Kilka pomysłów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22032
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22032

Guest
Jednym z pomysłów moich osobistych ;) jest parę rzeczy:
-skiny (skin ładujący się z dysku lokalnego, co odciąży serwer i mam nadzieję zadowoli graczy w szybszą grę i nowe obrazki i tło które ktoś stworzy)

kolejnym z pomysłów, które nachodzą mi się do głowy, to np jakieś zwierzęta w lasach które są rozsypane gdzie nie gdzie (heh takie for fun, no ale kto wie :) może by było zabawnie chodzić na grzyby ;])

No i oczywiście urozmaicenie terenu :) jakieś nowe drzewka, albo zmieniająca się mapa pomiędzy miesiącami albo porami roku (to by był ubaw jak piki w zime by biegały po lodzie hihi- trochę nie realne no ale napisze ;P)

I może w kolejnych światach jakieś nowe jednostki i budynki :]
coraz bardziej mi się podobają plemiona a najbardziej zdziwiłem się reklamą świata 13 (heh szczęśliwa 13-stka?)

Wiem, że ten post to nic ważnego dla was, ale może i ktoś by na to spojrzał z radością i większą zabawą w grze, bo jak na razie to takich rzeczy nie ma :]
no to na tyle, będę teraz czytać negatywy, ale człowiek się od nich uczy co nie co.
Pozdrawiam i życzę Sylwestra swoich marzeń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21374

Guest
Odp: Kilka pomysłów

z tymi skinami nie bardzo rozumiem :confused:
i co te zwierzęta by robiły ? tylko serwer by wolniej chodził
tak samo jak wyżej nic by to nie dało i tylko serwer by wolniej chodził
to zaproponuj jakieś zmiany ......
 

DeletedUser20879

Guest
Odp: Kilka pomysłów

1.Skiny - już jest taka możliwość ale tylko dla KPowców ;)
2.Zwierzęta - rozwiń pomysł ;]
3.Urozmaicenie terenu - Po co ?
4.Pory Roku - Bardzo dobry pomysł wg. mnie tylko nie wiem czy wykonalny ;]
 

DeletedUser20879

Guest
Odp: Kilka pomysłów

@UP
Dokładnie :0
Dla tych co czytują basha to może się wydawać dziwne ;)
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: Kilka pomysłów

W prawie każdej gdzie via www są skiny do wyboru i nieprawdą jest że serwer chodził by wolniej, bo ładowały by się z dysku lokalnego.
W końcu wszystkie obrazki z kosmosu nie są a otwieranie je przez kilkaset tysięcy !? osób ... to nie lada wyczyn :]
Skin oczywiście na początku byłby ten podstawowy a w miarę czasu i pomysłów programiści i graficy na pewno wymyśliliby coś nowego.

Jeśli chodzi o zwierzęta w lasach hmm :]
To np rycerz mógłby nabijać sobie poziom zabijając w nim zwierzęta:
-wilki
wilknz3.gif

-dziki
-niedźwiedzie
niedzwiedzbl0.gif
(w zimę by ich nie było - bo śpią sobie :] )
-szczury
szczurno8.gif

-pająki
pajkal8.gif

-nietoperze
nietoperzjm5.gif


ich ilość byłaby różna, oczywiście ich ilość będzie rosnąć,
- (oczywiście jego wyprawa trwała by dłużej)
co przekłada się albo silniejszy rycerz, albo grubas leżący we wiosce
mógłby co poziom przyśpieszać regenerację poparcia i mieć większą moc napadu, wraz z nim mógłby mieć towarzyszy:
1 poziom - 5 towarzyszy (5 jednostek dostępnego miejsca w zagrodzie)
2 poziom -10 towarzyszy (10 jednostek dostępnego miejsca w zagrodzie)
3 poziom - 20 towarzyszy (25 jednostek dostępnego miejsca w zagrodzie)
4 poziom - 40 towarzyszy (60 jednostek dostępnego miejsca w zagrodzie)

co poziom regeneracja poparcia zwiększała by się dwukrotnie+, ale tylko jeden rycerz mógłby posiadać tą umiejętność rycerze w innych wioskach pozostali by bez zmian. Gdy zginie, wszystkie jego umiejętności zostaną utracone co zwiększy dbanie o swojego pupila.

Jeżeli chodzi o pory roku, to zmieniała by się oprawa graficzna strony głównej jak i mapy i budynków, (przygnębiające jest to że zawsze wygląda tak samo)
cieszyłbym się gdybym zobaczył coś nowego :) )
czytałem tutaj o wierzy w której siedzieli by sobie łucznicy, dobry pomysł, ale dla programistów nie lada wyczyn :] hmm mógłbym nawet w PH wkleić jakąś wieżyczkę i pokazać jakby to wyglądało.
A cha z tymi grzybami to tak dla zabawy napisałem :p heh
ps. Lamovitz fajny avatar :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17915

Guest
Odp: Kilka pomysłów

To np rycerz mógłby nabijać sobie poziom zabijając w nim zwierzęta:
-wilki
-dziki
-niedźwiedzie (w zimę by ich nie było - bo śpią sobie :] )
-szczury
-pająki
-nietoperze
Jaki poziom? Człowieku rycerz nie ma poziomów i na S13, też nie będzie miał. Będzie mógł tylko zdobywać dodatkowe przedmioty, a z wilka czy dzika mu chyba jakaś tarcza itp. nie wypadnie...
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: Kilka pomysłów

a czy ja mówię o s13? nie,
poziom byłby ok, w końcu jego morale wzrosły by w wojsku jako "władcę"
a nie siedzi taki w wiosce i nic nie robi, jeżeli chodzi o s13 to super pomysł ktoś wymyślił i chwała mu za to że w końcu jest coś nowego

ajj zapomniałbym się spytać ..
BBCODE .. menu BBCODE dla tych co nie potrafią, bo jak widzę jak biedoczki próbują i im nie wchodzi i pisać jak małemu dziecku .. :/
na forum był by dodatkowy przycisk, który po wysunięciu miał do wyboru:
-village
-ally
-player
w j.polskim, to chyba nie jest dużo!? no ale w końcu uczyć się powinni, ale to tylko taka sugestia :] na pewno byłoby łatwiej, niż wklepywać 20 wiosek jednego gracza powtarzając non stop te same 'komendy'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka pomysłów

jeszcze s13 nie wystartowal a niektorzy juz planuja rewelacje jak wysylanie rycerza na grzyby i na polowanie. poczekaj, zobacz jak to bedzie wygladac, i dopiero idz polowac na niedzwiedzie
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Kilka pomysłów

Nie ma sondy. A to co podałeś, obciążyłoby tylko serwer. Jestem na NIE.
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: Kilka pomysłów

no to skasujcie temat, bo szkoda się na niego wypowiadać :( a miałem zbierać muchomory, szkoda :]
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Kilka pomysłów

Mysticc zrobiles najwiekszy spam w dziejach zaczynajac od zwierzat konczac na lasa jednostkach itd
i wszystko nawet wyglad zwierzat wzieles z traviana!!!!!
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Kilka pomysłów

Po pierwsze - Fajnie by było jak by to był twój pomysł !
Po drugie - Budynki i nowe jednostki - Nic z tego
Po trzecie - Pomysł z BB-Code może być :D
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: Kilka pomysłów

tylko pokazałem zwierzaczki i już bluzgacie :]
a pomysł nie z rawiana tylko z mojej głowy, a z wami to popisać nie idzie, sami coś wymyślcie

Temat do usunięcia kurde, usuń już go ktoś, za niedługo wymyślę coś sensownego ;]
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Kilka pomysłów

Z głowy? Powiedziałbym raczej, że to jest zbieranina pomysłów z forum Plemiona.pl + do tego troszkę o rycku z Traviania.
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: Kilka pomysłów

nie gram w żadnego trawiana i nie mam zamiaru .. jakiś tam ktoś z gg w to gra i pisał mi o tym a że zostało mi to w głowie, to napisałem ;], usunie to ktoś w końcu czy mam sam usunąć (żart :) )

ps. 14 latek nie powinien na mnie krzyczeć i skoro tak tu rządzisz wojoking2 to zabierz słownik do ręki i poszukaj słowa wzieles, ja takiego jeszcze nigdy tam nie widziałem, tragedia z tymi Polakami, co wy wszyscy na polski nie chodzicie czy jak? /
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry