grupy przyjaciół

  • Rozpoczynający wątek adrian 2351
  • Data rozpoczęcia

chciałbyś aby były grupy przyjaciół?

  • tak

    Głosy: 6 46,2%
  • nie

    Głosy: 7 53,8%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponował bym zrobić grupy przyjaciół. Ułatwiło by to znacznie gre według mnie ponieważ nie musiałbym patrzeć np. w jakim plemieniu jest dana osoba tylko zrobiłbym sobie grupy i tam bym miał wszystko posortowane...//Bardzo by mi to pomogło ale nie bede sie tak rozpisywał. Mam nadzieję że ktoś rozpatrzy moją propozycję. Dzięki. Pozdrawiam :):D
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Pomysł niegłupi :) Nawet powiedziałabym, że fajny. Chociażja nie dodaję nikogo do listy przyjaciół, to może komuś się przyda :]
Ale daj sondę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

POmysl nie potrzebny.Jest takie cos w Kp ze mozesz zaznaczac na mapie kolorami graczy.
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: grupy przyjaciół

I tak nie ma ankiety. Jak dla mnie, to pomysł jest zbędny. Przeważnie i tak
nie zajmuję się przyjaciółmi ;)
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Jestem za tym pomysłem, zamiast klikać i sprawdzać byłoby wszystko podane.
Aha, cze Adrian ;)
 

DeletedUser15882

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Brak ankiety to popierwsze

Myślę że da się żyć bez tego pomysłu i dlatego jestem na NIE!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

ee ta funkcja jest nie potrzebna jestem na nie masz taka zakladke przyjaciele a jak to ci nie wystarczy to napisz sobie na kartce wszystko co chcesz miec i przyklej na obudowe monitoru :D
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Zbędne! Zbędne! Zbędne! :mad: Kolejny niepotrzebny pomysł! I nawet sondy nie ma! :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

jest już sonda...//HEHE wcześniej zapomniałem a jak komuś to niepotrzebne bo np. nie ma przyjaciół:p to niech sie nie wymądrza. Ja jestem kimś w plemieniu i mi by sie to przydało a jak komuś się to nie podoba to ma pecha:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

ee ta funkcja jest nie potrzebna jestem na nie masz taka zakladke przyjaciele a jak to ci nie wystarczy to napisz sobie na kartce wszystko co chcesz miec i przyklej na obudowe monitoru :D

1. Nie mam gdzie przyklejać bo mam LCD :)
2. Nie bede się męczył z karteczkami
3. Co komu przeszkadza że będą takie grupy
4. Myślę że to nie takie trudne żeby zrobić takie grupy
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Moze i nie trudne ale pamietaj ze plusem kazdej gry jest to zeby sie nie zacinala i szybko chodzila:D chodzi o przelaczanie miedzy budynkami itp:D aa jak dodamy rozne takie "rzeczy" to zawsze muli serwer ;] jak to ma pomoc tylko z 5% ludzi grajacych na danym serwerze to sie nie oplaca
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Dla mnie powinno byc jak teraz ze odzielni przyjaciele ale tez przyjacielskie plemiona,ale po co wogole o tym gadamy i tak sie nie da zmienic gry
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: grupy przyjaciół

W jakim calu miałyby być te grupy? Bo z tego co napisałeś, to można wywnioskować, że do tego, by kogoś sobie pozaznaczać, a jak chcesz sobie takie coś zrobić, to kup KP, i zaznaczaj do woli. Będziesz mieć :
- grupa 1 - i tam jakieś ludki
- grupa 2 itd...

zobaczymy wynik sondy:):):):D:D:D

Mam nadzieję, że będzie z 75% na nie:D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Jest mi obojętnie, nie mam aż tylu przyjaciół żeby ni móc ich znaleźć (jeny, po co tak ograniczać sobie rzwój?) więc dla mnie to nieprzydatne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grupy przyjaciół

Opcja taka istnieje dla posiadaczy konta premium.
Mozna sobie tworzyc grupy, do ktorych wrzuca sie graczy i wybiera jakim kolorem maja byc pokazywani na mapie.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry