Jednostka kolonizacyjna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15674
  • Data rozpoczęcia

Jednostka Kolonizacyjna

  • Tak

    Głosy: 5 19,2%
  • Trzeba popracowac

    Głosy: 3 11,5%
  • Nie

    Głosy: 18 69,2%

  • W sumie głosujących
    26
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser15674

Guest
Witam,
A więc wymyśliłem żeby dodać jednostkę Jednostka Kolonizacyjna (nad nazwą można popracować) która umożliwiałaby tworzenie koloni. Na początku w kolonii byłby tylko Ratusz na 1 poziomie. Jednostka kolonizacyjna po utworzeniu jednej kolonii "znika".
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

Witam,
A więc wymyśliłem żeby dodać jednostkę Jednostka Kolonizacyjna (nad nazwą można popracować) która umożliwiałaby tworzenie koloni. Na początku w kolonii byłby tylko Ratusz na 1 poziomie. Jednostka kolonizacyjna po utworzeniu jednej kolonii "znika".

Brak kosztów badań w kuźni
popraw błędy otograficzne
dziwna jednostka
nie trzeba z plemion robić ogame
brak sondy
jak dodasz sondę głos na nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15742

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

grasz w OGame i tam tez z nika i z tej jednosti jest budowany ratusz
I pisze każda jednostka jest do jednorazowego uzytku.
 

DeletedUser4056

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

1. Ortografia...
2. Niezgodne z regulaminem
3. Zalatuje Travianem -.-
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

A mi sie ten pomysł podoba bo mam koło siebie dużo wolnego miejsca które mogło by się zamienić na moje wioski :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

wogóle co to za koszty świat by się zapełnił w ciągu tygodnia, a tak wogóle nie trzeba by atakować innych bo po co jak można stworzyć wioskę, zamiast przejąć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

zalatuje OGame i travianem. pomysl beznadzieja
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

Wyobraź sobie co by się stało ze s1 gdyby każdy porobił po kilka wiosek. Ci co stracili wioski nie mogliby zacząć od początku bo nie byłoby miejsca!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

jeżeli koszta takiej jednostki wynosiłyby 300k każdego surowca i po założeniu nowej wioski ta jednostka by znikała to sie zgadzam na to :) wokół mojej głównej wiochy na ś6 jest tak pusto że myśle o zajęciu którejś z opuszczonych wiosek sąsiadujących
 

DeletedUser11881

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

1. Pomysł bez przyszłości!
2. Tylko Ratusz poz. 15!!!
3. Ortografia.:mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser9519

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

sonda mówi sama za siebie
NIE!!!
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Jednostka kolonizacyjna

Ehhh....po co byłby w takim razie szlachcic? Skoro można by było zakładać własne wioski....

Nie próbujcie na siłę robić z plemion pseudotraviana bądź pseudoogame. Przemyślcie bardziej swoje propozycje przed założeniem wątku, bo codziennie pojawia się tu coraz więcej bezmyślnych fantazji...jeśli nie większość.

Wobec powyższego jak i tego, co zostało już powiedziane przez innych użytkowników temat zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry