kmic (ten zły)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
wandalism - "przykro mi", że złamałeś zasady gry i dostałeś bana. Tak, to jest ewidentny dowód na to, że support uwziął się na Ciebie i Twoje plemię. Zgadzam się, że to zwykły skandal, że nie wolno Ci łamać zasad i jesteś z tego powodu banowany! Tak, rozgryzłeś nas: operatorzy gry mają kumpli, których intensywnie wspierają, we wszystkich plemionach i na wszystkich światach - poza tymi w których Ty jesteś.
Globalny spisek wykryty. Amen.

PS. Do zadawania pytań supportowi służy link "Suppport" na stronie głównej gry. Gdybyś był łaskawy nie spamować mojego tematu na forum to byłbym zobowiązany.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
przecz z wyzyskiem!:D

Panie Michale, zmienil Pan plec :>? Kiedys zly kmic, teraz mamus plemion?:O
 

DeletedUser184677

Guest
Mam takie pytanie :

-Gdzie mogę uzyskać prywatny serwer na plemionach?
 

DeletedUser178225

Guest
Sa prywatne servery wystarczy wpisac privki i to nie na temat:D
 

DeletedUser

Guest
taa... z wirusami przede wszystkim np private wars ale odradzam bo wszystko zabugowane, poza tym postawione na silniku z 2008/09 r
 

DeletedUser

Guest
Kmicu takie pytanie mam? Kiedy ostatnio sobie zagrałeś w plemiona for fan z graczami dla zabawy w plemieniu gdzie byłeś zwykłym graczem?
Posłuchałbyś głosu ludu nie sugerując się regulaminem tylko zdrowym rozsądkiem i chciałbym żebyś choć raz dostał niesłusznego bana od admina i tłumaczyłbyś się z tego...
Raz Ci tego życzę Pograj z nami bo testowanie światów to nie gra... wyluzuj trochę i bądź tym dobrym
 

DeletedUser182378

Guest
Oh, mamy poczucie humoru, jednak kiedy już dojdziemy do teamu jesteśmy oczerniani, męczeni, prześladowani przez graczy i ostatnie resztki szczęścia i humoru umierają, mimo ciepłych słów jarq i kmica, którzy starają się ratować nas :D
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Czy jesteś seryjnym mordercą ?
Nasze poczucie humoru zatrzymało się na etapie przedszkola :)


:):):) napisał:
To chyba w życiu ładnie musiałaś nagrzeszyć.... ile to już chłopaków masz na sumieniu, co?
fiolk napisał:
Ciężko to zliczyć... zamarzali mi pod drzwiami
:):):) napisał:
A potem było podejrzenie że jesteś seryjnym mordercą! :)
fiolk napisał:
Raczej seryjną moderatorką :p
 

DeletedUser188011

Guest
Tyle trupów pod drzwiami, że trzeba było wychodzić oknem :) Aż strach z tobą zadzierać, bo nigdy nie wiadomo kto następny tak skończy :)))))
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............
Nie mów o tym tak głośno!!!
 
Do góry