Imię rycerza:)

  • Rozpoczynający wątek radekkk3
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz czytelniku?

  • Świetnie, będzie wesoło czytać "dziwne" nazwy rycków innych! :)

    Głosy: 366 68,0%
  • Ujdzie, będzie mniej smętnie

    Głosy: 67 12,5%
  • Nie zauważę różnicy

    Głosy: 32 5,9%
  • Może kiedys... Teraz szkoda się w to bawić

    Głosy: 9 1,7%
  • Nieee! Nudzi ci się że takie posty walisz......

    Głosy: 64 11,9%

  • W sumie głosujących
    538
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie dziecinny pomysł, faktycznie nie ma co robić jak przeglądać sobie nazwy rycerzy hehe, jadą cie, ludziska wspierają a ty sie brechtasz z nazw rycerzy, i takie coś ma zajmowac miejsce w przeglądzie ? porażka.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Witam!

Mam pewien pomysł ( od mojej dziewczyny, która na niego wpadła i kazała mi o nim tu napomknąć-kocham K.I.C.I.Ę! :p ) na uatrakcyjnienie, czy rozweselenie jak kto woli, naszej nie zawsze wesołej codzienności we włościach na przeróżnych światach....
Otóz, gdy dostajemy wsparcie od jakiegoś gracza na nowych światach, oraz posiada ono rycerza, to w przeglądzie wioski wyświetlona jest ilość owych rycków np 1 rycerz, 2 rycerze czy jakoś tak itp.... Natomiast gdy w wiosce jest sam nasz rycerz, jest jego imię.

Proponuję by innych rycerzy w wiosce traktować w tym sensie jak naszego, czyli nie sumowac rycerzy, lecz wyświetlać ich imiona:)
Screena jakby to mogło wyglądać nie zamieszczam, gdyż łatwiej to sobie wyobrazić, nie jest to żadna fiozofia.
Byłby znaczek rycerza i imię, poniżej kolejny znaczek rycerza i imie.....

czekam na konstruktywną krytykę.
Jakowyż nie znam możliwego wpływu mego pomysłu na specyfikę gry, ewentualne większe obciążenie serwerów, a na mój chłopski rozum ta zmiana nie powinna wpłynąć na podstawową mechanike gry... Bardzo proszę Administrację o komentarze:D

Pozdrawiam!



P.S. Teraz zdaem sobie sprawę, że ta zmiana wymusza zmianę regulaminu-wulgarne, rasistowskie nazwy rycerzy....:)
Ale cóż, czekam na opinię kogoś kompetentnego:D

No po moderatorze nie spodziwałem się takich pomysłów ^^ TAK
 

DeletedUser94472

Guest
rycek

ja jak grałem na szybkich to był jakiś błąd i miałem 2 rycków:) którymi mogłem atakować:D (niestety zginęli:mad:)
 

DeletedUser102283

Guest
Moja propozycja

Jak w wiosce było by więcej niż jeden rycerz to obok rycerza była by schowana lista rycerzy i były by ich imiona ale pomysł fajny :)
 

DeletedUser

Guest
Jak w wiosce było by więcej niż jeden rycerz to obok rycerza była by schowana lista rycerzy i były by ich imiona ale pomysł fajny :)

Na szczęście pomyśł Radzia mojego po części wszedł już w życie na plemionach, ponieważ imię rycka jest w raportach :D
 

DeletedUser93832

Guest
Pomysł jest GIT( super, jeśli ktoś nie wie).
Kiedy zaczniemy wypisywać imionka rycków?
 

DeletedUser103732

Guest
wedlug mnie jest to fajna sprawa ;] przynajmniej jak przegramy walke bedziemy wiedziec ktorych rycerzy przeklinac z grobu hahaha jestem na tak
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Niestety, wyświetlanie nazw rycerzy wiąże też ze sobą problemy....

Namierzono błąd umożliwiający wykonywanie w ten sposób kodów HTML, więc apletów, skryptów, ActiveX i jeszcze gorsze....

Zamieściłem wczoraj posta na temat - w jaki prosty sposób można komuś zainstalować wirusa przez "bezpieczne" Plemiona. To nie powinno mieć miejsca! Pole "Nazwa rycerza" powinno być zabezpieczone choćby funkcją htmlspecialchars().
 

DeletedUser

Guest
Dobra sprawa z nazwą rycków:D

Jestem za nazwami rycerzy ale jak by to w raportach było na zasadzie listy?? Ale wtedy konwentery raportów by słabo działały:D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Publikacja raportów się nie zawiesi, nie będzie z tym problemu. Podobnie z jedynym dozwolonym "konwerterem" raportów, czyli TWplus , gdyż jest to projekt utrzymywany przez Plemiona i oparty na ich modułach. Co innego z kwestią bezpieczeństwa takich raportów, chociaż wysłałem już mail'a do Niemców w sprawie tej luki.
 

DeletedUser

Guest
w sumie to nie jest zły pomysł, ale tez nie jest potrzebny

jakoś nie zwracam uwagi na imiona rycerzy
mój rycerz to po prostu rycuś :D

a na pewno walczy z taką samą mocą jak każdy inny inaczej zwany chociaż nazwa zdrobniała ;)

jednostka jak jednostka tylko ze nazwać ją sobie można - walczyć będzie tak samo pod jakąkolwiek nazwą...
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
No właśnie - będzie.... Po kolejnej aktualizacji gry. Na razie to może walczyć tak, jak każe jego posiadacz.... Oczywiście, dla bezpieczeństwa ogółu nie będę podawał żadnych konkretnych przykładów.
 

DeletedUser

Guest
Nie przeczytałem wszystkich komentarzy ( tylko 1 stronę ), więc mogę coś zaproponować co już ktoś o tym wspomniał...

Pomysł ok, ale nie wszystkim może się podobać np. Pani Szarej Wilczycy:)
Jest na to sposób niech sumują nam się Ci rycerze, a jak chcemy się pośmiać z ich imion kliknijmy na liczbę rycków np. 5 i wyskoczy nam strona z nazwami rycerzy + od kogo został wysłany.

Można by też dostawać raporty z imionami rycerzy, którzy nas atakują, wspierają. Mi pomysł się podoba, ale trzeba dopracować.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak reszta się wypowiadała i nie wiem czy zostało to poruszone ale co będzie jak na wsparciu jest 30 rycków xD?
To co potem raport że 30 rycków zginęło i po kolei lista ich nazw oraz od kogo pochodzą xD ? Dla mnie to beznadziejne xD Rozumiem kliknąc i się lista pokazuje w nowym oknie ale coś takiego to przegięcie xD
 

DeletedUser

Guest
mi sie ten pomysl bardzo podoba :) po cos w koncy nazywany tych rycerzy :) a i zabawy tez bedzie np.: "Zimna Wodka" wspomaga wioske "Alkoholicy" xD hehe ciekawe historie by mozna tworzyc :p
 

DeletedUser

Guest
Poprawka

Ja jestem jak najbardziej za tak
ale
jest mały problem bo nie pisze każdego rycerza osobno tylko
np:
3 Rycerzy
moja propozycja jest taka:
5 Rycerzy:
  1. Ziom
  2. Michał
  3. Giermek
  4. Kazimierz wielki
  5. Mieszko1
 
Status
Zamknięty.
Do góry