Kilka działów w jednym

  • Rozpoczynający wątek som4one
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł

  • Świetny

    Głosy: 22 66,7%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 9 27,3%
  • Porażka

    Głosy: 2 6,1%

  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, mam taką propozycję. Nie wiem, czy was to też denerwuje, że zakłada się dział np. Wiki Plemiona, a w nim tylko jeden "poddział", tak samo jest zresztą z Plemiona Plus, Rekrutacja, Kurier Plemion. Moja propozycja jest taka, żeby założyć jeden dział "Różne" i tam dać te 4 fora, czyli:
-Plemiona Wiki
-Plemiona Plus
-Rekrutacja
-Kurier Plemion
Dzięki temu forum będzie bardziej przejrzyste i według mnie wyglądało lepiej, będzie mniej do jeżdzenia rolką itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Problemy z rolką są bliskie memu sercu, ale jest taki
collapse_tcat.gif
guziczek od zwijania.
Możne ewentualnie zrobić takie coś, jeśli admin będzie miał wolną chwilkę, żeby po zwinięciu nie pokazywało szczytu tabelki (znaczy się napisów Forum Ostatni Post / Autor Wątków Postów Moderator) tylko sam tytuł działu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Ależ oczywiście, że wiem o istnieniu takiego guziczka ;) Mam dla Ciebie taką zabawę: Zwiń tak 4 działy, które są obok siebie i zobacz ile miejsca zajmują. Nie wiem jaką masz rozdzielczość, ale u mnie zajmuje to dosłownie pół ekranu. Weź też pod uwagę, że w tych działach prawie nic się nie dzieje, jest w nich raptem kilka tematów. Nie widze sensu wyróżniać ich "podwójnie", poprzez robienie nazwy działu, i nazwy podforum o takiej samej nazwie. Tak w ogóle to nie widze również sensu tworzenia działu rekrutacja na forum, ale to już inna bajka.
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Można by tak zrobić. W jednym podforum złączyć wszystkie 5 działów (jeszcze Testy) - osobiście nie mam nic przeciw.
 

DeletedUser27357

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Ja też nie mam nic przeciwko temu, niektórym to może przeszkadzać.
 

DeletedUser32869

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Jestem na tak. Często przeszkadza mi to, że jest tam tak "napaćkane"...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Jak ktoś często wchodzi na forum to mu często przeszkadza :)
 

DeletedUser32869

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Często? Dziwne, bo te działy niedawno powstały...:rolleyes:

No mnie to przeszkadzało od samego początku jak to zostało wprowadzone(wiem, że nie dawno) ale już na tyle razy to zobaczyłem, że mogę powiedzieć "często";)
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Bardzo dobry pomysł! To będzie następny krok do poprawienia estetyki forum.
 

DeletedUser34370

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Zgadzam się.Forum będzie bardziej uporządkowane.
 

DeletedUser25260

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Tak !!! To napewno ułatwi prace !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka działów w jednym

Witam, mam taką propozycję. Nie wiem, czy was to też denerwuje, że zakłada się dział np. Wiki Plemiona, a w nim tylko jeden "poddział", tak samo jest zresztą z Plemiona Plus, Rekrutacja, Kurier Plemion. Moja propozycja jest taka, żeby założyć jeden dział "Różne" i tam dać te 4 fora, czyli:
-Plemiona Wiki
-Plemiona Plus
-Rekrutacja
-Kurier Plemion
Dzięki temu forum będzie bardziej przejrzyste i według mnie wyglądało lepiej, będzie mniej do jeżdzenia rolką itd.

Cztery rozne dzialy,rozni ludzie opiekujacy sie nimi,niewiele wspolnego poza tematem przewodnim.Zupelnie jakby zlac w jednym dziale Ratusz ze Swiatami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry