Ignorowane tematy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24964
  • Data rozpoczęcia

Ignorowane tematy?


  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser24964

Guest
Chodzi o to, aby dało się dodać tematy, do ignorowanych, wtedy nie pokazywałyby nam się w nich nowe posty, że to potrzebne, udowadniać chyba nie trzeba, bo każdy mógłby łatwiej śledzić swoje ulubione tematy. Jeżeli takie coś już jest, bądź takie tematy już były to proszę, o usunięcie tematu. Graficznie już zrobiłem, ale Imageshack się wiesza, fotosik nie wchodzi więc wkleję jak będę mógł.
@Edit
ignorowanetematyrv5.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17852

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

dobry pomysl szybsze przegladanie forum o wogole.

pozdro

jestem na tak
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Popieram, niektórych spamerskich tematów nie chcę widzieć na 1 stronie najświeższych tematów. Chociaż i tak w niewielu przypadkach bym tego używał to i jeżeli łatwo to wprowadzić to by się przydało :)

Forma graficzna jest beznadziejna... Ale admini jak uznają to za pomysł godny rozważenia to i tak zrobią dobrze i w lepszym miejscu. Lepiej usuń formę graficzną, bo ona tylko odstrasza ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

również popieram
[MARQUEE]:):p;):D:cool::eek:[/MARQUEE]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Ułatwiło by to przeglądanie forum. Jestem na tak.
 

DeletedUser25816

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Dobry pomysł ale myślę że nie jest to aż tak potrzebne więc Wstrzymuje się :)
 

DeletedUser24964

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

1.Mam prośbę, do jakiegoś admina, czy mógłby się wypowiedzieć i podać jakie są szanse, na to że wejdzie mój pomysł.
2.Odświerzam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

ciekawe... odswiezac wczorajszy temat. jak dla mnie to to jest zbedny wynalazek. jak czegos nie chcesz czytac to nie czytaj. i ile Ty masz tych tak bardzo ulubionych tematow, zeby az Ci trzeba bylo dodatkowych narzedzi do ich sledzenia. przeciez to tylko kilka i zawsze mozna sobie poradzic. bo jak to wejdzie to potem ktos zaproponuje zeby umiescic ilosc userow co ten watek ignoruja, potem ich nicki i numer buta, potem liste TOPignored itd. nie jest to rozwiazania niezbedne dlatego przeciw. przeszkadzac tez by nie przeszkadzalo ale przeciw pozostaje
 

DeletedUser25536

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Nie wiem czy to dobrze zrozumiałem ale jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

uważam że to jest nie potrzebne
 

DeletedUser24601

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Popieram calkowicie to dobry pomysł
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Myślę że pomysł jest nawet dobry! Ułatwił by przeglądanie forum. Jestem ZA!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Popieram w całości! Super pomysł bo np. nie każdy chce czytać pomysły o pociągach itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ignorowane tematy.

Raczej niepotrzebne,gdy ignorujesz jakis watek to po prostu go nie czytasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry