Jarq

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
jak wszyscy to babcia też :p

mam na imię Jarek
wiek... trochę już żyję na tym świecie.
mam żonę oraz 2 letniego syna.

w teamie plemion jestem od listopada 2007 roku, grałem od marca 2007 do stycznia 2008 roku na świecie 3.

w teamie GA oraz egzekutor.

DeletedUser106965

Guest
jarq pelnisz role w sumie najbardziej niewdzieczna za co niekochaja ciebie az tak z teamu ludzie hehe strach musi byc wkoncu ^^ ale mnie ciekawi czy tak lekko w swojej karierze poslales na zielona trawka kilku GO,SGO ???

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
jarq pelnisz role w sumie najbardziej niewdzieczna za co niekochaja ciebie az tak z teamu ludzie hehe strach musi byc wkoncu ^^ ale mnie ciekawi czy tak lekko w swojej karierze poslales na zielona trawka kilku GO,SGO ???
Nigdy nie jest łatwo, przecież są to ludzie z którymi pracuje. Natomiast nadzór musi być i nie możemy mieć w swoich szeregach ludzi którzy się do tego nie nadają.

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
Czy kochasz ten "sport"?
to znaczy co? "zwykłą" prace w teamie?? czy sprawdzanie adminów?

jeśli chodzi o "zwykłą" prace nie mogę powiedzieć że kocham, raczej lubię to robić.
co do sprawdzania adminów to ani lubię ani nie lubię, czasami są nieprzyjemne sytuacje związane z tym, ale jest to rzadkość. Zdecydowana większość zgłoszeń na adminów to tylko pomówienia i podejrzenia niepoparte żadnymi dowodami, co świadczy o tym że swoją prace wykonują dobrze.

jarq

Killer
Wynik reakcji
25
SGO już byłem i awansowałem, więc raczej nie chciałbym być zdegradowanym.

Ostatnia edycja:

DeletedUser59924

Guest
Jak można złożyć skargę na Administratora ?

Ps: Czemu Bryfft nie założył topica ?