GreenSkunElite & Lady Wiki vs Zbychu72 & WieczniE*BanowanY

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser151354
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser151354

Guest
Wioska startowa 26pkt
Same offy
Plemię 2 osoby wsparcie tylko w plemieniu
Brak katas
Technologia zbadana/niezbadana
prędkość 400
warunek wygranej przejęcie wiosek wroga
Brak skryptów


Preferujemy czas wieczorem.

Przepraszam za błąd w nicku Zbycha chodziło oczywiście o Zbychu72
nick w tytule tematu poprawiony - yavala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Oczywiście sam zaznacze w ankiecie że bynajmniej zbychu nie przyjmuje pojedynku. Nawet nie wiem kim jesteś, nie spotkałem Cię na SP. Nie wiem pod jakim nickiem grasz na SP a więc nie przyjmuje pojedynku od kogoś kto nie ugrał chociaż w 60% tyle co ja.

Możesz to odebrać jak chcesz... że jestem słaby i sie boję albo cokolwiek. Powiem tylko tyle mam to gdzieś...

Pseudopojedynki mnie nie interesują:)
 

DeletedUser151354

Guest
nie wygrają bo nie podejmą wyzwania. Jestem zbyt słaby by zbychu stracił czas by ze mną zagrać...żałosne repka boi się pokazać że "nonajmy" ich zjadą...?
 

DeletedUser151354

Guest
jak ktoś kiedyś powiedział jak pływak słaby to woda za zimna...Szkoda że taki poziom reprezentuje sobą reprezentacja i to ktoś kto twierdzi że jest lepszy ode mnie a szuka wymówek nie potrafiąc tego udowodnić. To naprawdę żałosne. Proszę o zamknięcie tematu jak dla mnie osobiście jest to walkower. Jeśli mówisz że jesteś lepszy poprzyj to czynami , a gadanie bez próby poparcia jej czynami jest dziecinne.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
jak ktoś kiedyś powiedział jak pływak słaby to woda za zimna...Szkoda że taki poziom reprezentuje sobą reprezentacja i to ktoś kto twierdzi że jest lepszy ode mnie a szuka wymówek nie potrafiąc tego udowodnić. To naprawdę żałosne. Proszę o zamknięcie tematu jak dla mnie osobiście jest to walkower. Jeśli mówisz że jesteś lepszy poprzyj to czynami , a gadanie bez próby poparcia jej czynami jest dziecinne.

Ja nigdzie nie napisałem że jestem lepszy od Ciebie. Chyba że o czymś nie wiem?
Wmawiasz mi coś co nie miało miejsca i czasu :) a sam sobie to dopowiedziałeś.
Ale skoro tak piszesz to się nie będę kłócił

Przypominam:

To Ty wyzwałeś Reprezentanta Polski bez dania mi żadnych podstaw dzięki którym mógłbym pojedynek przyjąć wiedząc że nie zmarnuje swojego czasu na kogoś kto też chociaż coś osiągnął na SP :)

A i proszę moderatorów o to żeby zwrócili uwagę na to co pisze pan =GSE=. Widać master i jajczo(zbanowani) nic Ci nie powiedzieli o tym żeby się zbytnio nie napinać;)
 

DeletedUser151354

Guest
ale ja się nie napinam, po prostu nie rozumiem tego jesteś niby reprezentantem a nie widać byś grał jakieś sp. Na specku robiliście mi wyrzuty że gram o topkę to wyzwałem Cię w miejscu gdzie jesteś ponoć najlepszy. Jeśli zwracasz uwagę to sam łamiesz zasady forum(yemat specka)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
ale ja się nie napinam, po prostu nie rozumiem tego jesteś niby reprezentantem a nie widać byś grał jakieś sp. Na specku robiliście mi wyrzuty że gram o topkę to wyzwałem Cię w miejscu gdzie jesteś ponoć najlepszy. Jeśli zwracasz uwagę to sam łamiesz zasady forum(yemat specka)

Tw-total - jeżeli wiesz co to w ogóle jest. pokaż swój tw-total

łamie zasady a upomnienia nawet nie dostałem... jakim cudem:(
 

DeletedUser157008

Guest
ale ja się nie napinam, po prostu nie rozumiem tego jesteś niby reprezentantem a nie widać byś grał jakieś sp. Na specku robiliście mi wyrzuty że gram o topkę to wyzwałem Cię w miejscu gdzie jesteś ponoć najlepszy. Jeśli zwracasz uwagę to sam łamiesz zasady forum(yemat specka)

Najlepszy to jestem JA i proszę o tym nie zapominać.
 

Gandziolog

Łucznik
Wynik reakcji
7
green mimo ze graliśmy razem :0 ale ze zbychem nie masz najmniejszych szans...
Wiec pojedynek byłby bez emocji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry