kmic (ten zły)

DeletedUser108329

Guest
A boisz się gróźb graczy, że Cię wezwą na policje bo im konta kasujesz? :)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jakie są szanse na zostanie moderatorem, chodzi mi tutaj mniej więcej o % :)
I drugie pytanie, na co zwracacie największą uwagę przy wyborze.

Ja ci na to pytanie mogę odpowiedzieć. Na razie szans nie ma żadnych, dopiero wtedy, jak JGarner otworzy rekrutację. Po pierwsze - musisz mieć 18 lat (mi jeszcze póki co brakuje 2), po drugie - nie możesz chcieć pieniędzy za tą pracę (jeśli chcesz, musisz zatrudnić się w IG, a nie w teamie), a po trzecie - musisz znać regulamin i - uwaga, część najtrudniejsza - odpowiedzieć poprawnie na 20 losowo wybranych pytań jego dotyczących (poprawna odpowiedź jest tylko 1, wszystkie słowa muszą się zgadzać i być na miejscu - ktoś powie "tragedia!" ale takie są realia.... dużo szczęścia mieli ci, którzy zdążyli pobrać te odpowiedzi w czasie przecieków po włamaniu się do servera testów :p teraz zostaje Shannqa, dziewczyna Alatorde'a (ten ostatni przepadł gdzieś)).

Kruk787, na to pytanie mgr. kmic udzielał odpowiedzi na poprzedniej stronie.

A teraz moje jeszcze pytanie - czy posiadacie (zwracam się do kmic'a) jakieś wykształcenie bądź zainteresowania informatyczne? Oczywiście, oprócz backend'u Plemion.
 

DeletedUser

Guest
to co wyżej wymieniłeś jest oczywiste i to wiem, ale w Twojej wypowiedzi nie ma odpowiedzi na moje pytania.
Procedurę też znam :p

A więc czekam na odp.
 

DeletedUser

Guest
hheheh ^^ ja nei jednokrotnie miałem do czynienia z kmic'em :D Jakoś za miło ich nie wspominam ^^ ale wiadomo, ze każdego człowieka trzeba szanować :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Wasai
"Czym dla Ciebie jest Twoja obecność w teamie plemion? Praca, hobby?
Planujesz w niedalekiej przyszłości zakończyć swoją przygode z plemionami czy może masz jakieś plany co do Twojego członkostwa w teamie."

Można powiedzieć, że jest to hobby, które zamieniło się w pracę... pozostając jednocześnie hobby :) Bo na poziomie GO czy SGO można jeszcze mówić o hobby - czymś co się robi wówczas gdy ma się wolny czas. Na poziomie GA to już jest określony zestaw obowiązków i odpowiedzialności, zaś wolny czas ma się dopiero PO zrobieniu tego, co trzeba zrobić...
Co do moich planów na przyszłość, to póki co nie planuję żadnych rewolucyjnych zmian. :)

"Czy pomysł utworzenia tego działu zostal zaczerpnięty od plemienia A.P.K, gdzie póltorej roku temu powstał taki dział?"
Nie sądzę :) Jeśli dobrze kojarzę, to inicjatorem powstania tego działu był Corpus, więc bardziej do niego powinno trafić to pytanie. Nie sądzę jednak, by wiedział on o istnieniu takiego plemienia jak A.P.K (ja przynajmniej pierwszy raz o nim słyszę). Sam pomysł nie jest natomiast jakimś ewenementem na skalę światową - z powodzeniem stosowany jest od lat chociażby na forach innych gier internetowych, zwłaszcza należących do pewnej firmy z siedzibą w niemieckim Karlsruhe :)

Triko01
"Czym powinien się charakteryzować według Ciebie dobry SGO?"
Tak w skrócie: inteligencją, poczuciem humoru, cierpliwością, wyrozumiałością, samokrytycyzmem, autoironią, dystansem do samego siebie, sporą ilością wolnego czasu, zaangażowaniem w pracę, poczuciem obowiązku, pracowitością, odpowiedzialnością, sporym poziomem empatii, umiejętnością analitycznego myślenia i kojarzenia faktów, dociekliwością, biegłą znajomością języka polskiego, komunikatywną znajomością języka angielskiego... to tak w sporym skrócie :)
Dodam od siebie, że mile widziane są zwłaszcza osoby o ustabilizowanej sytuacji życiowej, po studiach... nie jest to oczywiście warunek konieczny, ale jednak więcej można oczekiwać po "statecznym" 30-latku pracującym codziennie 8-16 i spędzającym popołudnia i wieczory w domu, niż po 19-latku mieszkającym w akademiku, któremu w każdej chwili może wypaść wyjście na imprezę, nauka do kolokwium czy sesji... oczywiście to czysty stereotyp, nie mający w 100% odbicia na rzeczywistość, ale jednak :)

Lord Sylwek van Telega
"Jakie są szanse na zostanie moderatorem, chodzi mi tutaj mniej więcej o %
I drugie pytanie, na co zwracacie największą uwagę przy wyborze."

1. Dokładnie 50% - można albo zostać, albo nie - innej opcji nie ma :)
2. To pytanie do Shadowna, który odpowiada za rekrutację moderatorów. Mój kontakt z wyborem ogranicza się do zdziwienia "kto to jest XXX?" gdy wejdę na teamowy kanał irc i spotykam tam nowy nick. :)

Kruk787
"A boisz się gróźb graczy, że Cię wezwą na policje bo im konta kasujesz?"
W jednakowym stopniu jak interwencji policji z powodu zjedzenia wczoraj przeze mnie jajecznicy. Czyli mówiąc wprost: nie śpię z tego powodu po nocach :cool:

Lukasz032
"czy posiadacie (zwracam się do kmic'a) jakieś wykształcenie bądź zainteresowania informatyczne?"
"Posiadamy" ja jako kmic czy my jako team? Jeśli jako kmic to "posiadamy" - każdy z nas (kmiców) ukończył studia wprawdzie nie wprost informatyczne, ale o takowej specjalizacji i każdy z nas pracuje (w życiu prywatnym) non-stop przy komputerze (bynajmniej nie w Wordzie).

Daniel1561
"ja nei jednokrotnie miałem do czynienia z kmic'em Jakoś za miło ich nie wspominam ^^"
Yes, yes, yes... ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że kmic jest zły? :)

Adrien van Thorn
"Kmic, Ty magistrem jestes?"
No ba... a nie wyglądam? :)

Daagmara
"Myślę..."
Proszę bez autoreklamy w "moim" wątku :p

aktion085.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Co do moich planów na przyszłość, to póki co nie planuję żadnych rewolucyjnych zmian. :)
Czyli "kmic, lecisz!" nadal zostaje aktualne i kolejnyt rok będziesz "leciał" ze swojej posady? :D

Dodam od siebie, że mile widziane są zwłaszcza osoby o ustabilizowanej sytuacji życiowej, po studiach... nie jest to oczywiście warunek konieczny, ale jednak więcej można oczekiwać po "statecznym" 30-latku pracującym codziennie 8-16 i spędzającym popołudnia i wieczory w domu, niż po 19-latku mieszkającym w akademiku, któremu w każdej chwili może wypaść wyjście na imprezę, nauka do kolokwium czy sesji... oczywiście to czysty stereotyp, nie mający w 100% odbicia na rzeczywistość, ale jednak :)

Czuje się nie mile widzianym SGO :p Tym bardziej ze sesja sie zbliza:p
 

DeletedUser

Guest
Czy zostałeś zbanowany jako gracz?
Czy oszukujesz jako GA?
Czy lubisz MiaArnix ;)?
 

DeletedUser

Guest
Wasai
Adrien van Thorn
"Kmic, Ty magistrem jestes?"
No ba... a nie wyglądam? :)

ten palmtop naprowadzal calkiem niezle... ale ten brak stabilizacji... ciagle 'lecenie ze stolka'...
swoja droga, lepiej byc studentem niz fizycznym od lopaty co pracuje 40 godzin w tygodniu. ale, kmicu, masz prawo miec swoja opinie. [zezwolenie udzielone].
 

DeletedUser112794

Guest
Kmic wcale nie jest zły... gdyby był zły to wkleił by swoje zdjęcie abyśmy sie wystraszyli i po nocach nie mogli spać :D

Kmic kiedy zamówienie na malarie będą znowu aktywne (teściowa...) ???
 

DeletedUser17830

Guest
Jestem Twoim psychofanem.
icon_bag.gif


A tak na serio, to czemu nie spełniasz prośby Tomisia?
icon_cry.gif
Nie bój się, nic Ci nie zrobię.
icon_lol.gif
 

DeletedUser96177

Guest
A jak pan admin zaistniał w grze i kiedy został adminem ?
 

DeletedUser

Guest
Szukasz dziewczyny?
Jakiej jesteś orientacji?
Nosisz skarpetki pod sandałami?
ahahaha :D

Odbanujesz mi zumira? Bo mi wiochy przejmują, a ja w tym profilu nic złego nie miałem :D
 

DeletedUser15404

Guest
Tak w skrócie: inteligencją, poczuciem humoru, cierpliwością, wyrozumiałością, samokrytycyzmem, autoironią, dystansem do samego siebie, sporą ilością wolnego czasu, zaangażowaniem w pracę, poczuciem obowiązku, pracowitością, odpowiedzialnością, sporym poziomem empatii, umiejętnością analitycznego myślenia i kojarzenia faktów, dociekliwości

I ktorys z obecnych SGO owe cechy posiada ? :eek:
szczegolnie interesują mnie : umiejetnosc analitycznego myslenia, samokrytycyzm, autoirnia, inteligencja i kojarzenie faktów.
 

DeletedUser112794

Guest
Kmic ? Dlaczego nie odpowiadasz na pytania ?
Czyżbyś nie miał pomysłu jak odpowiedzieć albo jak "skontr-atakować" mój poprzedni post ?
 

DeletedUser91121

Guest
Kmic ? Dlaczego nie odpowiadasz na pytania ?
Czyżbyś nie miał pomysłu jak odpowiedzieć albo jak "skontr-atakować" mój poprzedni post ?

Gdzież tam Wielki Kmic odwiedzał by tak mało inteligentne towarzystwo jak my:p:p
 
Do góry