Kartografia

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
401

Robiąc tę mapę, wyszedłem z dwóch założeń.
1) nie umieszczę żadnego plemienia na mapie którę nie ma "reprezantacji w top 25 serwera"
2) plemiona ułożyłem wg. ilości członów "od najmniejszego do największego" a jeżeli dane plemiona miały np. po 3 człony np BADGE i GIT najpierw na mapie znazazło się BADGE a dopiero później GIT ponieważ GIT miało w momencie robienia mapy wyżej rozstawiony najlepszy człon.

czyli wyszło jakby
1) wg wzrastającej ilości kropek na Górze
2) wg wzrastającej jakości kropek na Górze( jeżeli tyle samo członów)

Doskonale zdaje sobie sprawę że są plemiona które chciały by się znaleźć na mapie jak RIP wciśnięte między BADGE i BZE czy KWA odcinające DD&KP od znacznej części obżerzy, jednak prowadzący muszą bardziej przycisnąć graczy do rozwoju :p

może znajdzie się jakiś magik co podliczy człony (pkt, wioski)
i wtedy zrobimy mape :p
Jak robisz już większe znaczniki to nałóż pował po BG a nie przed bo potem nas nie widać i wygląda jakbyśmy byli między nimi a to oni są między nami :)

Malustar

Łucznik
Wynik reakcji
208
Jak robisz już większe znaczniki to nałóż pował po BG a nie przed bo potem nas nie widać i wygląda jakbyśmy byli między nimi a to oni są między nami :)

mapa 26.07 bg pował.png

@Micha$o zabieg był celowy, nakładanie na mape od " największego do najmniejszego"
życzę dużych przrostów ;)

i tak właśnie będe robić mapy, wg tych założeń( bo nie chce mi się liczyć dokładnie kto jest największy)
jedyną możliwością odstępstwa od tego, jest sytuacja w której będą aktualne statystyki( kolega dziś wrzucił w tej zakładce, w swoim poście )
ale dalej będzie wg tego samego schematu, od najmniejszego do największego, żeby góra tabeli ( wydają sporo PP, siedzą po nocach i farmią) nie czuła się pokrzywdzona, bo wkońcu to ona ciśnie do przodu jak szalona :)

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
401

@Micha$o zabieg był celowy, nakładanie na mape od " największego do najmniejszego"
życzę dużych przrostów ;)

i tak właśnie będe robić mapy, wg tych założeń( bo nie chce mi się liczyć dokładnie kto jest największy)
jedyną możliwością odstępstwa od tego, jest sytuacja w której będą aktualne statystyki( kolega dziś wrzucił w tej zakładce, w swoim poście )
ale dalej będzie wg tego samego schematu, od najmniejszego do największego, żeby góra tabeli ( wydają sporo PP, siedzą po nocach i farmią) nie czuła się pokrzywdzona, bo wkońcu to ona ciśnie do przodu jak szalona :)
Dziękuję za screena :}

Aczkolwiek to troche pokrzywdzenie dla nas bo nie widać nas tam a na mapie nie wygląda to już tak źle :]