Imię rycerza:)

  • Rozpoczynający wątek radekkk3
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz czytelniku?

  • Świetnie, będzie wesoło czytać "dziwne" nazwy rycków innych! :)

    Głosy: 366 68,0%
  • Ujdzie, będzie mniej smętnie

    Głosy: 67 12,5%
  • Nie zauważę różnicy

    Głosy: 32 5,9%
  • Może kiedys... Teraz szkoda się w to bawić

    Głosy: 9 1,7%
  • Nieee! Nudzi ci się że takie posty walisz......

    Głosy: 64 11,9%

  • W sumie głosujących
    538
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!

Mam pewien pomysł ( od mojej dziewczyny, która na niego wpadła i kazała mi o nim tu napomknąć-kocham K.I.C.I.Ę! :p ) na uatrakcyjnienie, czy rozweselenie jak kto woli, naszej nie zawsze wesołej codzienności we włościach na przeróżnych światach....
Otóz, gdy dostajemy wsparcie od jakiegoś gracza na nowych światach, oraz posiada ono rycerza, to w przeglądzie wioski wyświetlona jest ilość owych rycków np 1 rycerz, 2 rycerze czy jakoś tak itp.... Natomiast gdy w wiosce jest sam nasz rycerz, jest jego imię.

Proponuję by innych rycerzy w wiosce traktować w tym sensie jak naszego, czyli nie sumowac rycerzy, lecz wyświetlać ich imiona:)
Screena jakby to mogło wyglądać nie zamieszczam, gdyż łatwiej to sobie wyobrazić, nie jest to żadna fiozofia.
Byłby znaczek rycerza i imię, poniżej kolejny znaczek rycerza i imie.....

czekam na konstruktywną krytykę.
Jakowyż nie znam możliwego wpływu mego pomysłu na specyfikę gry, ewentualne większe obciążenie serwerów, a na mój chłopski rozum ta zmiana nie powinna wpłynąć na podstawową mechanike gry... Bardzo proszę Administrację o komentarze:D

Pozdrawiam!



P.S. Teraz zdaem sobie sprawę, że ta zmiana wymusza zmianę regulaminu-wulgarne, rasistowskie nazwy rycerzy....:)
Ale cóż, czekam na opinię kogoś kompetentnego:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
;)

Dość ciekawa propozycja... i rzeczywiście mogłoby być z tym troszkę zabawy :D
Plemiona to gra, a więc powinna być także zabawna :)
W pełni popieram projekt :)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie pomysł zaskakujący ale chyba możliwy do wprowadzenia. Może i nie wpłynie to zbyt na grę ale zawsze jakaś mała zmiana. Na TAK
 

DeletedUser84408

Guest
Mówiąć prawdziwie pomysł nawet dobry.Powinno sie go udoskonalic
 

DeletedUser84408

Guest
Udoskonalic mozna.I trzeba.Cos jest tu nie tak lecz nie wiem co.Jak na to wpadne to ci powiem.
 

DeletedUser26724

Guest
A jakbyś dostał wiele wsparć? I w każdym rycerz? To bys miał całą stronę w nazwach. Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Studencik-geniusz napisał:
A jakbyś dostał wiele wsparć? I w każdym rycerz? To bys miał całą stronę w nazwach. Jestem na nie

Masz rację-jednak jest na to prosty sposób...Ustawić rycerza jako ostatnią jednostkę w przeglądzie wioski. Nie wiem czy juz tak nie jest, nie pamiętam w tym momencie.
W takiej sytuacji wojska są pokazane w odpowiedniej kolejności, a na dole wyświetlana jest "lista" rycerzy w wiosce, nie zakłóca ona porządku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
OMG

Udoskonalic mozna.I trzeba.Cos jest tu nie tak lecz nie wiem co.Jak na to wpadne to ci powiem.

To jest dobre :D:D
To wygląda tak, jakbyś sam nie wiedział co piszesz :D Więc udoskonalić można, czy trzeba?? :D
Chcesz coś udoskonalać, ale nie wiesz co :D
Nie szydzę z Ciebie, po prostu wydało mi się to troszkę zabawne :)
Ot co! :D
 

DeletedUser66504

Guest
hmm jestem za, ale można by było a raportach zrobić to samo, gdy ciebie atakują lub ty atakujesz z rycerzem
 

DeletedUser

Guest
No i co wyniknie z tego że wyświetlą się te nazwy rycerzy?
Może będzie się podobać przez chwile potem sie znudzi i będzie to komuś ogólnie powiewać
głos na nie
 

DeletedUser5820

Guest
To jest dobre :D:D
To wygląda tak, jakbyś sam nie wiedział co piszesz :D Więc udoskonalić można, czy trzeba?? :D
Chcesz coś udoskonalać, ale nie wiesz co :D
Nie szydzę z Ciebie, po prostu wydało mi się to troszkę zabawne :)
Ot co! :D

Mi się cały ten wątek wydaje śmieszny :) Widać, że komuś naprawdę się nudziło...

Pomysł beznadziejny, wręcz niemądry. Ciekawa jestem - co jeszcze podobnie "błyskotliwego" wymyślicie... Wymyślać takie bzdury też trzeba umieć.

Może by tak jeszcze szlachcicowi nadać imię? Ale po co tylko imię - od razu tytuł szlachecki....

Podstawowe pytanie do tej i innych podobnego typu propozycji - po co? Dla rozweselenia? Raczej chyba dla wzniesienia z politowaniem brwi.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł beznadziejny, wręcz niemądry.

Ech.... Raczy Szanowna Pani moderator napisać dlaczego? Bo samo że "beznadziejny" nic bynajmniej mi nie mówi.....
Byłbym wielce ukontentowany....
Punkt 6 regulaminu działu jednoznacznie mówi:
"Dyskusja w dziale ma być merytoryczna, rzeczowa i konstruktywna. Zabrania sie umieszczania postów typu: "jestem za/przeciw", "dobry pomysł", " ja tego i tak nie używam", "po co takie coś?" etc. Aby poprzeć/odrzucić pomysł‚ wystarczy zagłosować w ankiecie."


Może by tak jeszcze szlachcicowi nadać imię? Ale po co tylko imię - od razu tytuł szlachecki....

To w takim razie po co nadaje się imie rycerzowi? Dodajmy mu "tytuł rycerski", niech ma człowieczek radochę....

Podstawowe pytanie do tej i innych podobnego typu propozycji - po co? Dla rozweselenia?

Dokładnie. Dla rozweselenia gry. Moim zdaniem jest to WYRAŹNIE napisane w pierwszym poście.

Mi się cały ten wątek wydaje śmieszny Widać, że komuś naprawdę się nudziło...
Pomysł beznadziejny, wręcz niemądry. Ciekawa jestem - co jeszcze podobnie "błyskotliwego" wymyślicie... Wymyślać takie bzdury też trzeba umieć.Podstawowe pytanie do tej i innych podobnego typu propozycji - po co? Dla rozweselenia? Raczej chyba dla wzniesienia z politowaniem brwi.

Takie teksty są godne "wzniesienia z politowaniem brwi"
.... Każdy kto tu pisze, kto wymyśla jakąś propozycję, chce coś dobrego (oczywiście wg własnego uznania-dlatego jest po podddane pod osąd innych graczy oraz administracji) dla tej gry zrobić. Nie po to by ktoś go wyśmiewał-tym bardziej Moderator Forum.
Jeśli moj pomysł Ci się nie podoba, po prostu napisz że tak jest, oraz dlaczego i oddaj głos na ostatnią opcję w ankiecie... I nie pisz jakby Twój głos był jedynym na świecie.
Jeśli Pani Moderator ma dzis zły dzień-wyśmiewanie innych nie jest najlepszym sposobem na wprawianie się w lepszy nastrój:(


P.S. Może na temat pomysłu wypowie się jakiś administrator gry? Mógłby powiedzieć, czy wprowadzenie takiej zmiany byłoby trudne w grze, czy spowolniłoby ją itp.....




P.S. 2
Mój poprzedni post:

"Cytat:
Napisał Studencik-geniusz
A jakbyś dostał wiele wsparć? I w każdym rycerz? To bys miał całą stronę w nazwach. Jestem na nie

Masz rację-jednak jest na to prosty sposób...Ustawić rycerza jako ostatnią jednostkę w przeglądzie wioski. Nie wiem czy juz tak nie jest, nie pamiętam w tym momencie.
W takiej sytuacji wojska są pokazane w odpowiedniej kolejności, a na dole wyświetlana jest "lista" rycerzy w wiosce, nie zakłóca ona porządku.

--------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowane przez Szara Wilczyca : Dzisiaj - 10:13.



Czemu post został zedytowany? Według mojej wiedzy nie było tam nic wulgarnego itp co nadawało by się do usunięcia.....
Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5820

Guest
Jeśli moj pomysł Ci się nie podoba, po prostu napisz że tak jest, oraz dlaczego i oddaj głos na ostatnią opcję w ankiecie... I nie pisz jakby Twój głos był jedynym na świecie.

Dokładnie to napisałam - proszę nauczyć się przyjmować krytykę i nie brać negatywnych opinii za bardzo do siebie. I nie patrzeć przez pryzmat - bo "to pomysł mojej dziewczyny" - jak ja w ogóle śmiem krytykować!

Wyraziłam swoją, w pełni zasłużoną - krytyczną opinię. Moim zdaniem pomysł jest idiotyczny - z półki tych wielu pomysłów - kiedy nie ma co robić, bach! - wpadnie coś do głowy - i ciach! - na forum. Bez przemyślenia. Nie wiem w którym miejscu ma mnie rozweselić - a mam naprawdę duże poczucie humoru - kolejna propozycja wprowadzana na "siłę" - byle tylko było coś mojego. I wyraziłam swoją opinię nie jako moderator - ale jako użytkownik forum i mam do tego pełne prawo. Dlaczego niby miałam przysładzać - skoro uważam pomysł za niemądry?

I wiesz mi - gdybym chciała wyśmiewać - odechciałoby Ci się w ogóle wchodzenia na forum :)

Jeśli Pani Moderator ma dzis zły dzień-wyśmiewanie innych nie jest najlepszym sposobem na wprawianie się w lepszy nastrój:(


Miałam znakomity dzień - dostałam w pracy awans - żyć nie umierać - więc proszę nie traktuj wszystkich jak wrogów tylko dlatego że nie przytakują pomysłom Twojej, jak się domyślam, na pewno super dziewczyny.

edit: jeśli był edytowany to było coś w nim nieprawidłowego. Wszelkie uwagi na ten temat prosze załatwiać na privie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Jestem na "NIE" po co z plemion robic pokemony lub animowanego Traviana ?:-/
 

DeletedUser

Guest
Szara Wilczyca napisał:
I nie patrzeć przez pryzmat - bo "to pomysł mojej dziewczyny" - jak ja w ogóle śmiem krytykować!

więc proszę nie traktuj wszystkich jak wrogów tylko dlatego że nie przytakują pomysłom Twojej, jak się domyślam, na pewno super dziewczyny

Mówiąc krótko-Odczep sie od niej!:mad:Tracisz dużo w moich oczach, choć szczerze wątpię by Ci na tym zależało.....
Wyglada mi to na typowy brak argumentów w rozmowie....
Racz zauważyć także, że czepiając się byle czego, byle by tylko dogryźć osobie z którą się dyskutuje często samemu wychodzi sie na idiotę/idiotkę który/która, łapiąc się rzeczy których poruszać, delikatnie mówiąc, nie wypada poruszać próbuje ukryć to że nie ma nic sensownego do powiedzenia.
Przesada w ironii i cynizmie często źle świadczy o "poziomie" autora.


Szara Wilczyca napisał:
Dokładnie to napisałam - proszę nauczyć się przyjmować krytykę

oraz

Szara Wilczyca napisał:
Wymyślać takie bzdury też trzeba umieć

W "ciekawy" dla mnie sposób pojmujesz krytykę.
Przy okazji jeśli to miała być krytyka-to jak wygląda pochwała.....



Szara Wilczyca napisał:
Nie wiem w którym miejscu ma mnie rozweselić
propozycja wprowadzana na "siłę"

Nareszcie.... Wreszcie jakieś argumenty, a nie coś jest idiotyczne-bo według mojego widzi-mi-się tak sądzę.

Dlaczego niby miałam przysładzać - skoro uważam pomysł za niemądry?

Ależ nie słodź-nie o to chodzi.... ale waż słowa w swoich wypowiedziach, obśmiewając ( bo do diabła ciężkiego to nie była przecież "krytyka".....)
czyjś pomysł zastanów się chwilę nad tym, że ktoś-w jego rozumieniu oczywiście-stara się dla tej gry wymyślic coś ciekawego, co może sie jej przysłużyć.... więc pomyslał nad tym-naprawdę, użytkownicy tak potrafią.
Zauważ także inne brzmienie słowa "niemądry" w stosunku do chociażby "beznadziejny".

Szara Wilczyca napisał:
I wiesz mi - gdybym chciała wyśmiewać - odechciałoby Ci się w ogóle wchodzenia na forum

I czym tu się chwalić? Uznasz to za osobisty sukces?
Świadczy to tylko o jakichs kompleksach które próbuje się tuszować wysmiewając innych.....
Poza tym-chyba chciałaś napisac "wieRZ mi"-z tego co wiem tak jest poprawnie.

A jeśli chodzi o wspomnianą edycje-zastosowałem się do zalecenia.
 

DeletedUser5820

Guest
Och - współczuję Panu. Proszę zapamiętać sobie - że jakikolwiek założy Pan jeszcze pomysł - który dla mnie będzie niemądry - nie omieszkam tego napisać. Proszę więc się przyzwyczajać :) I proszę uważnie pisać to, co napisałam. Podałam pełną argumentację mojego zdania - nie mówiąc o Pańskim sposobie "przekonywania" - "po co ten pomysł" - "dla rozweselenia".

Jak jakiś pomysł uważam za niemądry - to się, niestety - nie odczepię. Niezmiernie mi przykro :) Radzę naprawdę tak nie denerwować - gdy tylko ktoś śmiał się wyrazić negatywnie na temat wyobraźni Pańskiej lubej :)

edit: nie, chciałam napisać samo "wiesz" od wiedzy - błędy się zdarzają :) Jakoś nie robi na mnie wrażenia Pańskie oburzenie - szkoda Pańskiego zachodu. Każde ma własne zdanie - moje - już Pan poznał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przyjmuję wyrazy współczucia-aczkolwiek nie wiem czemu mi współczujesz-widać nie znam siebie tak dobrze jak Ty znasz mnie:)
Cieszę sie że poznałem Twoje zdanie, liczę na to że uraczysz mnie nim także przy kolejnych pomysłach:)
Powtarzam także kolejny raz-od mej lubej proszę się odstosunkować, wszakże nie o niej dyskusja, a post załozyłem ja.

Pozdrawiam



P.S.
Szara Wilczyca napisał:
Miałam znakomity dzień - dostałam w pracy awans

Życzę kolejnych sukcesów w pracy oraz tego, by dało się je jakos pogodzić z obowiązkami w Plemionach:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:D

Jestem za bo to fajne:p

Dyskusja wysmienita :D!



PS
Pomimo mlodego wieku [jak mniemam] gratuluje ladnego piora ;)!
 
Status
Zamknięty.
Do góry