Inwentarz - bonusy

Majsmen

KotoLew
Wynik reakcji
5.351
Witam,

Chciałem zapytać gdzie mogę znaleźć opis bonusów inwentarza, czy są jakieś tabele o których internet nie wie ?
Jak można je łączyć by osiągać największe efekty?

Jeśli było to podawane chętnie bym przygarnął linka :)


Pozdrawiam
@Majsmen
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
A z czym masz problem? Chodzi o bonusy do obrony/ataku? - jak tak no to wiadomo, ze jak aktywujesz bonus +10 do mieczników, to nie aktywujesz kolejnego bonusu +5, bo on Ci nic nie da, a nawet takiej mozliwosci nie ma, bo gra sama wtedy Ci podpowie, ze aktywowanie 2-go bonusu jest niemozliwe (bo bonusy tego samego typu o roznych wartosciach z inwentarza się nie sumują).
Piszę, że z inwentarza, bo czy to bonus z prestizu plemiennego, badz od rycerza, to z faktu roznych zrodel bonusy wtedy sie sumuja.
 
Ostatnia edycja:

Majsmen

KotoLew
Wynik reakcji
5.351
Problem jest dobrze opisany, nie ma na forum informacji jak je można łączyć by mieć jak największy % ataku na przykład.
Nie ma też powiedziane ile tych bonusów jest.
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
Wystarczy czytać ze zrozumieniem, jak atak sklada sie z toporow i ck, lk badz łk + taranów/karapult to aktywujesz bonusy dotyczace wlasnie tych jednostek.
Aktywujesz wszystkie ZLOTE BONUSY (2 razy tego samego nie aktywujesz), gdzie masz wymienione jednostki ktorymi bedziesz walczyl w ciagu 24/48h. A jak chcesz jeszcze wiecej to flaga + podwojenie flagi
 

Majsmen

KotoLew
Wynik reakcji
5.351
Ale czemu to nie jest nigdzie napisane?
Gdzie jest lista dostępnych bonusów?
 

Kitoll

Zwiadowca
Wynik reakcji
16.583
Witam,

Chciałem zapytać gdzie mogę znaleźć opis bonusów inwentarza, czy są jakieś tabele o których internet nie wie ?
Jak można je łączyć by osiągać największe efekty?

Jeśli było to podawane chętnie bym przygarnął linka :)


Pozdrawiam
@Majsmen

Wysłałem na DC :)
 
Do góry