojej pracy, poprzez analizę przydzielonych do wykonania zadań i na podstawie różnych mierzalnych czynników podsumowujących różne aspekty naszej pracy.

Hmm, właśnie się dowiedziałem, że Kmic jest... CM. Będzie to dla Ciebie wyzwanie? Czy raczej naturalna kolej rzeczy...

Dla formalności: pytanie z maja 2012 :)
Każda zmiana stanowiska na pewno jest jakimś tam wyzwaniem. Ja na szczęście byłem w tej komfortowej sytuacji, że zakres moich obowiązków nie zmienił się diametralnie, sporą część obecnych zadań wykonywałem (mniej lub bardziej regularnie) już wcześniej.
Naturalna kolej rzeczy? Nie, na pewno wygodniej i spokojniej pracowało mi się wcześniej jako co-CM i nie pchałem się do "awansu" ani nie chciałem wyrzucać Bryffta z tego stanowiska. :)

kmic, jak wyglada Twoja praca? Siedzisz u siebie w domu za biurkiem i za pisanie ogłoszen w plemionach dostajesz kase?
+
Zapewne Kmicus by chciał, żeby było tak łatwo :D.
+
No.. czasami też musi podejść do kuchni po kawę, albo otworzyć okno aby fajke zapalić.
Już wolę łupać w kamieniołomach niż mieć tak męczącą prace.

:) Taki przeciętny dzień mojej pracy: wstaję sobie o 12, odpalam kompa, zjem sobie coś... zbanuję 5 przypadkowych kont... potem sobie pośpię (a co, zmęczyłem się to mi się należy), jak się obudzę to wstanę... chyba że nie będzie mi się chciało... potem ewentualnie odpiszę na jakieś zgłoszenia i zobaczę co tam na forum się dzieje... no i idę spać, bo co mam robić?

Heh, a tak poważnie: wszyscy pracownicy InnoGames (nie licząc tych pracujących bezpośrednio w centrali w Hamburgu) mają swoje własne życie: chodzą do pracy, studiują itp. Działalność na rzecz InnoGames to coś dodatkowego, na co trzeba umieć sobie zorganizować odpowiednią ilość pozostałego czasu. Zwłaszcza, że potrzeba na to dobre kilkadziesiąt godzin tygodniowo...
Nie dorobiłem się jeszcze w domu biurka, niestety większość czasu spędzam z laptopem na kolanach.
Ambitny ekwilibrysta: na szczęście nie palę... a pomysł z kawą faktycznie niegłupi, dzięki za przypomnienie. :)

1.Czy Pedro Costa jest najlepszym graczem plemion >?
2.Dlaczego jest najlepszy ?
3.Czy myślisz że urodzi się ktoś lepszy od Pedra ?
4. Dlaczego myślisz że nie narodzi się taka osoba ?!

1-4. Nie wiem, nie znam.

1. Jak te lody z Aga ? wybrales toskafke, czy wanilie ?
2. Lubisz pieski? A masz?
3. jw, tylko kotki
4. co z moim obiecany m ferrari? bo jezdzenie maluchem mnie juz meczy.
5. dlaczego IRC upada ? lubialem czasem pospamowac

1. To już tak dawno, że nie pamiętam.
2. Lubię, cudze. Mam.
3. Lubię, cudze. Nie mam.
4. Jeszcze nie doszło? Pewnie na poczcie zakosili.
5. Sam sobie odpowiedziałeś.

To ja z innej beczki :D
Czemu nie mogę się zalogować na irc bo mi wywala, że mam bana na quake net a nigdy takowego nie dostałem ?

Nie wiem, dawno już nie korzystałem z IRC. A z czasów gdy korzystałem nie jestem przekonany czy miałem prawa admina na quake necie.

Tęsknisz ? :p ....

Sio :)

Kmic to ten dobry....!
+
EE ty lepiej nie obrażaj Kmica :) On nie jest dobry :D on jest zły :D

Madzia, bo jak Cię... do czego doszło, żebym musiał stawiać Ci Piotra za wzór do naśladowania? :confused:

Kiedy zaistniało zdanie "A pacnąć Cię?", bo jak na razie to moje ulubione Twoje zdanie w całym temacie :D.

Nie kojarzę kontekstu zaistnienia, ale generalnie jest to eufemizm dostosowany do wymogów regulaminu forum. :)

Mam do Ciebie 18 pytań:
(...)
05.Masz męża?
(...)
11.Jesteś optymistką czy pesymistką?
(...)
15.Jaka jest Twoja najgorsza ocena?

Słabe pytania... ewidentnie brakuje pytania czy czytam Bravo Girl i czy kochałam się w panu od historii... Odmawiam odpowiedzi!

Kmic ma na imię Michał przeciez, a to imię męskie

Respect.

Kmicu, jesteś BI?:).

To ma być propozycja? Ja jestem zbyt nieśmiały by tak bezpośrednio publicznie nawiązywać nowe znajomości... poza tym nie podobają mi się cyferki w Twoim nicku, nie dam się sprowokować na jakieś podstępne akcje CBŚ!

Kmiiicu :) Pamiętasz mnie jeszcze? :)

Aż sprawdziłem... już ponad miesiąc nie mam żadnej wiadomości od Ciebie... więc mogę powiedzieć, że jak przez mgłę...

Kmicu takie pytanie mam? Kiedy ostatnio sobie zagrałeś w plemiona for fan z graczami dla zabawy w plemieniu gdzie byłeś zwykłym graczem? (...) wyluzuj trochę i bądź tym dobrym

Jak mogę być "zwykłym graczem" skoro z racji pełnionych obowiązków mam pełne prawa administratora na wszystkich światach? To dopiero byłaby awantura i już widzę te masowe protesty jak to "moje" plemię jest faworyzowane, bo gra w nim admin...
A skąd pomysł, że chciałbym być dobrym?

Panie Michale co sądzisz o naszych moderatorkach?

Bardzo wysoko cenię ich profesjonalne podejście do pracy i sumienne wykonywanie swoich obowiązków. :cool:

Dlaczego nie macie w Teamie poczucia humoru.Czy tylko mi się wydaje?
+
A napisał zgłoszenie? :D

Kasia :*

Brak poczucia humoru w teamie to niestety jest moja wina. Ja niestety jestem typem ponurego zamkniętego w sobie pesymisty (a przy okazji, jeśli dobrze pamiętam z któregoś postu, zakompleksionym pryszczatym nastolatkiem któremu nic się w życiu nie udało) i zgodnie z zasadą, że "przykład idzie z góry" takie podejście do życia przekazuję reszcie teamu.
Swoją drogą: czyli można w sumie powiedzieć, że chociaż to mi w życiu wyszło... gdybym nie był takim ponurakiem to krzyknąłbym "hura".

------------

Na przyszłość obiecuję odpisywać częściej niż po 4 latach... Może nie aż "na co dzień" ale przynajmniej "częściej" :)
 

DeletedUser176454

Guest
Heh, a tak poważnie: wszyscy pracownicy InnoGames (nie licząc tych pracujących bezpośrednio w centrali w Hamburgu) mają swoje własne życie: chodzą do pracy, studiują itp. Działalność na rzecz InnoGames to coś dodatkowego, na co trzeba umieć sobie zorganizować odpowiednią ilość pozostałego czasu. Zwłaszcza, że potrzeba na to dobre kilkadziesiąt godzin tygodniowo...
Nie dorobiłem się jeszcze w domu biurka, niestety większość czasu spędzam z laptopem na kolanach.

To w takim razie jaki zawód wykonujesz nie licząc administrowania plemion ? :)
 

DeletedUser172698

Guest
kmicu, czemu jesteś aż tak niedobry, żeby oszukiwać wszystkich dookoła i samego siebie? :D przyznaj się, że grasz sobie na 97 i masz włączone wszystkie opcje premium! (i to przy jednej wiosce!!) oooo faworyzujesz swoje plemię!!! Nie bawię się tak! xD <wydało się> :p
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
To w takim razie jaki zawód wykonujesz nie licząc administrowania plemion ? :)

Mam wrażenie, że już kiedyś na to odpowiadałem, ale nawet mi się nie chce tego szukać. :)

Ogólnie rzecz mówiąc pracuję jako analityk, czyli spędzam czas przed komputerem bawiąc się w klimatach Excela, Accessa, baz danych, hurtowni danych, SQL, BI itd... do tego pracując w systemach klasy ERP i CRM. Takie tam pierdołki...

kmicu, czemu jesteś aż tak niedobry, żeby oszukiwać wszystkich dookoła i samego siebie? :D przyznaj się, że grasz sobie na 97 i masz włączone wszystkie opcje premium! (i to przy jednej wiosce!!) oooo faworyzujesz swoje plemię!!! Nie bawię się tak! xD <wydało się> :p

Cicho lamo :) Nie po to misternie sobie produkuję armię pikinierów (bo raz na 3 dni przypominam sobie o zalogowaniu się na swoje mega konta), żeby ktoś się tym interesował... a jak będziesz marudzić to Cię wyrzucę z plemienia (dobrze pamiętam, że to ja jestem jego założycielem?) i się skończy, o!
Poza tym mam konta na wielu światach, żeby szybciej trafić na Arkadię 3 i móc ją podbić!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser172698

Guest
Nie lubię dawać prezentów na jakieś konkretne okazje, więc pozwolę sobie wyprzedzić Twoją rocznicę narodzin :p i mam taki oto bardzo praktyczny prezencik na zimę (nie wiem jak u Ciebie, ale w moich rejonach spadł śnieg :p), PODOBA SIĘ?? :) 100% rękodzieło :cool:

komplet-szydelko-jeans-z-uszami-pomponem-mamidadi-na-zime-70a.jpg
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Sama robiłaś? :) Dziękuję, gustowne (zwłaszcza rękawiczki mnie ujęły), ale tak rozmiarowo patrząc to chyba bardziej dla Młodego by pasowało niż dla mnie, co? Ewentualnie na Twój łepek może by weszło złośliwa maupo. :)

PS. Się chciało mieszkać na Białorusi to masz... u mnie jeszcze nie padało, choć skrobać szyby już 2 razy musiałem. :)
 

DeletedUser182378

Guest
Najlepszego, lamko! :* :*
Sto lat, spełnienia marzeń, i więcej takich współpracowników jak ja i ogólnie wszystkiego najlepszego ! :)
 

DeletedUser172698

Guest
Sama robiłaś? :) Dziękuję, gustowne (zwłaszcza rękawiczki mnie ujęły), ale tak rozmiarowo patrząc to chyba bardziej dla Młodego by pasowało niż dla mnie, co? Ewentualnie na Twój łepek może by weszło złośliwa maupo. :)

PS. Się chciało mieszkać na Białorusi to masz... u mnie jeszcze nie padało, choć skrobać szyby już 2 razy musiałem. :)

No oczywiście, że sama :D wiedziałam, że rękawiczki są najpiękniejsze ;) nieeee, no co Ty! Młody by się w tym utopił! To jest rozmiar idealnie jak na Ciebie :p Zdjęłam wszystkie wymiary z Ciebie i wydziergałam ;)
Uczę się od miszcza, lamo :p

Ale tu nie Białoruś... :x utknąłeś chyba w stanie sprzed kilku miesięcy :p teraz mam bliżej do Litwy ;) No widzisz... Więc ja się upieram przy swoim, że koń jest lepszym środkiem transportu-nie trzeba skrobać mu szyb przynajmniej :D

pytanko:
Ile masz dzieci? :D Bo mam nieodparte wrażenie, że prócz Młodego to tam jeszcze taka gromadka biega wokoło Ciebie :D
 

DeletedUser137384

Guest
Gromadka takich zielonych, fioletowych i niebieskich ;)


Michał, jeszcze raz wszystkiego najlepszego :*
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Heh, dziękuję wszystkim za życzenia, nawet takie złośliwe jak te od MainSin :)

Ale tu nie Białoruś... :x utknąłeś chyba w stanie sprzed kilku miesięcy :p teraz mam bliżej do Litwy ;)

Bo jak Cię... weź sobie mapkę do ręki i zobacz :) Do Litwy masz ŁATWIEJ dojechać (bo jest droga do przejścia), ale w linii prostej bliżej masz jednak na Białoruś... i nie kłóć się ze mną, przecież wiadomo że ja mam rację, prawda?

ja się upieram przy swoim, że koń jest lepszym środkiem transportu-nie trzeba skrobać mu szyb przynajmniej

Tylko nie wiem czy mogę go na 8h zaparkować na parkingu przy galerii handlowej :( Poza tym koń nie ma dachu, więc jak pada to przecieka.

pytanko: Ile masz dzieci? :D Bo mam nieodparte wrażenie, że prócz Młodego to tam jeszcze taka gromadka biega wokoło Ciebie :D

Co Ci tam biega? Do okulisty się zapisz. :)
No chyba że psa masz na myśli? Choć biorąc pod uwagę, że mój pies waży więcej od Ciebie, to raczej byś go chyba nie pomyliła z dzieckiem, co? :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser172698

Guest
ale Ty jesteś wredny! :D do Litwy mam bliżej i się nie kłóć :p bo zaspamuję Ci temat i znowu będziesz odpowiadał 5lat :p
ja tam parkowałam mego miśka już w podobnych miejscach, jak przyzwyczajony to i na cały dzień byś go zostawił i by grzecznie czekał :D Ojj taam, jak się odpowiednio zabunkrujesz to nie przecieka ;) Zawsze włączone ogrzewanie i nie trzeba tankować ;) Polecam! :D
Myślałam, że to sucz! o_O

pytanko: dlaczego jesteś taką lamą? :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
bo zaspamuję Ci temat i znowu będziesz odpowiadał 5lat :p

A proszę Cię bardzo... pod warunkiem, że nie będą to pytania wyjęte z gazetki dla gimnazjalistek, typu "z jakiego przedmiotu masz najlepsze oceny?". :)

Myślałam, że to sucz! o_O

Eh, gdzie Ty memu psowi zaglądałaś?! Nie ma aż tak dużo mniej oznak męskości od Twojego kastrata. :)

pytanko: dlaczego jesteś taką lamą? :D

Kto tu jest lamą (notabene bardzo sympatycznie wyglądające zwierzątko) to już swego czasu ustaliliśmy i trzymajmy się tego. O!
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Są gdzieś tematy osób z supportu,bo nie znalazłem w tym dziale interesującej mnie osoby.
 

DeletedUser137384

Guest
W tym dziale są wyłącznie osoby (operatorzy, moderatorzy, wikiści), które zdecydowały się założyć swoje tematy. Jeśli kogoś nie ma tzn., że nie chciał(a) założyć :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Kmicic grasz na setnym świecie,jeśli tak to pod jakim nickiem?

Nie gram na żadnym polskim świecie, choć na kilku (chyba na 100 też) posiadam konta, na które się sporadycznie loguję i sobie ewentualnie jakąś budowę czy rekrutację zapodam... jeśli gdziekolwiek jestem to pod nickiem 'kmic', nie kryję się pod innymi. :)
 

DeletedUser172698

Guest
Pora odświeżyć temat :x obiecałam i... trochę po czasie, ale dotrzymałam słowa!

Gdyby kryształowa kula mogła pokazać Ci prawdę o Tobie, Twoim życiu, przyszłości lub o czymkolwiek innym, czego byś chciał się dowiedzieć?
Gdybyś się dowiedział, że umrzesz w ciągu roku, co byś zmienił w swoim życiu? Dlaczego?
Co jest Twoim największym życiowym osiągnięciem?

cdn :p
 

DeletedUser192302

Guest
Nie gram na żadnym polskim świecie, choć na kilku (chyba na 100 też) posiadam konta, na które się sporadycznie loguję i sobie ewentualnie jakąś budowę czy rekrutację zapodam... jeśli gdziekolwiek jestem to pod nickiem 'kmic', nie kryję się pod innymi. :)

Farmiłem cię na s96.(jeśli dobrze pamiętam)
 
Do góry