Halloween 2023

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.108
Drodzy Gracze,

witajcie w wydarzeniu "Halloween". Zawsze jest okazja do świętowania! Ponownie potężny rycerz zaoferuje Wam możliwość wzbogacenia swoich inwentarzy o cenne przedmioty, które zapewnią Wam szybszy rozwój w te mroczne dni.

Start: 30 października 2023 o 14:00
Koniec: 2 listopada 2023 o 14:00
Światy: z dodatkowymi funkcjami Premium (czyli o numerach nieparzystych oraz Arkadie), oprócz najnowszego 195

ds_halloween_main.png

Raz na dobę zobaczycie listę prezentów możliwych do zdobycia. Będziecie mogli wybrać dowolne okienko, ale... najpierw zostaną one przemieszane i zasłonięte.
Event podzielone jest na 24-godzinne cykle.
Dwa razy na cykl (czyli co 12 godzin) otrzymacie możliwość bezpłatnego wyboru któregoś z okienek i otrzymania ukrytej za nim nagrody. Pamiętajcie, że trzeba te darmowe losy wykorzystać w danym cyklu. Gdy czas się zrestartuje (co następuje co 24 godziny), to niewykorzystane szanse przepadną.

Oprócz klasycznych nagród, w postaci itemów do inwentarza, pojawią się w wydarzeniu także trzy dodatkowe pozycje, które są też widoczne bezpośrednio w pasku pod bannerem z nazwą wydarzenia. Pierwsza z nich pozwala na dokonanie ponownego darmowego losowania nagrody, druga odkrywa (pamiętajcie: ODKRYWA a nie przyznaje!) losowo jedną z dostępnych nagród pomagając w dokonaniu wyboru, trzecia zaś podwaja nagrodę otrzymaną podczas kolejnego wyboru.
Prosimy pamiętać, że wszystkie te specjalne przedmioty zostaną automatycznie użyte podczas najbliższego wyboru nagrody, nawet jeśli będzie to kolejnego dnia. Nie ma możliwości ich NIE użycia przy następnym wyborze. Więc wybierajcie mądrze!

Korzystając z funkcji Premium możliwe będzie odblokowanie kolejnych nagród na ekranie, nawet wszystkich. Gdy tak się stanie, to można albo poczekać na koniec odliczania czasu (czyli do pojawienia się nowych nagród) albo wybrać ponowne ich pomieszanie. Ale uwaga - nagrody będą takie same, zmienią się dopiero po zakończeniu odliczania czasu, kiedy to pojawi się nowy zestaw możliwych do zdobycia prezentów.

Życzymy Wam szczęścia i zdobycia nagród odpowiadających Waszym potrzebom! Powodzenia!

Wasz Plemiona Team
 
Do góry