Grupy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser126798
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 13 29,5%
  • Nie

    Głosy: 22 50,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 15,9%
  • Dobry, ale mógłby być lepszy

    Głosy: 2 4,5%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser126798

Guest
Mam propozycję, aby każdy gracz mógł zakładać grupy graczy. Grupa miałaby miesiąc na rozrost (min.5 graczy), w przeciwnym razie byłaby usuwana. Założyciel grupy mógłby dodawać obrazek widoczny pod rangą, tak jak to jest z rangami specjalnymi.

Ten pomysł wydaje mi się dobry, gdyż przybliża graczy do współpracy.
 

DeletedUser91221

Guest
Wytłumacz ze szczegółamim bo za bardzo nie rozumiem. :)
 

DeletedUser

Guest
Ale na forum, w grze?
Na forum to nie widzę sensu, a w grze to chyba są plemiona, nie?
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mu o to aby powstało coś takiego jak klany na fotce... Przynajmniej tak mi się wydaje. Jak dla mnie może to zostać wprowadzone. Nic wielkiego nie zmieni, a jak ktoś lubi takie bajery to czemu nie. Tylko wtedy należało by dać jakieś ograniczenie, że np. użytkownik może być zapisany do tylko jednej grupy;)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mu o to aby powstało coś takiego jak klany na fotce... Przynajmniej tak mi się wydaje. Jak dla mnie może to zostać wprowadzone. Nic wielkiego nie zmieni, a jak ktoś lubi takie bajery to czemu nie. Tylko wtedy należało by dać jakieś ograniczenie, że np. użytkownik może być zapisany do tylko jednej grupy;)

Nie każdy jest na fotce, więc jakbyś mógł wytłumaczyć to byłoby miło
 

DeletedUser

Guest
No właściwie to moja wiedza ogranicz się tylko do tego, że takie coś jest i zrzesza jakąś grupę ludzi o wspólnych zainteresowania itd. Trudno mi to bardziej sprecyzować bo sam na fotke zbytnio często nie wchodzę.
 

DeletedUser

Guest
Oto jak to wygląda w wersji najnowszej tego skryptu(w tej nie orientuję się do końca więc się nie wypowiadam):

- Jest możliwość włączenia opcji grup.
- Tworząc grupę możemy zdecydować czy ta grupa jest tylko na zaproszenie czy może do niej dołączyć każdy kto chce.
- Dostajemy do dyspozycji wewnętrzne forum grupy (możliwość ustawienia widoczności tylko dla członków)
- Można włączyć dodawanie zdjęć przez członków grupy lub tylko przez samego admina grupy do grupowej galerii (możliwość ustawienia widoczności tylko dla członków)


Ogólnie jest to bardzo fajna funkcja, warta zaimplementowania ale z drugiej strony ktoś musiałby pilnować porządku. Niedopuszczalne byłoby, aby powstawały grupy jedno-dwu osobowe. Jakaś osoba musiałaby tego pilnować. Tak jak autor tematu napisał trzeba by było określić jaka liczba członków byłaby akceptowalna by grupa mogłaby funkcjonować. Po za tym ktoś musiałby przeglądać grupy zamknięte i kontrolować by nie było tam treści zachęcających do łamania prawa czy też regulaminu.
 

DeletedUser22258

Guest
Chodzi mu o to aby powstało coś takiego jak klany na fotce...

Ale to nie jest fotka.

Pomysł na nie... po co to komu? Na forum nie widzę sensu, a w grze są plemiona, jest lista przyjaciół, zawiera się sojusze osobiste... nie za dużo tego?
 

DeletedUser

Guest
naprawdę, jak wchodzę w tę zakładkę "Propozycje dotyczące forum" to spostrzegam, że te "propozycje" są coraz bardziej banalne i w ogóle nie wiem, czemu mają służyć. Niniejsza propozycja to jedna z bardziej absurdalnych, jakie tu widziałem :) W rankingu na najbardziej niedorzeczną byłaby w TOP. Przestańcie wymyślać takie "cuda":)
 
Status
Zamknięty.
Do góry