*Gwiazdeczka*

Wynik reakcji
108
Nie wiem czy wiesz, ale nie liczy się pędzel tylko malarz.
Mam nadzieję, że w takim razie jeżeli uważasz, że to jest tylko "6 cm" to nie będziesz się nim dławić <rotfl>

To co, kiedy się widzimy Sabinko? <3 <3<3<3
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nie wiem czy wiesz, ale nie liczy się pędzel tylko malarz.
Nie powiedziała nigdy tego żadna kobieta...
Mam nadzieję, że w takim razie jeżeli uważasz, że to jest tylko "6 cm" to nie będziesz się nim dławić <rotfl>

Kochanie zbyt duże doświadczenie i takie teksty nie robią na mnie wrażenia.

To co, kiedy się widzimy Sabinko? <3 <3<3<3

Zapraszam do Wrocławia, oprowadzę Cię po najpiękniejszym mieście w Polsce, pochodzimy za rączkę z tydzień.
 
Wynik reakcji
108
Nie powiedziała nigdy tego żadna kobieta...


Kochanie zbyt duże doświadczenie i takie teksty nie robią na mnie wrażenia.



Zapraszam do Wrocławia, oprowadzę Cię po najpiękniejszym mieście w Polsce, pochodzimy za rączkę z tydzień.


Z chęcią się przekonam po tygodniu jak duże masz te doświadczenie diablico hehe
Niby nie zrobiło wrażenia, ale nad odpowiedzią myślałaś prawie dwie godzinki Sabinko ;*

Zgadzam się na ten Wrocław, to co powiesz na przepyszną kolacje przy Odrze w La Maddalenie, a potem miło spędzoną noc w Sky Tower w pokoju z jacuzzi?
Mam nadzieję, że będzie to bardzo upojna, gorąca i przepełniona romantycznością wspólna noc :cool:
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
108
Jeżeli uważasz, że taka pipka, to co z tym spotkaniem? Z chęcią Cie poznam "dogłebnie" i zobaczysz jak przy tym "cwaniaku" będziesz jęczeć całą noc, że aż sąsiedzi spać nie będą mogli :)
Z chęcią spełnię Twoje najdziwniejsze fantazje erotyczne i przez 3 dni będziesz chodzić jak kaczka ;>]:->
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
No Ja pisałam Ci już najpierw musimy pochodzić za rękę z tydzień, bo ja nie jestem taka łatwa. Jak wytrzymasz ten tydzień, to masz spotkanie z moimi siostrami, które przerobią Cię na wszystkie strony i wtedy ewentualnie powiedzą mi czy warto zainteresować się Twoją osobą.
 
Wynik reakcji
108
Z chęcią też poznam dogłębnie Ulę i Anie, mam nadzieje, że również mają tak duże doświadczenie jak Ty oraz że zrobią mi z "czegoś" helikopter ]:->
To co kiedy w końcu ta randeczka?
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jak Ty taka latawica jesteś, i wszystkich chcesz sprawdzać dogłębnie, to ja odpuszczę, mnie interesują wierni, takich dla których będę oczkiem w głowie, tylko ja mam się liczyć.
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.385
View attachment 44138
Tak po cichaczu wśród nocnej ciszy troszkę spóźnione ale prawdziwe.

W jedno ulepić 4 pory roku,
zgrać w całość noc z dniem,
Zjednoczyć gwiazdy w jedno spojrzenie,
Zapleść w warkocz wszelkie smaki,
Żar i przenikliwe zimno wlać do jednej duszy...
Stworzyć ciało tak piękne i gładkie,
Mógł tylko Bóg dając istnieniu imię KOBIETA -
Chylę przed nim czoło


Wszystkiego najlepszego moja droga, tyle lat a wraz z tymi latami ty z nami.
Twoje zdrowie

gwiazdeczka pizdeczka znów się zssapał jakaś joteska? chętnie rozbiorę, bo akurat gra u mnie w członie rozbiórkowym
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Przeczytałem ostatnie 2 strony tego IPN'u (co swoją drogą nie było łatwe), ale powiem szczerze że nieźle się uśmiałem i zażenowałem jednocześnie.
 
Do góry