Hasło co 45 dni

  • Rozpoczynający wątek opelr
  • Data rozpoczęcia

Wyłączyć glupie potwierdzanie hasła?

  • Tak

    Głosy: 48 81,4%
  • Nie

    Głosy: 11 18,6%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przeszkadza wam klikniecie paru klawiszy co poltorej miesiaca?
 

DeletedUser160591

Guest
Przeszkadza bo jest całkowicie zbędne. Czy administracja zrobi coś w tej sprawie?
 

DeletedUser54804

Guest
Popieram, powinno byc tak jak w grze, czyli hasło stałe. A jak ktos chce to sam moze sobie zmieniac nawet codziennie hasełko z opcji w profilu :)
 

DeletedUser165979

Guest
Z jednej strony jakoś zabezpiecza nasze konto, z drugiej taki mały "wrzód".
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Co to za wielka sztuka, wpisać raz jeszcze to samo hasło? 0,5 min stracicie z życia...
 

DeletedUser165979

Guest
W sumie racje, bo ja jeśli "ktoś" miałby jedno hasło do wszystkiego i go zapomniał to miałby niezły error. :D Aczkolwiek w obecnej dobie internetu mało kto zapomina hasło, które jest dla niego ważne.
 

DeletedUser

Guest
Zmiana hasła co 45 dni jest nie potrzebna wg mnie ale kto wam je karze zmieniać? Możecie podawać jako nowe hasło to samo co mieliście wcześniej.
 

DeletedUser162819

Guest
Dawajcie te same hasło i po problemie. Co to za problem napisać parę liter.
 

DeletedUser

Guest
Ehh, głupio tak pisać w temacie, który ma 4 miesiące i jakiś newbie go odświeżył, ale chciałem tylko wyrazić, iż jestem zagorzałym zwolennikiem tej obowiązkowej "zmiany" hasła. :]
Miałem zmianę hasła wczoraj i np. jak teraz czekam do końca tych gupich "wakacji" to wiem, że jak będę miał zmianę hasła, zostanie już tylko niecały miesiąc. :] Pozwala to optymistyczniej spojrzeć na świat ^^
 

DeletedUser19566

Guest
Hasło co 45 dni pozostanie w obecnej chwili.

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry