Ilość przeglądających temat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić??


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
A więc chciałbym zaproponować pewną propozycję. Często chciałbym spojrzeć ile osób przegląda dany temat, czy ktoś w nim w ogóle jest. Wtedy niestety muszę wejść w ten temat i przewinąć całą stronę na sam dół i dopiero wiem. Otóż moja propozycja polega na tym aby w działach było tak jak na głównym forum, czyli jest zakładka Classic i widać ile osób przegląda świat Classic. Tak samo chciałbym aby było w poszczególnych tematach.

Wyglądałoby to tak:
przegldjs1.jpg


Co do tej propozycji nie jestem do końca przekonany, ale moim zdaniem by się przydała i nie byłaby kosmetyczną i nic nie robiącą opcją. Głosujcie i wypowiadajcie się z podaniem uzasadnienia swojego wyboru ^^

@Down

Weź zmień forum, bo tylko wszystkim przeszkadzasz tutaj... Ja nie umiem liczyć, ale Ty za to nie umiesz pisać...

@MatiMatiM

Jak nie ma się nic przeciwko do wprowadzeniu tego, to jest się neutralnym, co za tym idzie, jest Ci to obojętne, ale Ty najlepiej wiesz co odczuwasz :) Przyjmuję też krytykę ^^

@Mikill

Mi jest to całkowicie obojętne.

To czemu zagłosowałeś na nie?? Dawajcie jakieś argumenty sensowne do tych głosów, bo o to w tym chodzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23893

Guest
Odp: Ilość przeglądających temat

Mi to obojętne ,i ak ju można zobaczyć kto przegląda dany wątek ,wystarczy policzyć ,ale jak nie umiesz ,nie moja sprawa :p
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Ilość przeglądających temat

Tym razem jestem na nie. Uważam, że jest to niepotrzebne, ale jeśli będzie lud tego by chciał(a widać po sondzie, że chce) to, nie mam nic przeciwko wprowadzeniu tego;).
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Ilość przeglądających temat

Mi jest to całkowicie obojętne. Nie obchodzi mnie to kto przegląda dany temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ilość przeglądających temat

przeszkadzac bo oczywiscie nie przeszkadzalo. ale czy to rzeczywiscie tak potrzebne? na to samo Ci wyjdzie jak zrobisz klik i wcisniesz jeden przycisk.
Wada Twoje rozwiazania jest to ze mniej tytulu bylo by widac. tzn. mamy topic o tytule "Trala lala jestem dalmatynczykiem w niebieskie ciapki" to z informacja o ilosci przegladajacych wyjdzie nam "trala lala jestem dal..." i nie wiadomo kim ten biedak jest. Glosuje na NIE.

EDIT
A więc Twój argument został sparowany...
naprawde nie Tobie to oceniac, z calym szacunkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19643

Guest
Odp: Ilość przeglądających temat

Mało kto zakłada tematy o długich nazwach, a jest tyle miejsca, że pomieści i nazwę i te szybkie przechodzenie do stron i tą informację. Ta opcja dla mnie by była bardzo pomocna i umiliła by pobycie na forum. Te argumenty mnie nie przekonują do Waszego rozumowania. To zmieściło by się w temacie o nazwie "chcesz wiedzieć jak nazywasz się po japońsku?? ;p" A ta nazwa jest jedna z dłuższych... A więc Twój argument został sparowany...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ilość przeglądających temat

Nie uwazam aby byla to niezbedna opcja takze w pozniejszym czasie jak przyjdzie mi na to ochota to byc moze o tym pomysle :cool:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry