Jak klinować na Szybkich Plemionach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171672
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser171672

Guest
Na wstępie już powiem, że ten poradnik nie jest mój i kupiłem go za 150 pp od detoxa.. Poradnik jest dla tych, którzy jeszcze nie potrafią lub nie wiedzą jak klinować..
detox91 napisał:
wielu ludziom tlumacyzlem swoja technike jest ona prosta przy 50 sekundach do ataku klikam atak na barbe zalozmy synchro idzie
atak na wioska detox-112 14:30:266
atak na wioska detox-112 14:30:366
atak na wioska detox-112 14:30:466
atak na wioska detox-112 14:30:566

i ty przy 50 skundach lub innych (parzystych) wysylasz na barbe i zalozmy nei trafiasz w przedzial probujesz drugi raz trafiasz zalozmy w 42 sek do ataku i zlapales atak na wioska barbarzynska xx.xx:288 jedyne co musisz zrobic to cofnac atak jezeli zaatakwoales 42 sek do ataku to podzielic 42 na 2 = 21i dodac jedna sekunde opoznienia czyli jak nacisniesz w 22 sekundzie przerwij nie ma innej opcji ze nie wejdzie klin czasami jednak naciskam za syzbko i wtedy wchodzi sekunde przedi jest lipka

tyl, jasniej sie nie da pamietaj parzyste sekundy dzielisz na 2 i oddajesz jedna sekunde
 

DeletedUser159480

Guest
To jest normalna metoda 'cofki', znana od bardzo, bardzo dawna. Dziwie się, że zapłaciłeś aż tyle za takie informacje. Poradnik oczywiście pokazuje prawidłową metodę klinowania, ale nie jest ona najlepiej rozpisana, dzięki czemu ci nowicjusze mogą jej nie załapać. Nie wiem czy metoda 'cofki' nie była już opisywana w jakimś innym temacie, niekoniecznie o klinowaniu na SP. Rożnica między SP, a normalnymi światami jest taka, że NIE WOLNO odstąpić od gry oraz od razu reagować na zaistniałe sytuacje, to właśnie czyni ten typ rozgrywki za atrakcyjny.
 

DeletedUser167001

Guest
Dokładnie, jak Dawid napisał.

To jest dobrze nam znane klinowanie z cofki. :)

ehhh...nie szkoda Ci pp, że tak kupujesz poradniki?^^

Metoda 'Detoxa' była znana wcześniej, aczkolwiek...
Jeśli to ma komuś pomóc, to się cieszę. :)

Moim zdaniem rozpisane w miarę jasno, więc 'nowicjusze' powinni załapać o co chodzi.
 

DeletedUser171672

Guest
Nie szkoda było mi pp :) Mam teraz nawet na koncie kolo 600 pp i nie mam co z nimi robić :/ A wstawiłem to żeby początkujący gracze nie musieli wydawać tyle pp co ja :)
 

DeletedUser159480

Guest
Nie trzeba wydawać PP, żeby takie coś poznać. Wystarczy troszkę pomyśleć i samemu można wpaść na taki pomysł, a jeśli nie da rady to i tak znajdą się jeszcze osoby, które ZA DARMO chętnie nauczą kilku sztuczek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry