Kareta w

Anko Itosu

Chłop
Wynik reakcji
2
Witam wszystkich,
Chciałbym zadać następujące pytanie,. Generalnie nie gram na 161, ale wszedłem sobie, tak na chwilkę. I moją uwagę przykuły wysłane ataki od jednego z gracza Szczegóły u dołu ekranu. Zastanawia mnie odstęp , pomiędzy kolejnymi atakami. Jak zmieścisz wszystkie cztery ataki w takim odstępie?
 

Załączniki

  • synchronizacja.jpg
    synchronizacja.jpg
    711,1 KB · Wyświetlenia: 64

Deleted User - 8687748

Guest
Teraz plemiona mają z automatu wbudowane możliwość słania karety. A jak to nie jest szlachta to i tak udostępniono/zalegalizowano skrypt wysyłający 4/5 ataki w minimalnych odstępach dowolną jednostką
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
A nawet jeśli nie wysyłał ze skryptu to bardzo łatwo to zrobić, bo wystarczy jedynie otworzyć 4 okna w przeglądarce i za pomocą skrótu klawiszowego zmieniać karty jednocześnie szybko wciskając enter

Co prawda trzeba to robić z opery, ale da się tak robić.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.064
A nawet jeśli nie wysyłał ze skryptu to bardzo łatwo to zrobić, bo wystarczy jedynie otworzyć 4 okna w przeglądarce i za pomocą skrótu klawiszowego zmieniać karty jednocześnie szybko wciskając enter

Co prawda trzeba to robić z opery, ale da się tak robić.
albo tribes trainem, jak za starych czasów.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Rozumiem. Dziękuję za odpowiedzi. Do zamknięcia.
Pamiętaj tylko, że jak będziesz wysyłał z opery to musisz sobie zmienić skrót klawiszowy, ponieważ jeśli będziesz cały czas trzymał "ctrl", to ataki nie będą wysyłane gdy będziesz klikał "enter"

Osobiście mam ustawione zmianę karty na `
 

Anko Itosu

Chłop
Wynik reakcji
2
Dobra. Ale naprawdę nie używając skryptu jestem w stanie dokładnie wysłać tak ataki jak u góry pokazane czyli w odstępie 50ms? Na pewno któryś zajmie mi dłużej czasu np będzie odstęp nie o 50ms tylko o 100ms przykładowo. Czyli muszę użyć tego skryptu legalnego. Z góry przepraszam za moje nie ogarstwo. Bo mówi się że dobry atak wysłany jest wtedy kiedy wchodzi w każdej tej samej sekundzie, albo chociaż jeśli ataki przechodzą przykładowo na 1:35:55, 1:35:54, 1:35:54 i 1:35:54 . To tyle to potrafię ;D
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Dobra. Ale naprawdę nie używając skryptu jestem w stanie dokładnie wysłać tak ataki jak u góry pokazane czyli w odstępie 50ms? Na pewno któryś zajmie mi dłużej czasu np będzie odstęp nie o 50ms tylko o 100ms przykładowo. Czyli muszę użyć tego skryptu legalnego. Z góry przepraszam za moje nie ogarstwo.
Jeśli masz szybkie palce to powinieneś być wstanie
Co prawda przyznać muszę, że już dawno nie sprawdzałem, czy dam radę w 50ms, bo od dawna nie widziałem nawet świata który miał takie ustawienie ms, ale jestem pewny, że kiedyś dawałem radę.
 
Wynik reakcji
67
Sprawdz ustawienia świata i ile z góry masz ustalone milisekundy:
wysyłasz jednego grubego i masz pytanie, czy wysyłasz jeszcze kilku-jesli tak, masz ustawione ataki wg milisekund
 
Do góry