Inne światy gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser105589
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser105589

Guest
Czy mozna usunac jakos z TWstats inne swiaty gracza, gdzie sie zalogowalem na chwile?
 

DeletedUser145784

Guest
z tego wiem to nie.TW Stats to archiwum i cała historia gracza.
 

DeletedUser122807

Guest
Zastanawia mnie jedno, gram dopiero od świata 35, w moje TW stats ukazuje logowania na innych starszych światach, nicku takiego nei było podczas rejestracji a gdyby było ianczej takowego bym nie posiadał, więc zastanawia mnie to dlaczego i skąd wzięły się te starsze światy..
 

DeletedUser

Guest
Odpowiedz jest prosta :) Ktoś założył konto o podobnym nicku dawno,dawno temu. :rolleyes: Kiedyś miałem konto które było na s3 po czym znikło i ktoś inny grał pod tym nickiem na s30
 

DeletedUser

Guest
Odpowiedz jest prosta :) Ktoś założył konto o podobnym nicku dawno,dawno temu. :rolleyes: Kiedyś miałem konto które było na s3 po czym znikło i ktoś inny grał pod tym nickiem na s30

ciekawe jak to mozliwe xd jak mialem konto na s2 potem z rok nie gralem i na s17 wrocilem na tym nicku :D bo nadal istnial xd
 

DeletedUser

Guest
Zawsze można skorzystać z tej strony, być może tak właśnie było w tym przypadku :)
 

DeletedUser

Guest
ciekawe jak to mozliwe xd jak mialem konto na s2 potem z rok nie gralem i na s17 wrocilem na tym nicku :D bo nadal istnial xd

Przez rok mogą powstać góra 3-4 światy:) A od 1 do 35s trochę years ubyło. Nie wiem czy konto, które zostało założone kiedyś tam, może zostać automatycznie usunięte po upływie N lat.

Farmie ma bana?:D

Pozdrawiam Cie kasjerk:) Kopę lat.
 

DeletedUser

Guest
Przez rok mogą powstać góra 3-4 światy:) A od 1 do 35s trochę years ubyło. Nie wiem czy konto, które zostało założone kiedyś tam, może zostać automatycznie usunięte po upływie N lat.

Farmie ma bana?:D

Pozdrawiam Cie kasjerk:) Kopę lat.

ale skąd wiesz kmiedy on skończył gre i kiedy zaczął??
 

DeletedUser155263

Guest
z czego mi wiadomo można skasowac wszystko ;) ale w tedy wszystko .. nie można w tedy wybierac co chcesz kosaowac kasujesz po porstu całe archiwum
 

DeletedUser168672

Guest
Moich poczynań na zagranicznych serwerach też nie uwzględnia w polskojęzycznym trybie TW-STATS ale może to i lepiej..

Komentował – naczelny ;)
 

DeletedUser150331

Guest
Odpowiedz jest prosta :) Ktoś założył konto o podobnym nicku dawno,dawno temu. :rolleyes: Kiedyś miałem konto które było na s3 po czym znikło i ktoś inny grał pod tym nickiem na s30

miałem konto od 5 św i dziś paczałem i już go nie ma xd ale też miałem 2 konto od św 17 i ono dalej istnienje ale psów nie pamiętam ;o
 

DeletedUser

Guest
Z tymi światami coś Ci się chyba pomyliło, bo od początku roku wystartowało już 5 światów, a prosta matematyka daje 55 światów/5lat daje 11 światów na rok

chyba ma 6 lat bo polskie plemiona powstały w 2006 :) ale wynik ten sam :) też koło 11 światów na rok wychodzi :)
 
Do góry