Jakiego rodzaju muzyki słuchacie?

Jak wyżej.

  • Rock

    Głosy: 101 39,6%
  • Metal

    Głosy: 79 31,0%
  • Pop

    Głosy: 50 19,6%
  • Techno

    Głosy: 38 14,9%
  • Hip-Hop

    Głosy: 86 33,7%
  • Reggae

    Głosy: 47 18,4%
  • Disco Polo

    Głosy: 26 10,2%

  • W sumie głosujących
    255

DeletedUser

Guest
Rap to jest to co lubię. :):) Grubson, firma i inni wymiatają :D:D


Firma? Pejaska też lubisz? Cienkie przesłanie, bo nienawidzą policje, ale z jakiegoś powodu chcą z nimi współżyć. No cóż, jak dla mnie to banda homoseksualistów tworzących pseudo rap.


Osobiście słucham muzyki nie gatunków, ale znajdzie sie kilka rodzajów muzyki których nie sposób strawić. Współczesny pop, techno i disco polo to gatunki ubogie w treść i z którymi nie mam stycznośni. Moje ulubione zespoły i wykonawcy:
- Eldo
- 2Pac
- Nirvana
- Metallica
- AC/DC
- Dżem
- Jacek Kaczmarski
- Maciej Maleńczyk & Hasiok
- Maleo Reggae Rockers
- Habakuk
Znajdzie się dużo więcej, ale nie chcę was zamęczać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163762

Guest
Większość gatunków rockowych. Tzn. wszystko oprócz gatunków emo i core oraz gore i glam...
Kocham Kinga Diamonda jako solistę i jako wokalistę Mercyful Fate, Alice Coopera, Ozzyego za całokształt no i całość Judas Priestu głównie za najlepszego wokalistę jakiego słyszałem- Halforda, ale perka też jest świetna. To są moje ogólne typy, a tak to na dysku 200gb muzyki i lece zespolami alfabetycznie :)
 

DeletedUser

Guest
Skromna ta ankieta ale króluję tylko jeden rodzaj muzyki disco-polo nic tak nie wkurza mojego znajomego jak ta muzyka:D
 

DeletedUser27322

Guest
Od Kaczmarskiego zaczynając, przez Nagły Atak Spawacza/Kult/Zaciera/Feindflug itd., po Dead Kennedys.
 

DeletedUser165765

Guest
Uwielbiam rock - w szczególności surf, alternatywny i indie ;)
 

DeletedUser

Guest
Firma? Pejaska też lubisz? Cienkie przesłanie, bo nienawidzą policje, ale z jakiegoś powodu chcą z nimi współżyć. No cóż, jak dla mnie to banda homoseksualistów tworzących pseudo rap.

Peja nienawidzi policji?? W którym kawałku.Firma to rozumiem a pejA???
 

DeletedUser165953

Guest
Dobrej.
Nie jestem fanem jakiegoś konkretnego gatunku.
 

DeletedUser165979

Guest
Dobra muzyka nie ogranicza się jedynie do danego gatunku/stylu. Muzyka jest po to, aby styl ze stylem się mieszał. A nie po to, aby powtarzać utarte schematy i kopiować na swój sposób to co już było. Zatem dobra muzyka nie ogranicza się do gatunku.
 

DeletedUser

Guest
Farmie nobie ogatnij sie .ty jesteś badziewiem a nie firma.
W kazdej ankiecie o muzyce wygrywa rock !
Ja słucham rock/electro-house/rap
Najlepsi raperzy w polsce dla mnie to Hemp Gru , Firma RPK i pare innych
 

DeletedUser

Guest
Wszystkiego co mi w ucho wpadnie. Nie słucham jedynie jakichś smutów czy muzyki relaksacyjnej. Preferuję rock i pop.
 

DeletedUser

Guest
Słucham metalu i mniej rocka. Dużo symphonic gothic metal i każdego podgatunku metalu po trochę ; )
Ulubiony zespół to EPICA i Nightwish, poza tym wieele innych zespołów.
 

DeletedUser167680

Guest
Peja - 997 najgłupsza piosenka jaką widziałam .. Hahaha. ;x
 

DeletedUser

Guest
Nie chodzi o to czy fajna czy nie , tylko o to zeby mw wiedzial ze i peja cos nagral na Policje :p
 

DeletedUser

Guest
Muzyka lata 70-80-90 początki XXI wieku, niektóre obecne kawałki. Nie przechodzi mi przez ucho jazz, disco polo, country i inne tego typu. Z rapu wyrosłem, jotpekiem nie byłem, electro słucham jedynie na imrezach.
 
Do góry