I ty możesz przyczynić się do poprawy stabilności forum.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser186883
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser186883

Guest
Ja wiem ile pracy kosztuje postawienie nowego forum (co prawda na gotowym skrypcie), ale i tak jest to dużo pracy z przeniesieniem baz danych. Zawsze pojawiają się w takich sytuacjach miliony niedziałających linków które trzeba jeden po drugim poprawiać, sprawdzać. Gdy większość jest już poprawiona nadchodzi czas kiedy trudno jest się dopatrzeć niedoskonałości, ale one wciąż są! Kto jak nie społeczność może wychwycić te wady. A mało tego ich lista na linkach się nie kończy. Dlatego też ja proponuję w tym oto temacie wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników, o pomoc w udzielaniu wskazówek technikom (Co trzeba jeszcze poprawić...). Myślę że w ten sposób to forum dużo szybciej stanie na nogi, a przy okazji uniknie się spamu spowodowanego niezadowoleniem użytkowników i tworzonymi przez nich postami. Mniej pracy dla moderatorów, a korzystają wszyscy.

  1. Ja proponuję przyjrzeć się <class="navTabs"> - pasek po zjechaniu na dół zasłania stopkę strony. Problem pojawia się dla mniejszych monitorów i zapewne telefonów komórkowych.
    Rozwiązanie - przycięcie paska po skosie do połowy, a ikonki znajdujące się po prawej stronie przyklejenie do górnej części strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja zgłaszam błąd w informacjach o sobie. Przy wyborze głównego świata na którym się gra, nie ma światów od 98 w górę.

// Dziękujemy za informację - poprawione. Niestety, kolejności światów na liście nie zmienimy. / kmic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
A mi tu brakuje przeglądu "ostatniej aktywności" tak jak było na poprzednim forum. Przez to forum wydaje się mało przejrzyste i na większość "ciekawych" tematów się pewnie nigdy nie trafi.
 

DeletedUser175597

Guest
Ja mam pytanie odnośnie bannera na forum. Czy byłaby możliwość zmniejszenia go, a zwłaszcza w wersji mobilnej? Moim zdaniem zajmuje więcej miejsca niż powinien.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
A mi tu brakuje przeglądu "ostatniej aktywności" tak jak było na poprzednim forum. Przez to forum wydaje się mało przejrzyste i na większość "ciekawych" tematów się pewnie nigdy nie trafi.
Jest, tylko trochę "zakopany" - Użytkownicy -> Ostatnia aktywność :)
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Uważam, że priorytetowo powinna zostać wprowadzona opcja/udogodnienie dzieki któemu po wejsciu w temat przenoszony jestem do osttaniego przeczytanego posta, a nie na sam koniec. Szukanie wątku trwa tyle czasu ... :/
 
Do góry