Inwazja miedzyświatowa

Czy uważacie, ze to urozmaiciło by rozgrywkę?

  • Nieee, bez sensu. Światy i tak trwają za długo.

    Głosy: 18 46,2%
  • Tak, zdecydowanie tak i z ogromna przyjemnością bym korzystał z takiej opcji!

    Głosy: 21 53,8%

  • W sumie głosujących
    39

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
Witam! Kolega Taśma wpadł na pomysł opcji atakowania innych światów.

Dajmy na to Yume wygrywa świat 133, a jakis wcześniejszy świat jeszcze gra. I nam sie teraz pojawia opcja na zakończenie „Czy chcesz podbić inne światy?” Zaznaczamy tak, i dostajemy listę światów na które możemy sie przenieść.

Pic polega na tym, ze nie masz mozliwosci wyboru kierunku ( a może lepiej mieć? Nie wiem sam ), przenosi całe plemię, jego stan 1 do 1 z wygranego swiata i mozna klepać innych gdzie indziej.

Mi sie to osobiście dosyć podoba. No i zeby było w miarę uczciwie to support musiał by informować z tygodniowym wyprzedzeniem Np. Ze zbliża sie najeźdźca czy cos takiego.

Co o tym myślicie?
 
Wynik reakcji
2.357
Co w przypadku jeśli dana osoba gra na zakończonym świecie i tym wcześniejszym? Idea ma potencjał ale trzeba by ją bardziej przemyśleć. Też świat światu nierówny i to mogłoby w znacznym stopniu zaburzyć balans gry.

P.S. Nie mogę zagłosować ani na 1 opcję ani na 2. Zagłosowałbym na 1 (NIE) ale nie uważam, że światy trwają zbyt długo.
 

SzCz3Ry

Łucznik
Wynik reakcji
432
Takie trochę sztuczne to przedłużanie :D I nie zbyt fair, bo wywraca do góry nogami sytuacje. Ale może właśnie dlatego ciekawe? Choć pewnie nie do zrealizowania..
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Dlaczego yume?
Co to za plemię ?
A słowo inwazja kojarzy mi się z kosmitami. Kosmici kojarzą mi się z mam talent bo tam są określani uczestnicy bez talentu. Czyli że co - yume to tacy kosmici ?
I że niby co ?
Nie widzę tego. To lepiej dla takich plemion co wygrywają światy dac możliwość przeniesienia na arkadia- oczywiście 1 do 1.
 

Sparta129

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
758
No gdyby tak z 5 światów zeszlyby się zwycięskie ekipy na jeden w tym samym czasie byłaby to rozgrywka stulecia xD

A co za tym idzie nowe światy z zaludnienem na 1 kontynent więc pomysł raczej spalony.
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
No dlatego byłaby to opcjonalna sprawa. Moznaby np. Zamknąć dla takiego plemienia rekrutacje. Co uniemożliwiłoby rekrutowanie frontu i ciągniecie kilku światów zwycięskich pod rząd.
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
<lol>

Załóżmy, że plemię X wygra świat 133, wątpię, żeby wszyscy gracze z tego plemienia mieli ochotę zaczynać kolejny świat od razu. Przydałaby się im jakaś przerwa, żeby chociaż zobaczyli ponownie słońce.

Serio? Przecież za pół roku będziemy na forum innego swiata gadac o kosach i złodziejach karczm z obecnego. Ci co nie chcą to tak jak i w normalnych warunkach, do rozbiórki. :p
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
Czy ja wiem? Z perspektywy technicznej prostrzy od wielu innych pomysłów w tym dziale.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.285
Problem się pojawią bo musialyby być podobne ustawienia sw a przynajmniej prędkość. Nie wyobrażam sobie że ktoś z 2.0 wbija na świat 1.0 bo wtedy już stosunek trzeba zmienić a co za tym idzie pokrzywdzic kogoś żeby wyrównać a jak to w Polsce bywa byłoby zwanie na support, że zły bo zabrał wioski a nie dał.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
bujna wyobraźnia nie ma co
a za chwile bedziesz tworzyl tematy, ze plemie z 128 ma 120mln a wy macie 70
 

Fujinchang

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.347
bujna wyobraźnia nie ma co
a za chwile bedziesz tworzyl tematy, ze plemie z 128 ma 120mln a wy macie 70

Nie do konca rozumiem. W obecnych realiach taki problem nie występuje. Nowe światy sa coraz mniejsze. Biorąc pod uwagę ze po zwycięstwie możesz sie tylko „cofnąć” do jeszcze granych światów a nie przenosić na te powstałe po tym który wygrałeś niwelujemy ten problem.
 
Do góry