Imię rycerza:)

  • Rozpoczynający wątek radekkk3
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz czytelniku?

  • Świetnie, będzie wesoło czytać "dziwne" nazwy rycków innych! :)

    Głosy: 366 68,0%
  • Ujdzie, będzie mniej smętnie

    Głosy: 67 12,5%
  • Nie zauważę różnicy

    Głosy: 32 5,9%
  • Może kiedys... Teraz szkoda się w to bawić

    Głosy: 9 1,7%
  • Nieee! Nudzi ci się że takie posty walisz......

    Głosy: 64 11,9%

  • W sumie głosujących
    538
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zmiana kosmetyczna i nawet fajna, przychodzi takich 3 czy 4 z debeściarskimi nazwami, mnie to zawsze cieszy hehe
 

DeletedUser104335

Guest
Pomysł fajny. Niezbyt uzasadniona krytyka Wilczycy troszkę żenująca. Może u Pani Krytyk awans zbiegł się w czasie z "jej dniami" - stąd pewien wzrost forumowej agresji;)
 

DeletedUser54216

Guest
Pomysł super, śmiechu i humoru nigdy za wiele, tym bardziej że w rapkach imię rycerza też jest zamieszczane więc raczej nie powinno to być obciążeniem dla serwerów:)
 

DeletedUser27357

Guest
Pomysł dobry, ale jeśli byłoby dużo wsparć z rycerzami, powiedzmy dwadzieścia wsparć, to nikomu by się nie chciało liczyć każdego rycka osobno. Można by pod nimi zrobić napis "Łącznie rycerzy w wiosce: [tutaj liczba rycerzy]". Głos na tak...

Temat jest z października 2008 roku ;) Ciekawe komu się chciało odkopywać.
 

DeletedUser

Guest
Witam!

Screena jakby to mogło wyglądać nie zamieszczam, gdyż łatwiej to sobie wyobrazić, nie jest to żadna fiozofia.
Byłby znaczek rycerza i imię, poniżej kolejny znaczek rycerza i imie.....

Myślę, że jednak warto by było, jakbyś zamieścił screena. W końcu każdy mimo konkretnych danych może to sobie wyobrazić inaczej ;)

Pytanie do sytuacji: Jest wspomnianych 20 wsparć z ryckami, na które wchodzi skan. Widać wyszczególnione nazwy rycerzy czy może też ich pochodzenie?
 

DeletedUser

Guest
Skoro archeologowie odkopali temat to też wyrażę swoje zdanie. Pomysł fajny, bo wnosi coś nowego. Gra w pewnym momencie staje się monotonna a jakieś urozmaicenie nawet kosmetyczne zawsze ją ubarwi. Dyskusja fajna zwłaszcza początek:) Jestem na tak
 

DeletedUser19566

Guest
Archeologowie odkopali a ja pominelam...nie moze byc.
Temat dosc stary, przez rok nic z niego nie wyniklo wiec dalsze powielanie komentarzy innych mija sie z celem takze temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry