Kartografia

ChefMatt

Łucznik
Hej misiaczki
Byłem tak miły by ogarnąć nam małą aktualizację ( sporo pp musiałem za to zapłacić, więc jak ktoś chcę się dorzucić do tych jak i przyszłych mapek to znacie mój nick :D

Po południu wrzuce mały update z mapką koalicji i poglądem sił na ten moment :)

DeletedUser199127

Guest
Fajnie ze o nas ktos pamieta, WOJTUS JEDZIEMY Z NIMI 15 DEFOWCUF ZARA 16 BEDZIE bajooo

Aktualizacja i spróbuję obiektywnie przybliżyć co się zadziało ostatnio, w razie pomyłki - proszę prostować, tez mogę się mylić :)
- MzM zagęszczają obrzeża na północy, BRACIA praktycznie padli
- ZHK odbiło 2 wyspy na swoim terenie
- na południu chyba zadziało się najwięcej, po banie alexa ZHK trochę przepchnęło front, ale kawałek niżej też trochę stracili - kto tutaj wyszedł na plus? FAN-S/Perwole czy ZHK? bo to mnie ciekawi akurat :D
- no i ZHK dostało kilka nowych diod od Leszczy hyhy

Grulix

Miecznik
Ogólnie to my straciliśmy, bo straciliśmy takie duże konto. Największe straty na północy naszej czyli na styku fans/mzm. Na południu tylko kilka wiosek przejęli Alexa. Ogółem to myśleliśmy że gorzej bd to wyglądać ale fajnie poszło, gyby baroniasty tak aktywnie nie grał i nie pobierał wiosek Alexa jeszcze lepiej by było :)

Bez omówienia na razie, będzie na koniec weekendu jak wszystkie akcje przejdą + aktualizacja

EDIT: Nie jestem pewien czy ta i z poprzedniego posta się same nie odświeżają, przeklejone z twstats