"Indefinite" ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174764
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174764

Guest
Witajcie :)
W wolnym czasie swego typu swoiste opowiadanie. Nie lubię schematów, które powtarzają się w kółko (ktoś kogoś porywa, a na końcu wszystko się układa i porwana osoba jest szczęśliwie uratowana). Moim zdaniem, jeśli ktoś ma coś takiego pisać, to jest kretynem, bo zanudzi czytelnika na śmierć ;p Tego jest naprawdę tyle, że każdy już zna przebieg takiej akcji, a co za frajda czytać coś, jeśli wiemy co będzie później? Żadna... Gdzie wtedy jest ciekawość, dreszczyk emocji, zaskoczenie? Nie ma... Osobiście coś takiego bym wyrzucił i nie doczytał do końca :) Staram się nie pisać schematycznie, nie zanudzać :) Piszę tak, aby czytelnik nie wiedział co stanie się za chwilę, czego może się spodziewać, po prostu aby był ciekawy tego co zaraz się wydarzy :) Napisałem początek mojego opowiadania, które nosi tytuł "Indefinite", co oznacza: "nieokreślony", "nieznany", "bezimienny". Dlaczego taki tytuł? Gdy uważnie będziecie czytać, na pewno się dowiecie :) Zachęcam do polubienia i przeczytania mojego opowiadania ;)

http://www.facebook.com/indefinitebook
 
Do góry