Hydepark

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Hydepark - jestes za czy przeciw

  • Jestem za

    Głosy: 10 41,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 14 58,3%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje dodac w dziale off-topic "Hydepark" czyli poprostu -Rozmowy o wszystkim i o niczym.- były by tam różne gry naprzykład gra w trzy słowa rurzne konkursy itp.
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Hydepark

Można ale tylko wtedy jeśli w tym dziale nie bedzię można nabijać postów bo może zrobić się za duży spam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hydepark

no racja ale od tego są modzi żeby nie było spamu
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Odp: Hydepark

A czy mi się wydaje czy DOKŁADNIE tę rolę o której mówisz spełnia obecnie dział Ogólnie w sekcji Off-Topic? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hydepark

Nie dział Off-Topic nie spełnia roli Hydepark tam są różne gry take jak gra w trzy słowa, konkursy np.na logo i różne roznowy graczy
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Hydepark

Lester-X napisał:
Proponuje dodac w dziale off-topic "Hydepark" czyli poprostu -Rozmowy o wszystkim i o niczym.- były by tam różne gry naprzykład gra w trzy słowa rurzne konkursy itp.
Lester-X napisał:
Nie dział Off-Topic nie spełnia roli Hydepark tam są różne gry take jak gra w trzy słowa, konkursy np.na logo i różne roznowy graczy.
Chcąc-niechcąc powiedziałeś prawdę: w dziale offtop możesz założyć praktycznie każdy temat zgodny z netykietą.
Jeżeli ktoś ci tak skasuje lub zablokuje temat: to samo zrobiłby mod obejmujący ten twój "Hydepark".
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Hydepark

po jakiego wafla jakies nowe dzialy mi sie wydaje ze nie powinno nawet byc off topic bo sam spam tam idzie... tylko wszystko co sie tyczy plemion a nie jakies copy...
 

DeletedUser8354

Guest
Odp: Hydepark

Gratujuję zręcznosci w przewijaniu forum w dół
(nie doszedł do off-topa :p)
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Hydepark

Nie dział Off-Topic nie spełnia roli Hydepark tam są różne gry take jak gra w trzy słowa, konkursy np.na logo i różne roznowy graczy

A mi się wydaje, że dział Ogólne w sekcji Off-Topic spełnia tą rolę. Są tam gry i inne rzeczy niezwiązane z Plemionami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry