InnoGames TV - komentarze

DeletedUser178225

Guest
Pewnie jakby było dobre, to nikt by nie marnował czasu ani pieniędzy na zmiany. Strona główna Plemion niestety wygląda, jak na grę przeglądarkową, nader oldschoolowo (niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu). I czas na zmianę jest najwyższy :).

Za dużo jest aktualizaji które są bezsensu:)
 

DeletedUser165803

Guest
O plemionach nic ciekawego dawno nie było ale Diana coraz ładniejsza :)
 

DeletedUser180001

Guest
Kolejny fajny turniej, mam nadzieje, że pomoże, jeszcze te ulepszenia w Tribal wars, szybsza rozbudowa wsi o połowę to duże osiągnięcie.

Wyższe nagrody w plemionach za zadania mam nadzieje, że będzie to jakieś ułatwienie, ale czy szybsze zbudowanie wioski to nie mam pojęcia.

Ta opcja darmowa na początku gdzie aż o 3 min można skrócić sobie budynek za darmo bez kp uważam za najlepszą.
Czyli to znaczy, że za niedługo startują nowe światy ? Fajnie by było.
 

DeletedUser189724

Guest
Wszyscy zachwycają się turniejem i TW2 a jakie wrażenia z nowej funkcji zbierania surowców?
Może to być ciekawa opcja dla graczy co mniej farmią choć nie da ona tyle co normalne farmienie.
 

DeletedUser195850

Guest
Konkretnie od którego dnia będzie aktywna opcja zbierania surowców ?
 

DeletedUser

Guest
Zbieractwo jest dostępne od początku świata. Grupy muszą zostać zbadane zanim się ich użyje, chyba za wyjątkiem pierwszej. Warto dodać, że grupa musi się składać przynajmniej z 10 jednostek. Czas zbieractwa jest niezależny od prędkości wybranych jednostek (czy idzie taran czy pikinier), czas zbieractwa nie zależy też od ilości wybranych jednostek. Czas zależy od łupu jaki jest w stanie przynieść wybrana grupa. A sam zebrany towar to całkowita pojemność podzielona na 30. Co więcej wysłanie 2 razy większej ekipy (w sensie pojemności jaki zapewnia) powoduje zebranie dwa razy większego 'łupu' ale czas nie rośnie 2 krotnie, tylko mniej.
https://imgur.com/a/xVpNt <- screen jak to mniej więcej wygląda
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
To raczej będzie dostępne na nowych światach tak jak wszystkie nowości choć nie jestem tego pewien na 100%

Dokładnie tak. Na chwilę obecną nie ma planów wprowadzenia tej funkcjonalności na istniejące już światy. I nie sądzę by cokolwiek w tej kwestii miało się zmienić.
 

DeletedUser189724

Guest
Dokładnie tak. Na chwilę obecną nie ma planów wprowadzenia tej funkcjonalności na istniejące już światy. I nie sądzę by cokolwiek w tej kwestii miało się zmienić.
Gdyby to wprowadzono zmieniło by to zbyt wiele więc dobrze że będzie tylko na nowych.
 
Do góry