kmic (ten zły)

DeletedUser110417

Guest
To wstawisz swoje zdjęcie już 2 czy tam 3 członków teamu wstawiło....Bądz 4 hihi..
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
No to cd...

mlena
"czuję się pominięta w wyliczance"
To dawaj Waćpanna pytania, jakbym chciał się bawić w kreatywność "powiedz coś o sobie" to bym się do Randki w ciemno czy innej Familiady zgłosił :)

Boy Farmer
"spadłem z krzesła przez kmica i złamałem nogę"
Bo kmic jest zły...
emot-devil.gif


"A tak drążąc temat to z jakim wiekiem osiągnąłeś szczyt złości?"
Zdecydowanie wraz z XXI wiekiem... dopiero pod koniec XX wieku zyskałem względnie stały dostęp do internetu, więc mogłem zacząć rozwijać swoje talenty...

Przedzial
"kocham komune, a na plemionach jest ona przednia"
Racz Waćpan nie mylić pojęć... kasowanie spamu łamiącego w dodatku regulamin forum (który to regulamin każdy z użytkowników akceptował w momencie zakładania konta) ma tyle wspólnego z komuną co ja z baletem...

*sunshine*
"Kmicuś jest koffany"
A gdzie jest, motyla noga, administracja tego forum? Dlaczego pozwala mnie w tak arogancki sposób obrażać w moim własnym temacie? Prawdziwa "komuna" (słowo klucz - jako synonim "ktoś chce coś innego niż ja, a ponieważ moja racja jest mojsza niż twojsza to ty jesteś komuna!!!")

pio387
"A na jakich światach pan admin gra ???"
Pan admin gra na 1. świecie niemieckim oraz 1. i 3. polskim... w the-westa :)
Zaś swoją grę w plemionach (na światach 1-2) zakończył w okolicach I-II 2007... jakoś tak w okolicach startu świata 3...
A nie... niedawno grałem parę godzin na jakimś szybkim świecie (to chyba była testowa runda?), bo drubens kazał mi się tam zalogować i założyć konto, nie wyjaśniając mi o co chodzi... i nagle okazało się, że zostałem założycielem jakiegoś plemienia i wciąż przybywają do mnie jacyś gracze... bleee... do tej pory czasem budzę się zlany potem gdy mi się ten koszmar przyśni...

"I dlaczego pan się nazwał Ten Zły ???"
To nie mój pomysł... to wymyślił niejaki M.Jackson (ten od "kocham wszystkie dzieci") który postanowił napisać piosenkę o mnie... "Bad"...

Hydro 007
"To wstawisz swoje zdjęcie już 2 czy tam 3 członków teamu wstawiło...."
Brzydzę się takim nędznym naśladownictwem... to ja będę 1. który nie wstawi :rolleyes:

Depeche94
"Jaki masz rozmiar buta?"
To Pan miał się zgłosić w sprawie łapówki? Model już ustaliliśmy, rozmiar 44-45 proszę... Dla pewności proszę kupić te i te...

Idę sobie od Was
undweg.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser100256

Guest
Widzę że humor pana nie opuszcza.

Ja mam pytanie. Który z obecnych członków TP (team plemion, nie mylić z Telekomunikacja Polska) jest w teamie najdłużej. Chciałbym jeszce zapytac który ma decydujący głos, czy może głosy wszystkich GA mają taką sama ważność?
 

DeletedUser59924

Guest
Czy banujesz Kogoś jeżeli wiesz, że ta osoba łamię regulamin, chociaż nie masz dowodów ?
 

DeletedUser

Guest
Skąd w Tobie (jeśli mogę się tak zwracać, a z pewnych powodów domyślam się, że mogę:)) wzięło się tak specyficzne poczucie humoru? Skąd czerpiesz inspiracje, czy może jest to wrodzona zdolność?

Jeśli byś miał taką możliwość, jakiego członka teamu najchętniej byś zbanował?:p

Depeche94 napisał:
Jaki masz rozmiar buta?
kmic napisał:
To Pan miał się zgłosić w sprawie łapówki? Model już ustaliliśmy, rozmiar 44-45 proszę... Dla pewności proszę kupić te i te..

Depeche94 to nie jest Pan, a Pani:)
 

DeletedUser

Guest
Panie kmic ja Pana miałam za kreatywnego ;)

więc dobrze pytania :
1. czy czasem bywasz wyrozumiały ? ;)
2. czy zawsze na pytania odpowiadasz krótko i lakonicznie?
3. czy udawanie tego złego nie męczy Cię czasem ? ;)
 

DeletedUser100256

Guest
No depeche masz prawo czuć się urażona więc pisz do jarq to może kmicowi się oberwie :D

Oczywiście żartowałem a mój post wynika z chęci zadania następnego pytania. Czy zgłoszono już na pana jakieś skargi? Jeśli tak to prosiłbym o przykłady
 

DeletedUser28760

Guest
Kmicu a gdzie mieszkasz?
A wnioskując po humorze to musisz prawie całe dni pić, bo przy piwku albo przy jednym głębszym humor jest nieskazitelny ! (no ale oczywiście pić z umiarem i na swoją głowę - ja tego akurat nie umiem) ;D
 

DeletedUser

Guest
W jakim zawodzie pracujesz?:)
Czy zgodzisz się z tezą , że "prawidzwy admin powinien czasem naginać regulamin dla ogólnego dobra". Dlaczego tak lub/i nie?:cool:
 

DeletedUser24807

Guest
A wnioskując po humorze to musisz prawie całe dni pić, bo przy piwku albo przy jednym głębszym humor jest nieskazitelny ! (no ale oczywiście pić z umiarem i na swoją głowę - ja tego akurat nie umiem) ;D

Nie mówiłeś nikomu o plantacji tej dziwnej pokrzywy za domem ?
 

DeletedUser

Guest
No dobra teraz ja popytam :]

1 - Kto miał (jak jeszcze byłeś) lepsze ulepszenia (wykrywanie banów itp...) Plemiona czy Ogame??

2 - Jaką grę wolisz Plemiona czy Ogame??
 

DeletedUser96293

Guest
"Kmicuś jest koffany"
A gdzie jest, motyla noga, administracja tego forum? Dlaczego pozwala mnie w tak arogancki sposób obrażać w moim własnym temacie? Prawdziwa "komuna" (słowo klucz - jako synonim "ktoś chce coś innego niż ja, a ponieważ moja racja jest mojsza niż twojsza to ty jesteś komuna!!!")

Bla, bla, bla :p

Możesz pisać co chcesz a ja i tak wiem swoje :) Kmicuś jest koffany :D
 

DeletedUser114392

Guest
rozumiem ze wytykanie błedow adminom to spamowanie forum, natomiast odwrotna sytuacja nie:)
osobiscie bylem swiadkiem wielu wypowiedzi ktore nawiazywaly do tematu a zostaly kasowane poniewaz przedstawialy administracje w złym swietle... a co by to bylo gdyby forumowicze zaczeli tracic zaufanie do adminow:)

panie kmic a kto tam pana wie... moze pan tam smiga gdzies w baletkach i rozowej sukience przed kompem:)
 

DeletedUser

Guest
Celem tego tematu jest poznanie administratorów.
Do zgłaszania błędów jest inny sposób.
Wszelkie tematu odbiegające od tego celu zostaną uznane za spam.
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
1. Co Cię łączyło z Ogame?
2. Co Cię łączy z Ogame w tej chwili?
3. Dokonaj porównania obu gier(plemiona/ogame) na podstawie własnych przeżyć:p
 

DeletedUser92643

Guest
"(zamówienia na malarię wstrzymane do odwołania - jedna mucha okazała się zdrowa, wyjaśniamy to)"
Ehh... szkoda przydało by się, ale mogę złożyć zamówienie na pożar?
 

DeletedUser63029

Guest
Za zdjęcie bana dalej taka sama cena? Czy podrożało wraz ze wzrostem ceny PP?
 
Do góry