JBL Max vs CoTy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra;)

  • CoTy?

    Głosy: 8 47,1%
  • Lesio.

    Głosy: 9 52,9%

  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 2138/500pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
 

DeletedUser

Guest
zalosne kazdego wyzywasz na pojedynek a slaby jetses na nastepnej postram sie grac i gramy pojeydnek
 

DeletedUser178225

Guest
No to zobaczymy czy taki cwany bedziesz jutro:) ja dzisiaj juz niegram niewyspany jestem wole sie wyspac niz siedziec i klikac;)

Lesio dawaj mocarzu przyjmuj i jedziemy;p
 

DeletedUser

Guest
hahaahah detox sie odezwał co soje łamie gdyby mi net sie nie rozłączył nie wygrał byś runy i byś już pisaeł o pojedynek ze mną detox
 

DeletedUser169406

Guest
No lesio przyjmój poja wiem ze grasz na trzydziesty:D
 

DeletedUser

Guest
to prawda?:D to juz teraz wiem czemu do mnie psial na jakiejs tam rundzie:p i mowil ze zaczyna z sp a umial praktycznie wszytsko:p t o niemozlwie zeby swiezak tak gral wiedzialem ze to ktos znajomy a dzis stracil 3 wsie ale w jednej sklinował
 

DeletedUser169406

Guest
to prawda?:D to juz teraz wiem czemu do mnie psial na jakiejs tam rundzie:p i mowil ze zaczyna z sp a umial praktycznie wszytsko:p t o niemozlwie zeby swiezak tak gral wiedzialem ze to ktos znajomy a dzis stracil 3 wsie ale w jednej sklinował

Tak,to on wczoraj skanowal mnie potem zobaczyl ze nieda rady o sojusz pisal:)
 

DeletedUser

Guest
Ty jesteś ten Ceiter czy jakoś tak ? w niedziele czy w sobotę grałeś deff plus lk ? A ja Ci fullem wjechałem i przejąłem ?
Nie jestem tam jakimś Lesiem ale zmierzyć się mogę, za jakiś czas jak poćwiczę...
 

DeletedUser169406

Guest
Ty jesteś ten Ceiter czy jakoś tak ? w niedziele czy w sobotę grałeś deff plus lk ? A ja Ci fullem wjechałem i przejąłem ?
Nie jestem tam jakimś Lesiem ale zmierzyć się mogę, za jakiś czas jak poćwiczę...

Ja jestem CoTyTutajRobisz* niewiem ty jestes lesio nie musisz cw twój poziom i tak juz sie nie podniesie od kad Cie znam nic nie zrobiłes co by zrobiło jakies wrażenie.
 

DeletedUser

Guest
odkąd pisze się razem. mówcie co chcecie, ale nie będę się podszywał pod jakiegoś Lesia, nie wierzysz ? to nie
 
Wynik reakcji
6.791
Ty jesteś ten Ceiter czy jakoś tak ? w niedziele czy w sobotę grałeś deff plus lk ? A ja Ci fullem wjechałem i przejąłem ?
Nie jestem tam jakimś Lesiem ale zmierzyć się mogę, za jakiś czas jak poćwiczę...

Chwal sie chwal, na ferie wbije i bede grac normalnie, mam nadzieje ze mi w koncu na to net pozwoli... ;) TO wtedy sie pobawimy, klin byl, tylko na 1 probe mialem czasu i zamiast 222 pika wpisalem 22.... ;> Ale co, przejeles. ;)
 

DeletedUser169406

Guest
Chwal sie chwal, na ferie wbije i bede grac normalnie, mam nadzieje ze mi w koncu na to net pozwoli... ;) TO wtedy sie pobawimy, klin byl, tylko na 1 probe mialem czasu i zamiast 222 pika wpisalem 22.... ;> Ale co, przejeles. ;)

Ceiter od kiedy ferie?:D
 

DeletedUser178503

Guest
Wystarczy detoxowi kontre puścić i ma po grze :D A ten lesio to funny player jak coś :p
 

DeletedUser155263

Guest
A ten lesio to funny player jak coś :p



Ten wasz lesio to ani funy player nie jest ani nikt inny, Trzydziesty ejst to maryśka z arkadi gdzie razem gramy:D
Dodam, że ani lesia ani nikogo kto gra deff- plus lk nie brał bym do ekipy na msitrzostwa plemion, jak jakies spekulacjeee, zaprosie marysie na ts, z czego wiem lesio miał jakiś tam piszczacy głos :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry