H4rdc0re? vs barca2c

DeletedUser199633

Guest
Ludzie te pojedynki to jakiś żart ;D To ma być fajne albo co najmniej ciekawe a wygląda na to że ludzie tak bardzo boją się z kimś przegrać że nie podejmują rękawicy. Oczywiście te 1000pp to żart i absolutny bezsens, 50-200pp jest sensowne. Jeśli głównym założeniem pojedynku ma być zarabianie pp to idiotyzm, jeśli to jest dodatek to jest okej.
 

DeletedUser136373

Guest
Loser jak zwykle mniemanie o sobie duże, nic się nie zmieniło w ciągu ilu? 10 lat? Ehh, pasuje pomału coś pociupać w plemiona xd
 
Wynik reakcji
6.752
Ludzie te pojedynki to jakiś żart ;D To ma być fajne albo co najmniej ciekawe a wygląda na to że ludzie tak bardzo boją się z kimś przegrać że nie podejmują rękawicy. Oczywiście te 1000pp to żart i absolutny bezsens, 50-200pp jest sensowne. Jeśli głównym założeniem pojedynku ma być zarabianie pp to idiotyzm, jeśli to jest dodatek to jest okej.
A 1000pp to majątek? Moim zdaniem to właśnie jest dodatek ;) W takim razie,czekam Lonsdale,Szumix i reszta bandy,która bez przewagi liczebnej nawet nie wbija na rundy ^^
 

DeletedUser199633

Guest
1000 pp to koło 50zł według InnoGames. Nie będę stawiał tyle na pojedynek w plemiona, jak sądzę większość też nie
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Apropo nasylania, jedyny i najbardziej chamski sposób z jakim się spotkałem to wysyłanie grupowej wiadomości do całej mapy z raportami, przez gracza WasLose. Reszta przypadków to przeważnie przypadki, chociaż nawet ja się spotkałem z taką opinia od OneLosera.

A co do pojedynków fajna sprawa ale nie o 1000 pp
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Buhaha, czlowieku szukaj ludzi na swoim poziomie gry... A nie mnie prosic o jakies pojedynki goscia ktory na takich jak ty nie zwraca uwagi. Ja sie moge mierzyc z graczami którzy maja pojecie o grze a nie z nobami co do top30nie wchodza

Wrzucic screeny jak byłeś jechany co rundke :D?

Każdy wie ze poziom twój to ten bliski zeru:D

Angole robią się coraz bardziej bezczelni na naszych rundkach :D
Lk kontra na lk w 100ms XD
Niezłe te angole maja internety XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Sytuacja bez wyjscia co bym nie napisal na to pytanie bedziesz usatysfakcjonowany. Napisze ze jestes malo doinformawany skoro lk vs lk robi na ciebie wrazenie jak sie puszcza kontre w 100ms. Gdzie byl filmik jak z telefonu ceiteriwi zribilem w 40ms...

Szczerze?
Robisz z siebie prosa,a jesteś co najwyżej średni,dobrze wiemy że 1 vs 1 niemasz polotu z połową graczy który coś grają,a robisz z siebie niewiadomo kogo :D
O ile Ceiter gra na botach to prezentuje poziom bo wiadomo boty tylko na farme ma ale reszte sam ogarnia to ty za to masz niby jakieś skrypty ale grać nie potrafisz :D
Pozdro
 
Wynik reakcji
6.752
Typie przestań mnie oczerniać,że gram na botach,bo nie używam ani jednego skryptu a co dopiero bota,to że jesteś słaby to już nie moja wina,widzisz mnie na rundzie to zgłaszaj,a nie pierdzielisz farmazony ;]
 
Ostatnia edycja:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Szczerze?
Robisz z siebie prosa,a jesteś co najwyżej średni,dobrze wiemy że 1 vs 1 niemasz polotu z połową graczy który coś grają,a robisz z siebie niewiadomo kogo :D
O ile Ceiter gra na botach to prezentuje poziom bo wiadomo boty tylko na farme ma ale reszte sam ogarnia to ty za to masz niby jakieś skrypty ale grać nie potrafisz :D
Pozdro
Śmiechu warty jestes koncze z atoba dyskusje. Jakos polowa graczy placze na rundach jak mnie widzi. Tak samo jak Ty
 
Ostatnia edycja:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Hahahhahahah no brawo dla was wbiliscie z ceiterem na rundke EXTREAM i od razu off i katasy na mnie :D
Tyle ze nawet sie nie przebiliście XD
 

DeletedUser199633

Guest
Jedni starają się optymalizować swoją grę jak mogą, żeby oszczędzać cenne sekundy, inni nie. A później zdziwienie że ktoś gra lepiej
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
No moze i twój był spóźniony ale losera niby nie a jedyne co zrobił to kuźnie zburzył :D
Dawaj Ceiter wbij angoli i szwbów sie pojedzie :D
 
Do góry