klub piwosza :)

  • Rozpoczynający wątek Kasandra1982
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser122807

Guest
Są różne gusta i guściki, jedni zasmakowali w piwach smakowych inni zaś w standardzie, ja osobiście jeśli piwo smakowe, to jedynie moge wypić połówkę lub całe maxymalnie, to piwa dla pań o delikatniejszym żołądku, mnie mdli jesli zczynam otwierać drugie takie piwo, moje kubki smakowe najbardziej tolerują "Tyskie", "Lecha" i "Żubra"
 

DeletedUser

Guest
Fakt, najlepsze piwa to normalne piwa, ale soczki piwne też czasem fajnie sobie wypić ^^
 

DeletedUser154616

Guest
Są różne gusta i guściki, jedni zasmakowali w piwach smakowych inni zaś w standardzie, ja osobiście jeśli piwo smakowe, to jedynie moge wypić połówkę lub całe maxymalnie, to piwa dla pań o delikatniejszym żołądku, mnie mdli jesli zczynam otwierać drugie takie piwo, moje kubki smakowe najbardziej tolerują "Tyskie", "Lecha" i "Żubra"

jak było gorąco to mogłem sobie radlera wypić jeszcze tak dla "odświerzenia". normalnie to żywiec inaczej nie pije ;) (jeśli już tylko piwo mamy do wyboru)
 

DeletedUser161820

Guest
TEMAT TYLKO DLA GRACZY +18!!!


po spinach na FO świata 59 trzeba by się zrelaksować :)
proponuję przy browarku :)
mile widziane opinie o mniej znanych markach :)

osobiście zachwalam piwo guinness - ciemne irlandzkie, ale uprzedzam koneserom piwek za 1,80zł nie będzie smakować :D

ja jestem alkoholikiem i dobrze mi z tym

mam koszulkę guinness :D

a tak w ogóle to uwielbiam lecha:) i wódkę, ale to chyba każdy <3
 

DeletedUser157129

Guest
ja jestem alkoholikiem i dobrze mi z tym

mam koszulkę guinness :D

a tak w ogóle to uwielbiam lecha:) i wódkę, ale to chyba każdy <3

Napisz to jeszcze na bilbordzie przed tesco aby każdy wiedział ,chwalisz się tym jakby picie alkoholu to był twój jedyny cel w życiu.
 

DeletedUser

Guest
Napisz to jeszcze na bilbordzie przed tesco aby każdy wiedział ,chwalisz się tym jakby picie alkoholu to był twój jedyny cel w życiu.

To jest w tym coś złego? :confused:

A tak ogólnie, to jest poważny temat w karczmie, jak masz zamiar wywoływać spiny, to nie jesteś tu mile widziany :p
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.703
Chyba dla ciebie też trzeba utworzyć temat.Np. kółko wsparcia dla półmózgów
 
Do góry