Jak wykryć kreta

  • Rozpoczynający wątek Polski Król
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak, jest przydatny.

    Głosy: 13 14,3%
  • Nie.

    Głosy: 48 52,7%
  • Nie prawda to co napisałeś.

    Głosy: 18 19,8%
  • Wiedziałem o tym.

    Głosy: 20 22,0%

  • W sumie głosujących
    91

DeletedUser156889

Guest
ssa - screenshoot'a, print screena, po polsku - zrzut ekranu

Kto wymyśla te skróty? :/

By robić screenshoty to też trzeba być pół inteligentem. Bardzo łatwo zostawić coś charakterystycznego, jak nie na obrazku to w metadanych.
 

DeletedUser91356

Guest
1. Wysyłamy wiadomość do całego plemienia z prośbą o zgłoszenie się kreta w zamian za co otrzymywać będzie sporą sumę surowców(koniecznie wymieniamy ile – ilość dostosowana do rozwoju graczy w plemieniu) oraz wsparcie do wiosek (ilość również dostosowana etapu na jakim jesteśmy) oraz zachowanie anonimowości(oczywiście nic nie wysyłamy. Jedynie ataki ^^).




właściwie już ten pierwszy punkt wystarczy żeby wiedzieć, że nie masz pojęcia o czym gadasz :p
kret ma się zgłosić żeby dostać surowce... Ręce mi opadły. Jak spotkasz zakręconych ludzi to może się zdarzyć sytuacja, w której połowa plemienia Ci się zgłosi na kreta, aby dostać nagrodę i co wtedy ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164037

Guest
Przecie to poradnik w wersji troll :)
Założyciele poważniejszych plemion wiedzą jak sobie z tym radzić. Starym i najlepszym sposobem zostają wiadomości niby grupowe wysyłane do każdego inne. Czasochłonne, ale chyba nadal najskuteczniejsze.
 
Wynik reakcji
13
Ja bym polecał sprawdzić czy są kopce, poza tym można zatrudnić kota bo taki to zawsze wykryje gryzonia i jeszcze skubany go złapie :)

Ilu ludziom ufał Stalin :
1). Milion Pięćset Sto Dziewięćset
2). Swojej Żonie
3). Swojego Synowi
4). Nikomu
5). Sobie
6). Nikomu, nawet sobie NIE ufał

Hej a tak poważnie to najlepiej przeskanować każdemu mózg, niektórym może zabraknąć czegoś skanowania ale każda metoda ma wady.
 
Do góry