klub piwosza :)

  • Rozpoczynający wątek Kasandra1982
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
I w środę się zmienią bo wypijesz te które Ci napisałem :p
 

DeletedUser

Guest
Świetny temat:)

Jako hobby zbieram różne kapsle od piw, co wymaga próbowania nowych smaków;P
Jeśli mi powiecie jakie rodzaje piwa lubicie to spokojnie mogę coś polecić;) Nie tylko polskiego;]
 

DeletedUser127278

Guest
Ja wolę Lecha, Desperadosa, Żywca, a moje ulubione to Franziskaner, ale musi być bardzo schłodzony, przynajmniej 24h w lodówce.
 

DeletedUser161862

Guest
Ja tam nie Wiem jak wy, ale pije 5 żubra i nie narzekam:)
 

DeletedUser162870

Guest
Nie czytałem od początku..

guiness czy jak to się tam pisze to nie przypadkiem to z tą kulką w środku ? czarne takie ?:>> :cool:
 

DeletedUser163071

Guest
Ja wolę Lecha, Desperadosa, Żywca, a moje ulubione to Franziskaner, ale musi być bardzo schłodzony, przynajmniej 24h w lodówce.

desperadosa nie napije się nigdy nawet jak będę już mógł :) to moje wrogie plemię na plemionach :)
 

DeletedUser169039

Guest
Ja wolę Lecha, Desperadosa, Żywca, a moje ulubione to Franziskaner, ale musi być bardzo schłodzony, przynajmniej 24h w lodówce.

despoerados czerwony jak i normalny dobry .
jeszcze lubię Tyskie czy Special (piwo z Gdańska)

ale wiecej niż 12 na tydzien nie ma co pic jak chcesz sie upic to lepiej kup 1l wódki i z kumplem wypij w większosci to wystarcza zeby sie dobrze po alkoholu bawic \

ja jestem z tych co bez i z alkoholem sie bawi
 

DeletedUser162870

Guest
No to musiałaś tą kulke wypić.. :p



Widget i puszka Guinessa


Widget znany jako A-Po-Co-Ta-Kulka to "piłeczka" napełniona ciekłym azotem, który po otwarciu puszki zostaje uwolniony, tworząc przy tym gęstą pianę.

Każdy ma w sobie taką kulkę, która chwilę po otwarciu uwalnia azot w postaci emocji i piana z pyska toczy się, niczym lokomotywa Tuwima: "gładko, tak lekko...".

Może to dlatego często mamy opory z otwarciem się... i zaufaniem?
Jedno jest pewne: to nie wina kulki w Guinnessie.
 
Do góry