IPNowsie FO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser122807
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 44 74,6%
  • Nie

    Głosy: 15 25,4%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser122807

Guest
Jakiś czasu temu wpadł mi do głowy pomysł zupełnie odlotowy, mianowicie dział IPN na FO, dla Administracji takowy istnieje "Członkowie teamu" dlaczego My zwykli użytkownicy mamy takiego nie mieć? Wiele osób prowadzi zagorzałe dyskusje tutaj na FO w wielu przypadkach nie znając kompletnie drugiego użytkownika. Może nic wielkiego ale zawsze..
 

DeletedUser149279

Guest
jestem jak najbardziej za gdyż będzie można się sporo dowiedzieć o innych graczach :D tylko żeby sie to nie zamienilo w dzial to jechania ludzi pytaniami typu "z kim sypia twoja matka" "czy twoj pies robi zdrowa kupke" itp.
 

DeletedUser

Guest
Tak.. Lecz ciekawe czy moderatorom będzie się chciało sprawdzać ten cały spam w IPN..

Na tak:)
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Kiedyś brałem udział w dyskusjach o innych użytkownikach. Z doświadczenia wiem, że wiele dobrego by z tego nie wynikło. Zrobi się duży spam, trudno będzie wydobyć istotne informacje.
 

DeletedUser

Guest
bardzo ciekawa propozycja, oczywiście będzie tam trochę spamu lecz to chyba żaden problem ?
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Jakiś czasu temu wpadł mi do głowy pomysł zupełnie odlotowy, mianowicie dział IPN na FO, dla Administracji takowy istnieje "Członkowie teamu" dlaczego My zwykli użytkownicy mamy takiego nie mieć? Wiele osób prowadzi zagorzałe dyskusje tutaj na FO w wielu przypadkach nie znając kompletnie drugiego użytkownika. Może nic wielkiego ale zawsze..

Sprawdź ilu jest użytkowników tego forum... do samego tego działu potrzeba by było z kilku moderatorów a jak powszechnie wiadomo na moda przyjmowani są praktycznie wszyscy chętni :) Braki kadrowe :p
 

DeletedUser149279

Guest
Jakby trzeba było to ja bym się mógł zgłosić na moda tylko po to żeby tu ogarnąć w razie co
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Jakby trzeba było to ja bym się mógł zgłosić na moda tylko po to żeby tu ogarnąć w razie co

Cieszę się, ze dbasz o to abym miał dobry humor ale nawet te braki kadrowe nie są chyba w stanie spowodować abyś się tam dostał ;)

Powiedzmy, ze najważniejszym problemem jest Twój wiek :)
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Cieszę się, ze dbasz o to abym miał dobry humor ale nawet te braki kadrowe nie są chyba w stanie spowodować abyś się tam dostał ;)

Powiedzmy, ze najważniejszym problemem jest Twój wiek :)

Za to Twój już nie, wierzę że pomógł byś w czyszczeniu tego spamu :) To tylko kilkadziesiąt tysięcy użytkowników...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Można także dać możliwość komentowania w profilu, wtedy nie potrzeba nowych działów, nie potrzeba nowych modów bo każdy będzie mógł swój profil moderować a każdy kto będzie chciał "publicznie" podyskutować o kimś będzie mógł.
 

DeletedUser149279

Guest
szkoda ze tutaj nie mozna dziekowac za posty bo bym podziekowal Aqriel'owi :D
 

DeletedUser

Guest
Za dużo by spamu powstało i roboty dorzuciło by się moderatorom;/ - w sumie na co czekamy:D
Pewnie i tak by się wszystko skończyło napinką;p ale jakby to przyciągnęło nowych użytkowników do forum czemu nie:)
 

DeletedUser161820

Guest
Ja jestem na nie z racji chociażby tego, że nielubiący się gracze by się po prostu tam wyzywali i powstawałby też ogólnie zbędny spam.
 

DeletedUser165979

Guest
Wyzwiska, spam oraz trolling można byłoby szybko ukrócić warnami. Poza tym ten dział podlegałby regulaminowi forum. Pomysł ciekawy, ale chyba bardziej do rozwinięcia w OFF-Topicu.
 

DeletedUser153359

Guest
jak najbardziej taki dzial moglby byc nawet w off-topicu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry