Jednostki

  • Rozpoczynający wątek BlackArmour
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie

  • Tak

    Głosy: 25 27,2%
  • Nie

    Głosy: 67 72,8%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam do zaproponowania nową jednostke , a jest nim wieża oblężnicza . Produkowana w warsztacie , za dość dużą ilość surowców , szczególnie drewna 800 i gliny 600 i troche żelaza 300 . Będzie to troche '' dziwna jednostka '' która będzie mieć siłę ataku 10 obrone ogólną 300 , przeciw łucznikom 350 a kawaleri 400 . Będzie służyć do przenoszenia ( 300 ) ludności do wioski poprzez co , niebędzie na nie działał mur , nie będzie można do niej wpakować maszyn oblężniczych takich jak katapulta i taran , dodatkowym + ma być powiększona siła ataku jednostki o 25% , obrona przed łucznikami 10% . Szybkość tej jednostki będzie wolna , 34 minuty na pole ,następnym jej minusem będzie 30 ludności w zagrodzie a czas jej rekrutacji będzie równy katapulty + 10 minut .W światach z badaniami do 3 będą one dawać

- 1 = tak jak opisałem wyżej
- 2 = 350 ludności do przechowania , 30 siły ataku ,obrona ogólna 330 , łuki 400 a kawaleria 450 . Daje bonus jednostkom przechowanym - siła ataku 30% , obrona przed łucznikami 25% i obrona ogólna 15%
- 3 = 450 ludności do przechowania , 60 siły ataku , obrona ogólna 400 , łuki 450 a kawaleria 500 .Daje bonus jednostkom przechowanym - sila ataku 35% , obrona przeciwko łucznikami 60% i obrona ogólna 30% i kawaleria 15% .

Może o czymś zapomniałem , przesadziłem zapraszam do dyskusji na temat tej maszyny możecie również proponować zwiększenia/ zmniejszenia jej umiejętności :) Mam nadzieje , że wejdzie w życie już niedługo , jednostka występująca na wszystkich światach , chciałbym kiedyś się pochwalić komuś , że to machine właśnie ja wymyśliłem :) Bez szukania odpowiedniego świata ...
 

DeletedUser158309

Guest
Nie podoba mi się. Mamy wystarczająco jednostek.
 

DeletedUser

Guest
a gdzie ankieta? ale i tak pomysł bez sensu wogóle nie potrzebnie dodali łuczników i tych łukach na koniach :D
 

DeletedUser

Guest
Mi braknie

Zawsze się przyda chyba nowa , nudzi mi się to robienie taranów i muru , nareszcie musi być na niego sposób aby go nie musieć budować/niszczyć ale jak nie to nie :D Ja i tak jestem na tak :D
 

DeletedUser162692

Guest
Nie jestem zwolennikiem wielkich zmian w grze, ale ten temat wyjątkowo mi się podoba :) Oczywiście trzeba by było dobrać odpowiednie wartości liczbowe... Szanse ma marne, ale i tak jestem za.
 

DeletedUser157154

Guest
nowe jednostki - na nie. Jest ich już dużo.. nie potrzeba nam jeszcze więcej tego.
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
1. Brak ankiety
2. Nowym jednostkom stanowcze
stop.gif


Najpierw warto wykorzystać potencjał obecnych, wykazać się umiejętnością taktyczną. Nowe jednostki to zło.

Agrrr
code.php
 

DeletedUser

Guest
1. Brak ankiety
2. Nowym jednostkom stanowcze
stop.gif


Najpierw warto wykorzystać potencjał obecnych, wykazać się umiejętnością taktyczną. Nowe jednostki to zło.

Agrrr
code.php

Popieram w 100% micfil94 :rolleyes:
Po co nowa jednostka?!
Jest 12-ście to wystarczy!
 

DeletedUser

Guest
Proszę o umieszczenie ankiety przez założyciela tematu, a graczy o niewyręczanie w pracy moderatora! :cool:
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Na was też niektóre pomysły działają jak płachta na byka? :D

Nie zdziwiłbym się jak niedługo ktoś zaproponuje Konia Trojańskiego produkowanego w Stajni.
 

DeletedUser

Guest
Racja. Jednostek starczy ;p pomysł ciekawy, ale z drugiej strony 'przesadzony'
 

DeletedUser

Guest
...

Nie . Już wiele razy chciano wprowadzić nowe jednostki i pomysł się nie przyjął . Trzymajmy się tych co są i nie róbmy komplikacji .
 

DeletedUser157129

Guest
Przywróćcie stare plemiona np.św23 .

Każda nowa rzecz która weszła w 2010 r. mi się nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Pomysl na NIE. Mamy wystarczajaco jednostek wiec nie potrzeba dodawac nowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry