Informacje!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10730
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się wam to?

  • Tak! :)

    Głosy: 23 37,7%
  • Nie! :(

    Głosy: 32 52,5%
  • Tak, tylko coś bym zmienił :)

    Głosy: 6 9,8%

  • W sumie głosujących
    61
Status
Zamknięty.

DeletedUser10730

Guest
Mam taki pomysł żeby przy każdym uruchomieniu świata była każda informacja (Ta co znajduje sie na dole przy ekranie logowania)

Dlaczego?
Odp.: ponieważ wtedy nie było takich głupich pytań jak na przykład ostatnio :eek:

Proszę zadawać pytania jak by coś nie jasne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informacje!

eee wytłumacz to dokładniej...

Chodzi Ci o to, że ogłoszenia z strony plemiona.pl mają się pojawiać przy każdym logowaniu? No przecież się właśnie pojawiają - logujesz się przez stronę plemiona.pl...

Naprawdę nie wiem o co chodzi :|
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Informacje!

Chodzi o to że gdy klikasz na jakiś świat to się pojawi ekran z każdą nową informacją (A mogła by się pojawiać tylko raz :))
 

DeletedUser13339

Guest
Odp: Informacje!

Chyba chodzi mu oto aby informacja od teamu, ktora jest tutaj, byla wyswietlana (tak jak przy pierwszym logowaniu, tutorial) po zalogowaniu sie na swoje konto.
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Informacje!

Może i tak ale później robią tyle tematów na forum... o byle co ty też robiłeś:p:D
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Informacje!

dobry pomysl bo nieraz spotkalem ludzi w plmieniu zdziwionych darmowym kontem premium poprostu niemają czasu czytać a niechktórzy sie niepopaczą i odrazu na forum piszą ze jakis bląd czy coś
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Informacje!

Ja tam zdążam czytać, ale może by się przydało. Jestem na tak, ale możnaby było mieć możliwość zablokowania tych wiadomości.
 

DeletedUser14942

Guest
Odp: Informacje!

myślę, że mogłoby coś takiego być.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informacje!

Ciekawy pomysł, popieram z jednego, bardzo ważnego powodu, mianowicie mam skrót na pulpicie do Plemion [logowanie] i nie muszę przechodzić przez stronę główną, po prostu klikam na skrót i mam otwarte okno przeglądarki z Plemionami, bez wpisywania loginu i hasła, skrót ma postać
Kod:
http://pl1new.plemiona.pl/login.php?user=login&password=zakodowanehaslo

Takie wiadomości po logowaniu osobiści przydałyby mi się bardzo, bo zwykle o nowościach na Plemionach dowiaduje się od kumpli, którzy logują się "tradycyjnie", ale ja jestem leniwy i lubię usprawniać różne rzeczy.

Oczywiście newsy wyświetlane po logowaniu można by było wyłączyć :)

Jeśli ktoś zainteresuje się moim sposobem logowanie zapraszam na PM, a powiem dokładniej co i jak :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14905

Guest
Odp: Informacje!

Mi się ten pomysł bardzo podoba, mam FF (FireFox) i gdy wyłączam komputer prawie nigdy się nie wylogowuję z lenistwa :p (usprawniam sobie), i gdy włączam kompa to tylko wprowadzam hasło i mam, rzadko zaglądam na stronę główną :p i o nowych informacjach dowiaduję się z forum plemiennego/wewnętrznego lub z tego forum :p.

Ale się rozpisałam =O.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informacje!

Mi to tam obojętne... Może zostać tak jak jest! Trochę zaśmiecałoby to przegląd... Więc jestem na NIE
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Informacje!

Jestem na tak, ponieważ zmniejszyło by to ilość spamu.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Informacje!

pamiętasz te pytania : "skąda mam premium" itp?

to jest właśnie nie potrzebny spam
a co do pomysłu to i tak nie.Jak ktoś będzie czytał to przeczyta ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry