Kartografia

ShowMeFlow

Zwiadowca
Bardzo fajna mapka, można się zorientować gdzie która ekipa zdominowała teren. Fajnie jakbyś wrzucał mapki co godzinkę, tak abyśmy mogli później zrobić animację jak zmieniła się sytuacja na kontynentach. Good job!

EDIT// Jeszcze lepiej jakby mapki pojawiały się co 15minut, ponieważ sytuacja na świecie jest niezwykle dynamiczna.

Dark.of.war

Zwiadowca
Oni jeszcze się przeniosą na obrzeża. Wątpię żeby wszyscy w centrum zostali.
Tak odkryłem ameryke ale kolega chyba nie wie albo troluje.

Jacq

Ciężki Kawalerzysta
Ale dobrze że jest mapka, zobaczymy potem kto poszedł a kto został w centrum

Nwm co wy macie za pretensje do chłopaka postarał się zrobił mapkę przynajmniej wiem,ze nie jestem daltonistą :D, pewnie i tak się gdzieś plemiona przeniosą

eragon2201

Łucznik
Zobaczymy czy będzie odważne któreś z plemion zostać w centrum.:rolleyes:
To by był strzał w kolano, nie ma tu praktycznie żadnej stałej ekipy, każde obecne topowe plemię to zlepek "starych" graczy, przez co ludzie nie grali ze sobą po jednej stronie barykady i okres pierwszych przejec zweryfikuje stałość tych plemion.

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
To by był strzał w kolano, nie ma tu praktycznie żadnej stałej ekipy, każde obecne topowe plemię to zlepek "starych" graczy, przez co ludzie nie grali ze sobą po jednej stronie barykady i okres pierwszych przejec zweryfikuje stałość tych plemion.
W prawie każdej ekipie są gracze, którzy grali ze sobą zawsze lub prawie zawsze, taki rdzeń 20-30 osób. Do nich przeważnie dochodzą ich znajomi.