Jakiego rodzaju muzyki słuchacie?

Jak wyżej.

  • Rock

    Głosy: 101 39,6%
  • Metal

    Głosy: 79 31,0%
  • Pop

    Głosy: 50 19,6%
  • Techno

    Głosy: 38 14,9%
  • Hip-Hop

    Głosy: 86 33,7%
  • Reggae

    Głosy: 47 18,4%
  • Disco Polo

    Głosy: 26 10,2%

  • W sumie głosujących
    255

DeletedUser

Guest
Ja preferuję metal, rock oraz klasyczną (w mniejszym stopniu). Dość ciekawe połączenie ;)
 

DeletedUser113761

Guest
Rock wszelkiej maści :)
Ale najbardziej preferuję RHCP i starsze utwory Linkin Parka.
 

DeletedUser159478

Guest
trance/house.
No i oczywiście POP.
Winiki ankiety mnie zadziwiły. Większość ludzkości na świecie słucha Pop,r&B no i techno.
 

DeletedUser153277

Guest
Hip-hop


Chociaż,nie wiem dlaczego ktoś dał Hip-hop jako rodzaj muzyki:confused:,przypominam iż to subkultura ;)
 

DeletedUser149049

Guest
Muza

Hip Hop,Reggae wymienie wam co słucham :

Hip Hop :

Hemp Gru

Firma

Pezet

Ths Klika

JasiekMBH

Hudy HZD

Paluch

Eminem

JWP

Molesta ewenement

Paktofonika

Reggae :

Bas Tajpan

Ras luta

GrubSon

Junior stress

Habakuk

Natural dread killaz

Mesejah

Maleo

East west rockers.

I to tyle.
 

DeletedUser

Guest
Hip-hop


Chociaż,nie wiem dlaczego ktoś dał Hip-hop jako rodzaj muzyki:confused:,przypominam iż to subkultura ;)

sam piszesz że to nie rodzaj muzyki a potem że go słuchasz :confused: Hip hop − miejska kultura i gatunek muzyczny powstały w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych XX wieku [przyp. wikipedia]
 

DeletedUser160287

Guest
od szwedzkiego death metalu, po klasycznego rocka, reggae, poezję śpiewaną i jazz
 

DeletedUser

Guest
sam piszesz że to nie rodzaj muzyki a potem że go słuchasz :confused: Hip hop − miejska kultura i gatunek muzyczny powstały w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych XX wieku [przyp. wikipedia]

Według mojego zdania powinien być napisany Rap, gdyż nie nie znam nikogo kot hip-hopuje, a znam wielu wykonawców którzy rapują :)...

Zaznaczyłem Hip-Hop Ponieważ słucham Eminema i Lila Weyna. Polskiego rapu nie tykam. Słucham też tego co mi akurat wpadnie w uch, np The Lezy Song od Bruno Marsa ^^
 

DeletedUser157969

Guest
Zaznaczylem wszystko, ale nie widzialem jescze opcji: slucham Jana Pawla Drugiego.

Jakby byl zaznaczylbym tylko publopka bo to przeciez ojciec moj i Wasz :*

Mhehe.
 
Do góry