Jarq

DeletedUser92754

Guest
Drogi Jarq.

Męczy mnie pytanie czy nigdy nie korciło cię gdy ktoś z tobą chamsko rozmawiał (np. w tickecie czy skardze) i leciał po krawędzi regulaminu.(Chodzi mi o taką obrazę nie bezpośrednią tylko "ukrytą") aby go zbanować?

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
Więć drogi Jarqu - amba na IRC w rozmowie ze mną wyraził niegdyś pogląd, że o ile na forum kwestia nagrody dla łamiacego regulamin częściowo leży w indywidualnej interpretacji moderatora, o tyle w grze odbywa się to ścisle wg "tabelek".
Jednak wiadomo, że zdarzy się masa przypadków, których interpretacji będzie tyle, ile SGO.
Pytanie moje brzmi - gdy wykroczenie popełnione przez gracza podlega pod kilka punktów regulaminu, jak nakładana jest kara? Czy sumuje się przewidziane kary, czy może wybiera się jedną z nich, jako "dominującą"?
Jeśli tak, to na jakiej zasadzie? Na korzyść gracza, czyli ta mniej dotkliwsza czy ta sroższa?
Więc drogi Radziu nie sumujemy kar z wielu przewinień, zawsze dajemy za to najcięższe przewinienie, jak pewnie wiesz za niektóre przewinienia są widełki więc admin zawsze wtedy może dać tą najwyższą karę. Jeżeli jest kilka przewinień to raczej nie idzie się na korzyść gracza a wręcz przeciwnie, to chyba zrozumiałe.

Drogi Jarq.
Męczy mnie pytanie czy nigdy nie korciło cię gdy ktoś z tobą chamsko rozmawiał (np. w tickecie czy skardze) i leciał po krawędzi regulaminu.(Chodzi mi o taką obrazę nie bezpośrednią tylko "ukrytą") aby go zbanować?
Drogie ptasie mleczko :D
Zbanowac?? jeśli nie złamał regulaminu to nie, natomiast raczej mam do czynienia z graczami już zbanowanymi, więc taki delikwent zgodnie z regulaminem może dostać nie ten środkowy przedział kary jak najczęściej robię, ale tą najwyższą, to tak samo jak z policjantem na drodze, jak się będziesz stawiał to zawsze możesz dostać większy mandat.(oczywiście zgodnie z taryfikatorem :p)

ile znasz przekleństw xd ?
ciągle się uczę nowych - od graczy :p

Ostatnia edycja:

radekkk3

Guest
Więc drogi Radziu...
Nie cierrrpię jak ktoś się do mnie zwraca Radziu :)

A jakie jest postępowanie w sytuacjacj, gdy kilku administratorów różnie interpretuje regulamin gry?
Zostawia się dowolność interpretacji, czy zbiera się jakaś Rada Starszych do ustalenia jednej wersji? :) Jesli tak, z kogo się składa?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
Nie cierrrpię jak ktoś się do mnie zwraca Radziu :)

A jakie jest postępowanie w sytuacjacj, gdy kilku administratorów różnie interpretuje regulamin gry?
Zostawia się dowolność interpretacji, czy zbiera się jakaś Rada Starszych do ustalenia jednej wersji? :) Jesli tak, z kogo się składa?
No więc Radziu :D

Jeśli są jakieś duże rozbieżności i wątpliwości to GA dyskutują o tym we własnym gronie i ustalone stanowisko podawane jest do wiadomości innych adminów.

DeletedUser8099

Guest
Nie jestem pewny czy to pytania akurat powinno być do ciebie, ale je zadam ;)
Jeśli ktoś z teamu, kto też gra w plemiona, zostanie przyłapany na łamaniu regulaminu, to jaki to ma wpływ na jego "karierę" admina? Zdarzały się takie przypadki?

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
Nie jestem pewny czy to pytania akurat powinno być do ciebie, ale je zadam ;)
Jeśli ktoś z teamu, kto też gra w plemiona, zostanie przyłapany na łamaniu regulaminu, to jaki to ma wpływ na jego "karierę" admina? Zdarzały się takie przypadki?
To zależy jakie to jest przewinienie, jeśli to jakieś nielegalne komendy to dostaje bana tak jak wszyscy gracze oraz ostrzeżenie jako admin i na tym sprawa się kończy. Gdyby to było nagminne łamanie regulaminu to na pewno pożegnałby się z administracją, ale jak dotąd takiego przypadku nie było.
Jak na razie to są bardzo rzadkie pojedyncze przypadki prawie zawsze illegale. Gdyby natomiast próbował kupić czy sprzedać konto to od razu wylatuje.

DeletedUser112794

Guest
Czy tak samo jak kmic masz na pulpicie zdjęcie Magdy(Mia) ? - kmic twierdzi że ma zdjęcie Magdy w samej bieliźnie

Czy oglądałeś już film "Project Monster" ?

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
Czy tak samo jak kmic masz na pulpicie zdjęcie Magdy(Mia) ? - kmic twierdzi że ma zdjęcie Magdy w samej bieliźnie

Ja mam jej zdjęcie na pulpicie bez bielizny :D

A co to jest "Project Monster"?

DeletedUser112794

Guest
Zwracam się z oficjalną prośba o wklejenie tego zdjęcia :)
(ewentualnie możesz na meila przesłać :D)

A co to jest "Project Monster"????
po moim pytaniu można sie domyślić :/

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
Zwracam się z oficjalną prośba o wklejenie tego zdjęcia :)
(ewentualnie możesz na meila przesłać :D)

A co to jest "Project Monster"????
po moim pytaniu można sie domyślić :/
Takich zdjęć nie udostępniam :p

A co do filmu to raczej chodziło mi o to z jakiego gatunku on jest.

DeletedUser112794

Guest
Nie udostępniasz takich zdjeć ??? :(
Kiedyś musi ten pierwszy raz :D
Wklej

A tak w ogóle to skąd masz to zdjęcie ? (Mia twierdzi ze nie robi zdjęc w takich sytuacjach)

a gutenk filmu to Akcja, Sci-Fi
Na prawde dobry film ogladałem .

DeletedUser109146

Guest
Jak szybko jesteś w stanie wysłać legalnie cztery ataki i czy robisz cokolwiek aby ten wynik poprawić?