Kartografia by Sh4Me

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
Tym razem z małym opóźnieniem mapka z wczoraj!
Za każdym razem, poza tym razem cotygodniowa (z zapasem 30min)!

W tym tygodniu już bez większych zmian, zawitał do nas koronawirus którego zadaniem (tak zakładam) jest zainfekowanie obrzeży, zobaczymy czy skutki będą tak samo wyniszczające jak w europie. Na południowo-zachodnich obrzeżach paranienormalne walki z uprzednio wymienionymi wyniszczającymi wirusami. Kierując się na wschód to już same wariaty, wyścigi, duże prędkości.. wjazd na południowe obrzeża, taka sytuacja. W centrum chłopaki dalej szukają obrzeży, sąsiedzi niestety nie chcieli im wskazać kierunku, a wręcz zachowani się zupełnie nieobliczalnie zastawiając im drogę. To tak jakby zapytać jak dojść do monopolowego, a gość stając centralnie przed wami mówi - nie tędy droga kolego. Na południowo-wschodnich obrzeżach bez większych zmian. Za to dosłownie kawałeczek na północ, spłoszone sarenki, swoje małe raciczki pakują miedzy plusz misiaków.. chyba wszystko przez te zgłoszenia same nuppki na tej ćwiarce świata! Po co dalej wałczą Ci gracze z krukami.. to ja nie mam pojęcia, wiem tyle że kleksy tam po coś jeszcze łapki wyciągają na tych obrzeżach północnych! Zostaje na mroźna północ, a nawet północny-zachód.. tak to już żadne promienie słońca nie dosięgają, można sobie co najwyżej pomarzyć. Wszędzie stada dzikich wilków, migrujące pingwiny, pytanie dokąd zmierzają? Podobno partnerów wybierają raz na całe życie, jak będzie tutaj? Na północne obrzeża każdy chyba sobie ostrzy ząbki, każdy chciałby mieć tam swój dom, tylko po co i dlaczego? A w samym środku tego bajzlu jacyś gracze z tzw. łapanki którzy mają tam swój nowy świat i zdają się niczym nie przejmować.

A tu wrzucam gratis, wykonany przez Mniszek kieliszek, za to że się opóźniło troszkę:

Mapa 30.03.2020:

Gif 09.02.2020-30.03.2020:

Ostatnia edycja: