Jak grać na SP ?

  • Rozpoczynający wątek SoZna
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
hahhahah keyimil i jego taktyka:D hehehhe KEYMIL JEDZIE W EKO PAMIETAJCIE HEHEHHE
 

DeletedUser

Guest
hahah lamusie maly skad wiesz.... jak gram na tej rundzie co ty zwykle konczysz nie roziwjajac wioski bo z gory przegrasz no chyba ze grasz i grasz def+lk :) smutne
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
hahhahah keyimil i jego taktyka:D hehehhe KEYMIL JEDZIE W EKO PAMIETAJCIE HEHEHHE

powiem ci ze wiem ze lepiej nie podnosić tak eko jak ja to robie i bardziej iść w lk ale mi po prostu nie chce sie tyle farmić bo i tak przeważnie i tak mam najlepszego offa albo jestem w czołowce i wiem że przy przejmowaniu nikt nie ogarnie tak jak ja nawet z większymi offami:p
 

DeletedUser

Guest
powiem ci ze wiem ze lepiej nie podnosić tak eko jak ja to robie i bardziej iść w lk ale mi po prostu nie chce sie tyle farmić bo i tak przeważnie i tak mam najlepszego offa albo jestem w czołowce i wiem że przy przejmowaniu nikt nie ogarnie tak jak ja nawet z większymi offami:p

jak ty albo rozdzielasz offa albo bez fejkow bez niczego a anty puszczac nie umiesz ehhhh szkoda bo byl bys dobry gdyby nie male mankamenty...


HACKER1983 - dodanie sobie świadomie ze 20 lat zawsze spoko heheh
 

DeletedUser171672

Guest
jak ty albo rozdzielasz offa albo bez fejkow bez niczego a anty puszczac nie umiesz ehhhh szkoda bo byl bys dobry gdyby nie male mankamenty...


HACKER1983 - dodanie sobie świadomie ze 20 lat zawsze spoko heheh

Ja mam 16 nie dodaje sobie 20 lat, gdzie to niby wyczytałeś? Po za tym anty kontry puszczać umiem, bo mnie coma uczył, ale nie chce mi się liczyć :p Rodzielam offa jak jest taka potrzeba (zrobiłem to kilka razy) gdy runde chce wygrać.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
fejków nie śle bo to nie sprawiedliwe:p antykontre umiem co za problem tylko tez liczyc mi sie nie chce szczegolnie jak na slabszych graczy:p na lepszych puszczam czasami
 

DeletedUser

Guest
ale jak poslesz 4 grubych to lepsi gracze cie sklinuje bhahaha
 

DeletedUser171672

Guest
Detox mieszka z mamusia i siedzial w wiezieniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
123Kimi napisał:
Jak przejąć wieś ? :p

Zależy jaką rundę grałeś ^^
Na szlachcica xd
Bez strat nie ma co na prędkości 400 bo budowa zajmuje do 30 min pełnego offa ;)
 
Do góry