Kartografia by Sh4Me

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
Wstępne mapy, niestety nie wszystkie plemiona (szczególnie na południu) się załapały z uwagi na bardzo duże zagęszczenie, a chciałem żeby mapa była w miarę czytelna. Starałem się wybrać w moim mniemaniu najistotniejsze ugrupowania. Plemiona zaściankowe z obrzeży które w większości przypadków są zbieraniną przypadkowych graczy którzy zaczęli na obrzeżach również na tą chwilę pominąłem walcząc o czytelność mapy. Jeśli będą jakieś zastrzeżenia jak najbardziej będę miał je na uwadze przy kolejnych mapach, które pojawią się po postawieniu pierwszego pałacu dla odświeżenia sytuacji na świecie.

Mapa PÓŁNOC:

Mapa POŁUDNIE:

Ostatnia edycja:

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
Po kliknięciu na mapę, masz możliwość przybliżenia do oryginalnego rozmiaru. A miejsce po bokach zostało ze względu na pominięcie kilku "zbieraninek" na obrzeżach które zostaną prawdopodobnie dodane w kolejnych mapach.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
Jakim cudem Wodzowie tak ładnie są rozłożeni :eek:
Już Ci tłumaczę: > KLIK <
W skrócie, plemię według TW Stats zostało założone 23.01.2020 o godzinie 14:03 czyli w przybliżeniu 5 godzin po starcie serwera. Tym samym zwyczajnie zrekrutowali graczy znajdujących się na obrzeżach i mieli wpływ na to jak ich plemię będzie wyglądało na mapie.

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
Dodałem na południu plemiona z obrzeży, kolejny człon niszczycieli + plemiona które znajdują się w ścisłym centrum świata. Na północy bez większych zmian, niektóre z plemion dobrały/dorekrutowały graczy poza tym spokój! Mapka odrobinę mniejsza ze względu na inne urządzenie, finalnie po pojawieniu się pierwszego pałacu zostanie ujednolicona tak żeby na bieżąco można było z niej wykonywać przejrzysty gif ;)

Mapa PÓŁNOC:

Mapa POŁUDNIE:

Ostatnia edycja:

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
Ci Niszczyciele to nie mają skrupułów. Mają już 4 praktycznie pełne człony, i piąty uzupełniają xD
Zasada taka sama.. najpierw masa, później masa, masa i.. masa aż przyjdzie czas na rzeźbę :cool:
Teren mają pokaźny, rekrutują tak żeby jak najmniej plemion było między nimi wmieszane, zobaczymy co z tego zmontują.

koriv

Lekki Kawalerzysta
Ta na poludniu bardzo nieczytelna, nie wiem czy nie lepiej rozbic cala mapke na 4 kontynenty i wtedy oznaczac :D
Na dole igrzyska smierci, obrezeza maja najlepiej, tak to walka o teren :p