Ile był dostępny dany użytkownik??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Chcesz wprowadzić tą propozycję??


  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
A więc zamieszczam propozycję, która dla niektórych wyda się propozycją na siłę lub nic nie znaczącą. Ale warto spróbować...

No to tak, może najpierw przedstawię zdjątko ^^

Proszę:

propozq8.jpg


Po samym screenie widać, że w nawiasie pojawiła się liczba. Na tym polega moja propozycja :p Żeby było widać przez ile minut dany użytkownik był dostępny. Teraz myślicie sobie pewnie "A po jakiego **** to ma być??", a no po takiego aby było można ocenić ile pracuje dany moderator (bo ostatnio rzadko ich widzę), przez ile spamował inny użytkownik :rolleyes: Ja już się spotkałem z sytuacjami gdzie była taka opcja mi potrzebna. Od razu zaznaczam, że to propozycja przemyślana...

Głosujcie i co najważniejsze, komentujcie (sensownie) !!! :p

@Down

Nie chodzi mi o takie komentarze... Jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, tylko zagłosuj...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

No nawet niezły pomysł
Tylko czy sie admini zgodzą xD:p
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

wedlug mnie to bardzo dobry pomysl. tylko pozostaje pytanie: dla wszystkich czy tylko dla "kogos" w plemieniu (mod, radny itd)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

rowniez jestem za ...jeszcze przed plemionami gralem na kurniku ...i tam to było i tez dalej jest ;)
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

hehehe... a co ma kurnik do plemion :p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

wedlug mnie to bardzo dobry pomysl. tylko pozostaje pytanie: dla wszystkich czy tylko dla "kogos" w plemieniu (mod, radny itd)
tu nie chodzi o plemie. na gorze masz napisane "propozycje dotyczace forum" nie podsuwa Ci to czegos???

a sam pomysl.. hm... no niby nie zaszkodziloby wiedziec, szczegolnie pociaga mnie mozliwosc podgladania ile ktory mod byl na forum. problem jest taki, ze w moim przypadku nic by Ci to nie mowilo, albowiem komputer praktycznie mam wlaczony 24h i zakladka z forum, tak droga memu sercu, zawsze gdzies sie tu paleta. wiec czy spie czy nie spie, zawsze kropeczka pozostaje zielona. wiekszosc moglaby sie tak wycwanic, co by chronic swoja prywatnosc, albo podejsc drugiej strony i wylaczyc pokazywanie czy jest sie online.
niemniej dodatkowe informacje nidgy nie zaszkadza i jesli tylko silnik forum ma takie bajery to why not?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

A co powiecie na to jak ktoś włączy sobie forum i da na pasek ?? - Noi niewiem co wy od naszych modów chcecie ?? Nie oczekujcie od nich siedzenia po 8 godzin dziennie bo oni to robią za darmo i z własnej woli - Taka godzina większości userów była by nie potrzebna i nic by nie wnosiła do naszego forum, a Ja nie jestem zwolennikiem wykonywania niepotrzebnej pracy - TAk więc zagłosowałem na NIE
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

A co powiecie na to jak ktoś włączy sobie forum i da na pasek ??

I co z tego, to nie jest po to aby robić kokursy kto najdłużej jest na forum...

Noi niewiem co wy od naszych modów chcecie ?? Nie oczekujcie od nich siedzenia po 8 godzin dziennie bo oni to robią za darmo i z własnej woli -

Czy ja powiedziałem, że mają siedzieć większość swojego wolnego czasu na forum?? Ostatnio widzę ich coraz rzadziej... A zgłaszając się na moderatora forum do czegoś się zobowiązali... Ale mniejsza bo już nie na temat.

Taka godzina większości userów była by nie potrzebna i nic by nie wnosiła do naszego forum, a Ja nie jestem zwolennikiem wykonywania niepotrzebnej pracy

Wątpię aby przy tym było dużo roboty skoro już jest godzina ostatniego odwiedzenia forum...
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

Ja także jestem za, już parę razy by mi się to na tym forum przydało.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.987
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

Ja także jestem za, już parę razy by mi się to na tym forum przydało.

??? A może ktoś wymienić choć JEDNO praktycznie zastosowanie tego pomysłu? Bo chyba u mnie coś z wyobraźnią nie tego :confused:

Podpowiem, że moderatorzy są oceniani wobec EFEKTÓW ich działalności, a nie na podstawie czasu spędzonego na forum.
I jeszcze: jak by to miało być liczone? Ilość minut jakie mam otwarte forum na pasku przeglądarki? Czy to jakiś durny konkurs z gatunku "kto przez dłuższy okres czasu będzie pamiętał aby co parę minut kliknąć 'odśwież'?
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

??? A może ktoś wymienić choć JEDNO praktycznie zastosowanie tego pomysłu? Bo chyba u mnie coś z wyobraźnią nie tego :confused:

Podpowiem, że moderatorzy są oceniani wobec EFEKTÓW ich działalności, a nie na podstawie czasu spędzonego na forum.
I jeszcze: jak by to miało być liczone? Ilość minut jakie mam otwarte forum na pasku przeglądarki? Czy to jakiś durny konkurs z gatunku "kto przez dłuższy okres czasu będzie pamiętał aby co parę minut kliknąć 'odśwież'?

Spodziewałem się od kogoś posta w tym stylu ;) Dzięki za krytykę ^^

To, że oceniacie efekty pracy moderatorów, a nie ich czas na forum to każdy normalny wie :> I ja nie mam tutaj nic do zarzucenia modom, bo macie ich bardzo dobrych...

Jedno praktyczne zastosowanie propozycji tak??

Zagiąłeś mnie ^^ Praktycznego chyba nie ma, ale mam wymieniać wszystkie niepraktyczne rzeczy na tym forum?? To ma jedno zastosowanie. Sprawdzenie aktywności użytkowników, modów. Mogę podać wiele rzeczy mniej wartościowych od tej opcji... Ale dzięki za krytykę. :p

P.S. Zapraszam do skomentowania innych moich propozycji, może jakaś wywoła u Ciebie ciut ciut zgodności :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

Jeśli nie byłoby z wprowadzeniem tego większych problemów, to dlaczego nie? >.>
W niczym nie przeszkadzałoby, od czasu do czasu mogłoby być przydatne. Zagłosuję raczej.. na Tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ile był dostępny dany użytkownik??

Mysle,ze jest wiele innych zastosowan ktore czekaja na wprowadzenie a z tym damy sobie spokoj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry